Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie doceniłem Fina

 

Lauri kręci takie cyferki że Simmons nie może być pewny nagridy debiutanta roku. 40% za 3 . Dobrze zbiera. Obrona 1 na 1 szału nie robi ale nie jest też tyczką ala Kevin Love... Przyznam ,że jesteś mile zaskoczony

To wszystko przy dużym zbiegu okoliczności... vel Portis/Mirotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sezonem byłem przekonany że oglądanie Bulls to będzie mordęga ale jestem w sumie pozytywnie zaskoczony bo wcale nie wygląda to tak źle. Po za oczywistym zachwytem nad Laurim trzeba też do pozytywów dodać formę RoLo no i w moim odczuciu największą niespodziankę a mianowicie niejakiego Davida Nwabe chłopak gra z takim zaangażowaniem że serducho rośnie. Mamy młody zespół który ma jasny cel, ogrywanie się i zdobycie wysokiego picku i na razie plan jest realizowany, zobaczymy co do gry po powrocie wniesie Zach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sezonem byłem przekonany że oglądanie Bulls to będzie mordęga ale jestem w sumie pozytywnie zaskoczony bo wcale nie wygląda to tak źle. Po za oczywistym zachwytem nad Laurim trzeba też do pozytywów dodać formę RoLo no i w moim odczuciu największą niespodziankę a mianowicie niejakiego Davida Nwabe chłopak gra z takim zaangażowaniem że serducho rośnie. Mamy młody zespół który ma jasny cel, ogrywanie się i zdobycie wysokiego picku i na razie plan jest realizowany, zobaczymy co do gry po powrocie wniesie Zach.

Dodałbym do tego całkiem obiecujące występy Dunna. Może jednak coś z niego będzie. A Nwaba wnosi to, czego brakowało Bykom przy Miroticiach, Valentine'ach, Zipserach i McDermottach - atletyzm i agresję. Gość walczy o każdą piłkę, jakby od tego zależało jego życie.

Edytowane przez Darren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.