Skocz do zawartości

[East 2nd Round] Boston Celtics [1] - Washington Wizards [4]


ptak

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra i w ilu meczach?



Rekomendowane odpowiedzi

Ten mecz pokazał, jak ważnym graczem dla Wizards jest Gortat. Kiedy spadł za faule, ofensywa Wiz się załamała.

 

Dzisiaj miało się wrażenie, że Celtics grali blisko poziomu ich potencjału, IT rewelacyjny mecz, a mimo to ledwo to wystarczyło na odniesienie zwycięstwa, w swojej hali, i to nawet pomimo faktu, że Beal nie zjawił się na meczu.

 

Coraz mniej będzie sytuacji, gdzie IT będzie stal na słabej stronie, bo Oubre czy Porter będą zbiegać do środka i wymuszać switche.

 

Jedziemy do Waszyngtonu, byłoby rewelacyjnie wyrwać jeden mecz, chociaż kompletnie się nie zdziwię, jak po czterech meczach będzie 2-2.

 

Jedno daje się też zauważyć - Boston na pewno gra twardziej, i gdy fizycznie mocniej przyciskali Wizz, ci nie mieli jak odpowiedzieć. I tak jak @ptak, liczę na jakąś większą spinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ściągnął CP3, zostawił IT, Bradleya, Horforda a zrobił paczkę Crowder, Smart Rozier (wiem, że pozbywamy się ławki) i ściągał Butlera/PG. wtedy to Olynyk, Zizic na centrze powinni wystarczyć. ławka Yabusele, Brown, mam nadzieję Fultz i kolesie pokroju Greena. powinno być dobrze z taką ekipą.

co do meczy w Waszyngtonie. odczuwam lekki niepokój, bo jak kolejny raz tak zaczniemy to możemy nie odrobić strat. stawiałem na 4-2, ale może być 4-1, nie będę narzekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że chcesz mieć IT, CP3 i jeszcze Fultza? xD Dobrze, że nie jesteś GMem Celtics. 

 

To nie jest temat do rozważania co zrobic z Thomasem. To może być jedna z kluczowych decyzji i zostawię ją DA. Jedno już jest pewne - gośc jest wojownikiem i nie znika w PO, wspaniale by było z nim w składzie wygrać mistrzostwo...

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden. przecie z IT taki rozgrywający jak ze mnie znawca statystyk. na rozegraniu CP3, który nadrabiałby braki w obronie IT a zawsze mógłby straszyć rzutem. ale wolę IT niż zawodnika który jest gwiazdą walczącą o kontrakt a nie o sukcesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźne myśli po meczu.

-Jeżeli jeszcze raz ktoś porówna Lowrego do Walla, to wrzucam od razu do łapu capu i nie obchodzi mnie, że jest to opinia.

-Avery Bradley jest cudowny i gdybym rządził zespołem miałby u mnie pewne miejsce, do tego kupiłbym mu dom i zapewnił najlepsze panienki.Statystyki mówiły że Bradley słabo broni.LOL.Bulterier.

-Brooks musi coś wymyśleć, bo Stevens bez żadnej kary wrzuca lineup Isiah, Rozier, Smart, Bradley, Horford i do tego Celtics walą po nim runa.Smart broni Beala(który swoją droga jest żałosny w tych playoffach i jest głównym powodem dlaczego jest 2:0), Isiah Oubre, Bradley Walla, Rozier Portera, Horfroda Gortata i jakoś to gra.Po raz kolejny wychodzi na to, że PO to matchupy.

Jeżeli Beal się ogarnie, to może być 2:2 spokojnie po meczach w stolicy, dojdzie ławka itd.Ogólnie ciekawa seria, dużo fizycznej gry.Fani lat 90 powinni byc zadowoleni, także mam nadzieje nie czytać tu o brutalności.

Swoją drogą nie zazdroszczę kłopotów bogactwa Celtics.Co oni mają z tym Isiah zrobić i z tymi pickami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny mecz, intensywnośc typowa dla PO

 

oborny to tam za dużo nie było ale dobrze sięto oglądało

póki jest s5 Wizz to jest dobrze, jak zaczeli schodzic za faule to się posypało

 

nie rozumiem dlaczego Brooks albo nawet Wall nie krzyknie do tych idiotów na których Stevens schował IT żeby robili mu zasłony i switche

bez sensu powinni każda akcję grać przez IT, nawet nie chodzi o łatwe pkt ale będzie miał mniej sił w ataku

 

technik dla Morrisa dla mnie przesada

 

no i Beal się musi obodzuić i będzie jescze 2:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie serii w której w dwóch spotkaniach jedna drużyna wygląda przez 1,5 kwarty na większą, silniejszą, grającą w kosza dla dużych chłopców po czym przez resztę meczu w oczach puchnie i daje się fizycznie zdominować tym mniejszym.

