Skocz do zawartości

MAGIC.E-NBA.PL - NOWA WERSJA STRONY


speedy

Rekomendowane odpowiedzi

Stronka na pewno bardzo fajna, mi się przynajmniej ogólnie podoba. Najważniejsza rzecz to to, ze jest duzo lpesza od poprzedniej wersji. Szczerze mówiąc ta poprzednia mi się specjalnie nie podobała, szczególnie, dlatego, że to okno na newsy było o wiele za małe i strona nie była przejrzysta.

 

Jesli chodzi o nowa wersje, to ładnie się prezentuje, może jest trochę za duzo niebieskiego i ja np. ten napis magic e-nba.pl zrobił bym biały i wtedy ładnie by to wyglądało, poza tym fajny pomysł z kalendarzem, jeszcze fajniejszy z Magic TV.

 

Wszedłem z dział lnne i linki. Link podany do lakers-enba.pl jest zły i po kliknięciu nie przenosi nas na stronę. Poza tym nie istnieje juz serwis carter.e-nba. Teraz zamiast tego jest knicks.e-nba.

Poza tym nie wiem czy dobrym pomysłem jest podawanie linków do serwisów e-basketu. Jak by nie było to w pewnym sensie nasza/wasza konkurencja. :)

 

No to by było na tyle, ogólnie strona na duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Najpierw całkiem nowe Knicks.e-nba.pl, potem zmiana szaty cavs.e-nba.pl, jazz.e-nba.pl usunęło problem z newsami, a teraz świeży wygląd magic.e-nba.pl. Do tego 3 listopada dochodzi timberwolves.e-nba.pl. Bardzo dobrze, że serwisy są aktualizowane i ulepszane, bo tylko tak można określić zmiany w tychże serwisach.

 

Stronka prezentuje się bardzo ładnie, fajne kolory, ale najbardziej podoba mi się orlando magic tv. Świetny pomysł, nie musisz po broadbandzie szukać skrótów ani podawać linków. Po prostu wchodzisz na stronę klikasz play i oglądasz ;). Bardzo fajna sprawa.

 

 

Powodzenia!

 

 

PS. W dziale inne, e-nba.pl pytanie jest odnośnie Wally'ego Szczerbiaka i Dwyane'a Wade'a. Przydałoby się coś z tym zrobić. Albo usunąć albo reaktywować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Najpierw całkiem nowe Knicks.e-nba.pl, potem zmiana szaty cavs.e-nba.pl, jazz.e-nba.pl usunęło problem z newsami, a teraz świeży wygląd magic.e-nba.pl. Do tego 3 listopada dochodzi timberwolves.e-nba.pl. Bardzo dobrze, że serwisy są aktualizowane i ulepszane, bo tylko tak można określić zmiany w tychże serwisach.

Jeszcze zapomniałeś o najważniejszym :wink:, zupełnie nowa wersja lakers-e-nba.pl. :D

Rzeczywiście dzieje się dużo dobrego ostatnio na e-nba, szkoda tylko, ze na głównej nie ma komu pisać oprócz mnie.

 

 

PS. W dziale inne, e-nba.pl pytanie jest odnośnie Wally'ego Szczerbiaka i Dwyane'a Wade'a. Przydałoby się coś z tym zrobić. Albo usunąć albo reaktywować...

No niestety zbyt dużego odzewu na mojego posta nie ma, a ja nic nie mogę zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałeś o najważniejszym Wink, zupełnie nowa wersja lakers-e-nba.pl. Very Happy

Rzeczywiście dzieje się dużo dobrego ostatnio na e-nba, szkoda tylko, ze na głównej nie ma komu pisać oprócz mnie.

Tak, tak :wink: .

 

No właśnie duże brawa dla ciebie, że jakoś to ciągniesz wszystko. Ale chyba redakcja z tylko ciebie się nie składa... :roll:

 

Tym bardziej, umniejsza to szanse reaktywacji tych dwóch serwisów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznei, brawa za nowy wygląd strony :) W tym roku szatę zmienił serwis Cavs.e-nba.pl, Lakers.e-nba.pl właśnie Magic.e-nba.pl i w drodze jest T'Wolves.

 

Rzeczywiście dzieje się dużo dobrego ostatnio na e-nba, szkoda tylko, ze na głównej nie ma komu pisać oprócz mnie.

Gdyby wszyscy redaktorzy ze stron E-NBA (opuścili site'y) i ludzie z forum zasilili ogólny serwis E-NBA.pl to byłaby to największa strona z największą ilością newsów o NBA :) Brawo Graboś za robotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.