Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem, że to spierzą to niektórzy wygadywali jakieś niestworzone historie o dwóch pickach Nets., albo Wigginsy, Dunny, picki i co tam jeszcze.... pisałem nie ośmieszajcie się i niestety się spełniło.

 

 

 

Bulls do zaaorania, taki deal to padaka na kilka lat.

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls do zaaorania, taki deal to padaka na kilka lat.

 

W przeciwieństwie do padaki, która była w ostatnich latach?

 

Bulls w niedługim czasie stanęli by przed wizją bardzo drogiego kontraktu dla Butlera. A Butler zarabiający 35 mln nie byłby lepszy od tego, który zarabiał ~18 mln.

 

Może młodzież pod skrzydłami Rondo i Wade dobrze się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do padaki, która była w ostatnich latach?

 

Bulls w niedługim czasie stanęli by przed wizją bardzo drogiego kontraktu dla Butlera. A Butler zarabiający 35 mln nie byłby lepszy od tego, który zarabiał ~18 mln.

 

Może młodzież pod skrzydłami Rondo i Wade dobrze się rozwinie.

 

Za Jimmiego można było pozyskać o wiele lepszy pakiet... Bulls tak jak z OKLą dali się po raz kolejny wydymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do padaki, która była w ostatnich latach?

 

Bulls w niedługim czasie stanęli by przed wizją bardzo drogiego kontraktu dla Butlera. A Butler zarabiający 35 mln nie byłby lepszy od tego, który zarabiał ~18 mln.

 

Może młodzież pod skrzydłami Rondo i Wade dobrze się rozwinie.

Pełna zgoda. Ogólnie po prostu c***owo wyszło. Pax i Gar chcieli widać zakończyć współpracę z Jimmym. Czemu? Bo Fred chce grać szybką koszykówkę a Butlerowi z tym nie po drodze. Dochodzi do tego nowa umowa Jimmiego (a mógł się załapać na DPE za rok lub 2) i mamy powody. Widać nikt wyżej w drafcie niechciał dać picku. Szkoda, że jeszcze straciliśmy 16. Widać GarPax nie umieją negocjować. Teraz tylko liczyć na zdrowie LaVina, rozwój Dunna i na to, że Markkanen zostanie tym kim Niko nigdy nie dał rady zostać - stretch4 przyszłości dla Bulls.

 

Zeszloroczni Bulls Byli do zaorania. Teraz czas pozbyć się dwóch z trójki Rondo/Grant/Payne. A przynajmniej Granta. Rajon miał dobry wpływ na mlodych w ostatnim sezonie i jakby miał uczyć Dunna to niech zostanie. Wade pewnie albo poleci w tradzie albo zostanie zwolniony po TD (nie wiem jak to w nowej umowie zbiorowej wygląda). Ciekawi mnie przyszłość Lopeza.

Cieszę się, że nie przyszedł Love za JB. To jedziem teraz po tego Bambę czy jak mu tam.

 

A i wlasnie możemy kogoś umowy poprzejmować teraz gdyby ktoś kasy w salary potrzebował. Jakiś SF by się przydał.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole. Nie wierzę. Nie jestem fanem Bulls ale normalnie po ludzku żal mi kibiców. 

 

Wzieli:

 

Kolesia który zerwał ACL a dla gracza który wyróżnia się i opiera swoją grę na dynamice to brzmi jak wyrok.

 

Kolesia który miał być najbardziej NBA ready z tamtego draftu, a tym czasem gacie miał tak obsrane że smród niósł się daleko. Najwyraźniej niewystarczająco daleko bo do Chicago nie dotarł. Zaraz się zacznie jeszcze pitolenie ze strony GarPax że Dunn to będzie trzeci Curry ( no bo drugi już jest w SacTown ).

 

I jeszcze zrozumiał bym to że wyrwali #7 ale oddali w zamian #16!

 

I to jest cena za Butlera? ZA BUTLERA ?! Litości. 

 

Inna inszość czy Ainge naprawdę nie mógł ich przebić? Odpowiedź brzmi, oczywiście że mógł. Ale nie chciał. Dlaczego? Ma pewnie jakiś misterny plan. Może on chce osłabić CAŁY wschód?

 

I love this game. I love this off-season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole. Nie wierzę. Nie jestem fanem Bulls ale normalnie po ludzku żal mi kibiców.

 

Wzieli:

 

Kolesia który zerwał ACL a dla gracza który wyróżnia się i opiera swoją grę na dynamice to brzmi jak wyrok.

 

Kolesia który miał być najbardziej NBA ready z tamtego draftu, a tym czasem gacie miał tak obsrane że smród niósł się daleko. Najwyraźniej niewystarczająco daleko bo do Chicago nie dotarł. Zaraz się zacznie jeszcze pitolenie ze strony GarPax że Dunn to będzie trzeci Curry ( no bo drugi już jest w SacTown ).

 

I jeszcze zrozumiał bym to że wyrwali #7 ale oddali w zamian #16!

 

I to jest cena za Butlera? ZA BUTLERA ?! Litości.

 

Inna inszość czy Ainge naprawdę nie mógł ich przebić? Odpowiedź brzmi, oczywiście że mógł. Ale nie chciał. Dlaczego? Ma pewnie jakiś misterny plan. Może on chce osłabić CAŁY wschód?

 

I love this game. I love this off-season.

Paxson na konferencji prasowej powiedział, że ofszem to była najlepsza oferta za JB. Czyli Ainge Butlera nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.