Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

5th straight win. Team is growing on our eyes.

Ci, którzy mówili o co najmniej 3-4 latach tankowania (czyli większość dziennikarzy coverujących Bulls) wychodzi powoli na debili. Gdyby Zach i Niko grali full sezon nie byłoby rozmowy o tanku nawet w tym sezonie. Drużyna pokazywała już flashe w poprzednik paru meczach przed tą serią winów, gdzie przy wyrównanym meczu lub całkiem wysokim prowadzeniu team spierdalał końcówkę.

Dunn jest profesorem. Dostał zaufanie i wygląda jak legitny, startowy pg. Po zaszłym sezonie, gdzie był wysyłany do chin to niezły progress.

Lepiej mieć dobrego Niko i myśleć czy warto go oddać, niż c***owego Niko. Moim zdaniem bulls mogą za niego dostać więcej niż za Rolo (lepsza umowa no i bardziej potrzebne lidze skille).

Reszta składu wygląda na pewnieszych siebie, Fred trochę też. To ważne. Nie można wszystkiego przegrywać. Ale teraz enough, bo wyprzedziliśmy hawks i mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuPalniku czy ty chcesz mieć przeciętny zespół przez całe życie?

Co mnie hakis lavine który nie wiadomo co będzie sobą reprezentował i "wieczny prospekt" Niko?

Żartujesz sobie? Skład w 2/3 no nonamey bez przyszłości w Lidze a ty chcesz nimi NBA wojowac?

Ja mówię, że nie jest to skład całkowicie bez niczego jak to sugerowano przed sezonem. Widzę tu 2 może 3 potencjalnych starterów (Lauri + choć jeden z Dunn/Lavine) i paru graczy potencjalnie pasujących na ławę (Nwaba, Grant, Portis, może Denzel). Niko i Rolo raczej odejdą -prędzej czy później.

Dodać do tego wysoki (oby) pick w drafcie i mając dużo gotówki w 2019 możemy już o coś walczyć we FA.

Chodzi mi o to, że nasza odbudowa nie musi trwać 3 - 4 lata ale jeśli gracze będą tak progresować jak dotychczas to może to się zamknąć powiedzmy w 2 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się cieszyć z takiej formy Niko a nóż ktoś się na niego nabierze i jakiś pick z końcówki 1 rd bądź jakiś fajny młodzieniaszek trafią do Czikago. Fajny prospekt z najbliższego draftu plus sporo kasy może skusić brewkę do powrotu do domu i to właśnie powinien być główny cel Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam...

zaprawdę powiadam wam...

ten sezon zaczyna przypominać trochę ten kiedy Moje guru forumowej złotej myśli niejaki mr.Chytruz po przegranej z Jazz rzucił

myślą wieko pomnną... kirk hinrich nie trafiłby piłką w ocean.

to  był sezon 04/05 bodaj,skiles u sterów...

też zapowiadło się wielkie tankowanie

w uj nowych graczy gordon, nocioni, deng,duhon...

tragiczny początek a potem ostra jazda w górę....

qrwa ja naprawdę chciałem przytankowac sezon choć cieżko się to patrzyło....

ale zaczyna to wyglądać naprawdę oki.

a jeszcze LaVine w orbicie za mało prduktywnego Holidaya się szykuje po nowym roku....

cóż

cała nadzieja w nieśmiertelnym Lebornie Jamesie, ograniczył zakola niech pokaże Bulls ile im jeszcze brakuje..

zakol James w tobie nadzieja dziś.

Pokaż że Niko to śmiertelnik i potraf przegrać mecz.

nawet Chris Paul przegrał cholerka jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wira pamietam to byl pierwszy sezon kiedy na powaznie zaczalem ogladac mase meczy i sklad z Tysonem Chandlerem z lawki trzasl liga w zimie, az przyszedl mecz z Celtics i przerwany winning streak...

 

To byl sezon kiedy Ben Gordon byl mocno rozpatrywany do dwoch nagrod nba, za rowno roty jak i szostego. Namaszczony przez MJa robil masakryczne statsy w czwartych kwartach na poziomie najlepszych gtg tamtego okresu.dla przeciwwagi jednym z najlepszych strzelcow ligi w pierwszych kwartach byl niezapomniany Eddy Curry:)

 

Btw jak pamietam othella harrington chyba byl wtedy starterem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.