 

Gortat gra bardzo miękko, jakby dostał od Brooksa zalecenie aby przede wszystkim nie złapał fauli za szybko i miał siły na granie długich minut, bo zmiennika brak. Celtics to wymarzony rywal dla Gortata z czasów gry w Magic czy Suns gdy zdominowałby deskę, był drugi w kontrach za Wallem i jeszcze pilnował pomalowanego ustanawiając tam zakaz zbliżania się dla Olynyka czy Horforda. Niestety dzisiejszy Marcin nie wytrzymuje kondycyjnie gry co dwa dni w tym wymiarze minut co skutkuje czasem reakcji czy wręcz pasywnością w obronie i spudłowanymi wolnymi. To co kiedyś chciał w każdej akcji w ataku kończyć z góry, dzisiaj jest zawsze traktowane layupem. Na szczęście dla niego puchną niemal wszyscy w Wizards.

 

Jak dla mnie to Celtics zagrali dwa najlepsze mecze w tych PO i to jest ich gra niemal perfekcyjna, Wizards zagrali dwie fantastyczne pierwsze kwarty, a potem było już raczej przeciętnie i widzę tu duże rezerwy o ile się oczywiście obudzą i Bradley Beal wyleczy zakwasy, bo aktualnie wygląda jakby każde wstawanie po upadku na parkiet było dla jego ciała torturą, a z jakiegoś powodu upadków przy najmniejszym kontakcie z rywalem zalicza sporo.

 

Kolejny raz nie rozumiem rotacji Brooksa - przegrywa mecze przez brak ławki i nie umie znaleźć minut i ustawień w których Bojan byłby efektywny - bądź co bądź jego jedyny solidny rezerwowy. Druga sprawa to nie szukanie IT dla swoich asów gdy grają w ataku, w ogóle na co oni tracą tyle czasu w ataku w kolejnych akcjach bez ruchu stojąc jest niepojęte.

 

John Wall to aktualnie trzeci PG w lidze i powiedziałbym, że jedyny klasyczny PG w topie na tej pozycji czyli myślący najpierw podaj i jest tylko o rzut z półdystansu i dystansu na poziomie Westbrooka od bycia lepszym od Russa, co oczywiście nie oznacza, że się go dorobi.

 

Morris mam wrażenie, że był jedynym który tego meczu po stronie Wizards gdy wynik jeszcze był na styku nie przegrał go w głowie.

Edytowane przez PangLoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To nie jest temat do rozważania co zrobic z Thomasem. To może być jedna z kluczowych decyzji i zostawię ją DA. Jedno już jest pewne - gośc jest wojownikiem i nie znika w PO, wspaniale by było z nim w składzie wygrać mistrzostwo...

 

Strasznie trudna decyzja dla DA. IT jest zajebisty i w ogóle, ale ciągle wałkujemy temat ukrywania go w obronie przez Crowdera, Bradleya czy Smarta. On wręcz MUSI mieć elitarnych obrońców wokół siebie. W chwili obecnej, cała czwórka gra na bardzo przyjaznych kontraktach, ale okres promocyjny wkrótce się skończy i sądzę, że DA będzie także ten aspekt brał pod uwagę, decydując się na kierunek, w jakim ten zespół pójdzie.

Edytowane przez KiTt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny mecz, intensywnośc typowa dla PO

 

oborny to tam za dużo nie było ale dobrze sięto oglądało

póki jest s5 Wizz to jest dobrze, jak zaczeli schodzic za faule to się posypało

 

nie rozumiem dlaczego Brooks albo nawet Wall nie krzyknie do tych idiotów na których Stevens schował IT żeby robili mu zasłony i switche

bez sensu powinni każda akcję grać przez IT, nawet nie chodzi o łatwe pkt ale będzie miał mniej sił w ataku

 

technik dla Morrisa dla mnie przesada

 

no i Beal się musi obodzuić i będzie jescze 2:2

ten co IT go dostali? przesadą był brak technika na początku za rzut Horfordem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry LAF, ja nawet lubie czasem poczytac Twoje fantazje, ale nie zasmiecaj tego tematu swoimi Clippers zwlascza ze nikt nie pisal o Griffinie a Ty z dupy wyskakujesz znowu z jakimis wymianami...

 

Boston jak bedzie chcial kogos w wymianie pozyskac to pozyska kogos kto nie ma wiecznych problemow ze zdrowiem, zwlaszcza ze za takiego Griffina trzeba mimo wszystko troche wylozyc, to juz lepiej wylozyc za kogos innego.

 

tyle na ten temat pls nie sil sie odpisywac, a na pewno nie w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu ktos tego smietnikowego olynyka sprobowal wyjasnic.

Rzeczywiście, to popchnięcie na pewno go przestraszyło, szczególnie że Oubre wyglądał po całej akcji jakby miał się zaraz popłakać

 

mi od dawna brak jakiegoś a.millera, który szybko wyjaśni smarta.

a Smarta to za co? Edytowane przez diament
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech dzisiaj duży wpierdol. Mam nadzieję, że g4 będzie inaczej wyglądać i Celtics chociaż dadzą sobie szanse żeby wygrać. Dzisiaj Wizz cały czas grali na Thomasa i nie ma się co dziwić, nie wiem co tutaj Brad jest w stanie wymyślić.  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.