Skocz do zawartości
josephnba

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka

Rekomendowane odpowiedzi

A może mi ktoś wyjasnić skoro Bulls idą w World of Tank to czemu oddali Bella do Golden?? I oddali Pattona do Soty? PRzeciez to nie ma sensu

Bo to idioci. Widzisz tam w ostatnich latach sensowne ruchy. Jak czytam, ze Mirotic ma dostac nowy kontrakt to glupieje. Zero logiki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patton to poszedł w wymianie z Sotą za Butlera. Była wymiana 16 pick za 7 pick. Na konferencji Paxton mówił, że z 38 pickiem nie było dla nich już nikogo sensownego do wybrania pod to co mają grać w przyszłym sezonie, dlatego opylili ten pick za kesz.

Za to w działaniach Lakers jest pełno logiki. Tankowali cały sezon, żeby wziąć Russela, a później go oddali.

Edytowane przez Pharynx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robina do Cavs bralbym, ale ile tam zarabia I jaki ma kontrakt?

Ciezko chyba by bylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym podśmiec***ek z Markannena nie robił, koleś będzie siekał trójkami aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patton to poszedł w wymianie z Sotą za Butlera. Była wymiana 16 pick za 7 pick.

A ja myślałem że to Sota wymieniała swoich zawodników za Butlera a tu wyglada że Butler był ceną by Chicago mogło pójśc w górę w drafcie..

Na logikę jak oddajesz gwiazdę to za młodych graczy i wybory draftowe a nie że musisz jeszcze dorzucić coś od siebie.. Mogli dorzucić ten 38 jak już musieli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Markkanen ma grać w Bulls z 1

19396781_1383096028392497_84475461215175

Już chłopaka lubię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może mi ktoś wyjasnić skoro Bulls idą w World of Tank to czemu oddali Bella do Golden?? I oddali Pattona do Soty? PRzeciez to nie ma sensu

Bo kasa się liczy....

Oni chcą podpisać Mirotica.... dzisas ;/

Edytowane przez Barsa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślałem że to Sota wymieniała swoich zawodników za Butlera a tu wyglada że Butler był ceną by Chicago mogło pójśc w górę w drafcie..

Na logikę jak oddajesz gwiazdę to za młodych graczy i wybory draftowe a nie że musisz jeszcze dorzucić coś od siebie.. Mogli dorzucić ten 38 jak już musieli

Mogli, ale nie zrobili, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Nie znamy do końca zakulisowych spraw, ale wiadomo, że jego współpraca z Hoibergiem nie układała się najlepiej, bo koleś nie słuchał Freda. To też pewnie ułatwiło im decyzję o handlu. Ja tam nie wiem jaką wartość ma rzeczywiście Butler, ale widocznie głupich nie ma i oglądali Butlera w PO i w tych meczach, gdzie Bulls mieli nóż na gardle (chociażby końcówka rs 15/16 gdzie walczyli o dostanie się do po) i uznali, że jego cena nie jest tak wysoka. Ja uważam, że droga do pełnej przebudowy jest jedyną słuszną i dobrze, że mamy już od wczoraj jasny kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam, że droga do pełnej przebudowy jest jedyną słuszną i dobrze, że mamy już od wczoraj jasny kierunek.

Zależy jeszcze, kto kieruje tą przebudową, bo to trzeba przeprowadzać z głową. Hasło "przebudowa" samo z siebie niczego nie załatwi. Jeśli będzie nią kierować skończony kretyn, to raczej nie wyniknie z tego nic dobrego. A wiadomo jacy ludzie będą ją przeprowadzać w Bulls. Trzeba się raczej przygotować na lata marazmu i wymieniania wyciągniętych prospectów z czołówki draftu na Joffreyów Lauvergnów tej ligi. Oczywiście z dorzuceniem własnego picku. Pozostaje tylko zacytować Boogiego: "Lord, give me the strenght". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha ale Bulls dali się wydymać bez mydła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy wątek w najbliższym czasie to uzupełnienie luki na pozycji SF.  Na ten moment jest tylko Zipser i wielka dziura po odejściu JB. Po tym jak Hoiberg zachwalał Burtona byłem przekonany, że Byki podpiszą z nim kontrakt, tymczasem chłopak wylądował w składzie Minnesoty na SL i kto wie, czy nie wywalczy sobie miejsca w składzie kosztem Shabazza, któremu kończy się kontrakt. Ogólnie dziwi mnie bierność Chicago, ponieważ była szansa na pozyskanie kilku ciekawych chłopaczków, którzy nie zostali wybrani. Oczywiście inne zespoły nie śpią np. Memphis, które podpisało Kobiego Simmonsa. Ciężko powiedzieć co też Gar planuje...James Young?  :panda:

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha ale Bulls dali się wydymać bez mydła.

Nie śmiej się tak Laf bo zła karma wróci na twoich Clippers i wtedy nie będzie ci do śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To gdzie ten Butler w końcu będzie?

W jakim sensie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwiekszym wygranym tej wymiany jest LaVine.

Zobaczycie fotki jak przypakowal w czasie kontuzji. Dostanie pilke i bedzie mogl grac i rzucac co chce. Kolano musi oszczedzac to koniec paczek z osobistych i wjazdow na kontakt pod kosz. Zostaje mu rzut 3> metra od kosza. Zobaczycie jak przytrenuje w lato to bedzie top5 player na wschodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwiekszym wygranym tej wymiany jest LaVine.

Zobaczycie fotki jak przypakowal w czasie kontuzji. Dostanie pilke i bedzie mogl grac i rzucac co chce. Kolano musi oszczedzac to koniec paczek z osobistych i wjazdow na kontakt pod kosz. Zostaje mu rzut 3> metra od kosza. Zobaczycie jak przytrenuje w lato to bedzie top5 player na wschodzie.

Flachę ci moge postawić jak sie spełni co mówisz, serio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Advaldo

i po ch te teksty ?

Jak niektórzy śmiali się z Doc'a jako GM to siedziałeś cicho jak mysz pod miotłą.

Twój tekst to dno i wodorosty.

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi