Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] Deklaracje - sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

To się panowie dogadajcie, ja nie widzę problemu ;)

 

P.S. Mam nadzieję tylko, że Twoja decyzja Stryder, nie jest podyktowana zwlekaniem w sprawie minidraftu. Dzisiaj, najdalej jutro postaram się stworzyć odpowiedni plik i ustalić kolejność draftu rookie, a co za tym idzie - otworzyć oficjalnie minidraft.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bulek - to czekamy na info od Ciebie. Przydała by się lista graczy do minidraftu i link to ligi.

 

Ogólnie widzę, że nie ma na liście 76ers jako drużyny. Więc jeśli jest możliwość zmiany, to ja bym uprzejmie prosił o przypisanie jej do mnie. Nowy start nowa drużyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Z niektórymi się już znam a inni mnie jeszcze poznają ;)

Nie kapryszę, nie narzekam, jestem uprzejmy, nie lubię awantur i w ogóle super ;)

Jakby ktoś był tylko tak miły i wprowadził mnie - robimy minidraft? Jeżeli tak to którzy gracze są do wyjęcia by się można przygotować. Jeżeli nie to którą drużynę przejmuję?

Rozumiem, że jest to wielosezonowa gra na zasadach roto aukcyjnego.

Jeżeli jest wolna nazwa Bucks to ja z chęcią ;)

Z góry dziękuję za pomoc dla świeżaka.

Pozdrawiam

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie - draft jest snake'owy. Mam nadzieję, że przez to się nie zniechęcisz.

Spoko - w sumie aukcyjny przy mini drafcie nie ma większego sensu, możliwe, że jak zaczynaliście to była aukcja, ale to nie ma znaczenia.

Pasuje mi. Draft jest na forum jak minidraft na fbx? Czy trzeba się umawiać na yahoo? Myślę, że to pierwsze, ale wolę się upewnić.

Chyba mało czasu nam zostało ;)

Rookie draft też będzie jak w fbx?

Zapomniałem napisać bardzo dociekliwy jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność planuję losować, tak będzie najuczciwiej chyba. Ale jeśli chcecie koniecznie, może być wg kolejności zgłoszeń - nie wiem, czekam na sugestie.

Lista graczy już jest na forum. To są zawodnicy drużyn: Pacers, Trail Blazers, Bulls, Pelicans, Clippers i Hornets.

A zaproszenie powinieneś mieć na skrzynce już przed wysłaniem posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność planuję losować, tak będzie najuczciwiej chyba. Ale jeśli chcecie koniecznie, może być wg kolejności zgłoszeń - nie wiem, czekam na sugestie.

Lista graczy już jest na forum. To są zawodnicy drużyn: Pacers, Trail Blazers, Bulls, Pelicans, Clippers i Hornets.

A zaproszenie powinieneś mieć na skrzynce już przed wysłaniem posta ;)

Mi wszystko jedno, skoro zgłosiłem się ostatni to mogę być ostatni. Ale losowanie pewnie najuczciwsze. Nazwa jakakolwiek, dlatego poczekam, aż każdy sobie wybierze. Czekamy jeszcze na info jakie picki będą w drafcie i kolejność by sobie zaplanować draft ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy już jest na forum. To są zawodnicy drużyn: Pacers, Trail Blazers, Bulls, Pelicans, Clippers i Hornets.

Jacy Bulls? To ja zrezygnowałem i o tym nie wiem? ;p

 

A serio to chyba mój team z Heat pomyliłeś.

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.