Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po dzisiejszej wymianie picków Bulls dalej chcą handlować z Bostonem?

Nie wiem co chce GarPax. Plotek brak. Ale moje przeczucie jest następujące. Paxson a w szczególności Reinsdorf nie chce tankować. Powiedzieli o tym nie raz, ostatnio podczas konferencji na koniec sezonu. Więc paczka która się przewijała ostatnio - Jahlil Okafor i picki - była mało realna od początku.

Ogólnie to Butlerowi bardzo opłaca się siedzieć w Bulls i grać swoje, bo ma szanse na DPE. Tylko Reinsdorf jest mało chętny na dawanie mu jednej z najwyższych (najwyższej?) umowy w historii Bulls. Dziwne to wszystko - zupełnie inaczej niż u PG i Pacers.

Miom zdaniem paczka Crowder i jakieś picki nadal jest w stanie przekonać Bulls. Tylko i Ainge i Paxson/Forman chcą wydymać w wymianie drugą stronę i dlatego patowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://szostygracz.pl/2017/06/19/kajzerek-andre-iguodala-dolinie-krzemowej/

Po przeczytaniu tego nie wydaje mi się, żeby gdziekolwiek i kiedykolwiek ruszył się z GSW.

Kasa moźe wszystko zmienić. Wszystko rozbije się ile mniej dostanie w GSW niż na rynku. 8 mln rocznie różnicy raczej nie odpuści moim zdaniem.

Co by była jasność - oby nie w Chicago wylądował. Ani Iggy bullsom ani Bullsi Iggiemu nie potrzebni.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://szostygracz.pl/2017/06/19/kajzerek-andre-iguodala-dolinie-krzemowej/

Po przeczytaniu tego nie wydaje mi się, żeby gdziekolwiek i kiedykolwiek ruszył się z GSW.

 

Dla mnie to jest głupota. GSW będą go chcieli wydymać i dadzą mu coś w stylu 40/4 - przecież masz świetny biznes na miejscu. Kiedy wystarczy wziąć 80/4 od kogoś innego i już do końca życia niczym się nie martwić o ile nie będzie chodził do kasyna i co miesiąc nie kupował nowego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Butler będzie naciskać, żeby Bulls go pchneli do Cavs...

Pod względem sportowym w tej chwili to najlepsza opcja, choć ja osobiście uważam że dlugoterminowo lepiej byłoby mu w Celtach

 

Tak czy inaczej jeśli Cavs to trzeci klub, który pewnie musiałby lyknac Lovea. Ciekawe kto i co zaoferuje Chicago

Liczyłem na pierwszy pick od c's, liczyłem na 3 i i okafora, a może się skończyć na Melo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo Love lepszy od 4/5 picku w drafcie i to o kilka odległości.

Tylko Love znów daje walke o nic na lata. Wolę 4/5pick wziąc kogoś młodego i próbować grać od nowa. I dać w końcu Fredowi (skoro i tak dogra umowę) graczy umiejących grać szybszą koszykówkę jaką podobno lubi. Love i szybka koszykówka to slabe połączenie.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Love znów daje walke o nic na lata. Wolę 4/5pick wziąc kogoś młodego i próbować grać od nowa. I dać w końcu Fredowi (skoro i tak dogra umowę) graczy umiejących grać szybszą koszykówkę jaką podobno lubi. Love i szybka koszykówka to slabe połączenie.

Drugi najlepszy gracz z pozycji 4/5 przez ostatnie 8 lat to Tristan. I potem przepaść. Więc generalnie masz szanse ~12% na cokolwiek wartościowego. 

To forum tak zawyża wartość pickow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi najlepszy gracz z pozycji 4/5 przez ostatnie 8 lat to Tristan. I potem przepaść. Więc generalnie masz szanse ~12% na cokolwiek wartościowego. 

To forum tak zawyża wartość pickow...

W tak mocnym drafcie jak tegoroczny z 4/5 pickiem masz szansę na franchise playera (tak uczą bardzo mocne drafty z przeszłości), dla Bulls ta szansa to lepsza opcja niż 29-letni Love na (być może) dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.