Skocz do zawartości
josephnba

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o Kris'a i Zacha ;)

Kris być może zagra już w nastepnym meczu. Lavin - Grudzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie doceniłem Fina

Lauri kręci takie cyferki że Simmons nie może być pewny nagridy debiutanta roku. 40% za 3 . Dobrze zbiera. Obrona 1 na 1 szału nie robi ale nie jest też tyczką ala Kevin Love... Przyznam ,że jesteś mile zaskoczony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba nie doceniłem Fina

Lauri kręci takie cyferki że Simmons nie może być pewny nagridy debiutanta roku. 40% za 3 . Dobrze zbiera. Obrona 1 na 1 szału nie robi ale nie jest też tyczką ala Kevin Love... Przyznam ,że jesteś mile zaskoczony

To wszystko przy dużym zbiegu okoliczności... vel Portis/Mirotic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed sezonem byłem przekonany że oglądanie Bulls to będzie mordęga ale jestem w sumie pozytywnie zaskoczony bo wcale nie wygląda to tak źle. Po za oczywistym zachwytem nad Laurim trzeba też do pozytywów dodać formę RoLo no i w moim odczuciu największą niespodziankę a mianowicie niejakiego Davida Nwabe chłopak gra z takim zaangażowaniem że serducho rośnie. Mamy młody zespół który ma jasny cel, ogrywanie się i zdobycie wysokiego picku i na razie plan jest realizowany, zobaczymy co do gry po powrocie wniesie Zach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed sezonem byłem przekonany że oglądanie Bulls to będzie mordęga ale jestem w sumie pozytywnie zaskoczony bo wcale nie wygląda to tak źle. Po za oczywistym zachwytem nad Laurim trzeba też do pozytywów dodać formę RoLo no i w moim odczuciu największą niespodziankę a mianowicie niejakiego Davida Nwabe chłopak gra z takim zaangażowaniem że serducho rośnie. Mamy młody zespół który ma jasny cel, ogrywanie się i zdobycie wysokiego picku i na razie plan jest realizowany, zobaczymy co do gry po powrocie wniesie Zach.

Dodałbym do tego całkiem obiecujące występy Dunna. Może jednak coś z niego będzie. A Nwaba wnosi to, czego brakowało Bykom przy Miroticiach, Valentine'ach, Zipserach i McDermottach - atletyzm i agresję. Gość walczy o każdą piłkę, jakby od tego zależało jego życie.

Edytowane przez Darren

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bobby wrócił z energią do grania i dd od razu - tyle widzę po statach, ktoś to oglądał ? jak to wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Markannen pójdzie drogą Porzingisa, a może nawet lepiej będzie? Nie ma Melo w swojej drużynie, nikt nie będzie blokował jego rozwoju. Perspektywa kariery młodego Fina w NBA wygląda obiecująco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko że Porzi jeszcze dokłada dobra obronę i straszy blokiem u Lauriego to na razie trójeczki fajnie siedzą

ale nie powiem myslałem że będzie bustem a mnie zaskoczył pozytywnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, fajnie - mamy światełko w tunelu, tylko że oprócz niego dalej pusto i ciemno

trzeba jeszcze kogoś klejenia struktury teamu od nowa - reszta kolesi fajnei gra - jeden dwa mecze na sezon, a resztę statystuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji rozwalonego wiązadła jestem udupiony w domu, więc mam czas by oglądać mecze w całości ;]

Z bulls miałem w tym sezonie z trzy podjeścia live, ale wobec prezentowanego poziomu np. vs spurs dość szybko zmieniałem mecz.

Wiem, że sezon skazany na tankowanie, ale ilość prostych, głupich błędów była porażająca.

Dwa ostatnie spotkania obejrzałem w całości i dzięki postawie Dunna gra w ataku nie wygląda tak chaotycznie gdy na parkiecie jest Grant.

Mam nadzieję, że chłopak znalazł swoją drogę w drużynie.

Markkanen, wygląda kozacko w ataku, mógłby jeszcze angażować się na atakowanej desce.

Denzel nawet wygląda jakby ruszał się ciut szybciej, bo zwyczajowo wygląda na faceta  "w zwolnionym tempie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dosyć że "w zwolnionym tempie" to jeszcze "mocno przyziemiony". Niby ten sam wzrost co LaVine a tak wysoko do obręczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W grze Denzela widać już lekki progres. https://youtu.be/eT2acqaf-Ns?t=56s

ok, fajnie - mamy światełko w tunelu, tylko że oprócz niego dalej pusto i ciemno

trzeba jeszcze kogoś klejenia struktury teamu od nowa - reszta kolesi fajnei gra - jeden dwa mecze na sezon, a resztę statystuje

Spokojnie, przebudowa Byków może się odbyć szybciej niż się niektórym wydaje, równie dobrze w przyszłym sezonie s5 może wyglądać tak: Dunn/Lavine/Porter Jr/Lauri/DeMarcus. Maszyna ruszyła i toczy się powoli we właściwym kierunku, nic tylko czekać na wymianę RoLo za 1rnd 2018 i moment, w którym 76ers spanikują i oddadzą Okafora prawie za darmo (Mirotić?).  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie Doncic? Jaki sens tankować jak nie dołożymy do składu przyszłego franchise playera?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem. Doncic jest nazywany Porter Jr?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki kozak jest? Przyznam nie interesuje się NCAA. Jedynie tego Doncica widziałem na Eurobaskecie. No i czasem jakiś mecz Realu. Jest niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawy jestem kogo Bulls dołożą z draftu do swojej młodej chicagowskiej rotacji. Doncic i Bamba to najlepsze opcje moim zdaniem. Porter też byłby okej. Ayton i Bagley lekko gryzą się z Markannenem. Bamba to solidna defensywna kotwica, więc dla bardziej ofensywnie nastawionego Fina byłby dobrym partnerem. Kogo wybiorą Bulls?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi