Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Kc Johnson twierdzi, że Bulls nie są zainteresowani Milosem i nawet po tradzie JB z jego agentem nie gadali. Mają grać młodzi. Do roboty chłopy

 

W obliczu wymiany PG za Oladipo i plemnik Arvydasa wymiana Butlera wygląda lepiej, znaczy normalnie moim zdaniem.

 

Odchodzi Sip i RR, a bulls mają gadać dzis z... Amirem.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obliczu wymiany PG za Oladipo i plemnik Arvydasa wymiana Butlera wygląda lepiej, znaczy normalnie moim zdaniem.

A moim zdaniem nie ma sensu ocenianie wymian jednego zespołu przez pryzmat tego, co inne drużyny dostają za swoich graczy. 

Każda wymiana, każde negocjacje rządzą się swoimi prawami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obliczu wymiany PG za Oladipo i plemnik Arvydasa wymiana Butlera wygląda lepiej, znaczy normalnie moim zdaniem.

 

George miał ostatni rok kontraktu, a Butler dwa lata, w związku z tym cena za butlera powinna być wyższa.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George miał ostatni rok kontraktu, a Butler dwa lata, w związku z tym cena za butlera powinna być wyższa.

Z kolei PG to o lepszy gracz, moim zdaniem ceny za nich powinny być zbliżone. Pare osób było wręcz pewnych, że PG pójdzie za wiele wiecej, nawet tu na forum (nie, nie będe szukał kto bo mam lepsze rzeczy do roboty☺)

 

A tak na koniec to pakiet jaki dostali Bulls za JB jest (moim zdaniem) fajniejszy od tego co dostala indy za PG. Przynajmniej nie mamy nikogo przepłaconego.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felicio za 8 rocznie w CHI a Livingston za 8 (a nawet realnie 6) w GSW, wartościowanie umów w NBA to bezcenna nauka :smile:

A czemu za 6? Bo realnie to za 9

No ale Felicio jest młody i się rozwija a Livingston jest na pochyłej  w dół plus kontuzje i może być balastem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu za 6? Bo realnie to za 9

No ale Felicio jest młody i się rozwija a Livingston jest na pochyłej  w dół plus kontuzje i może być balastem

Bo 3 rok tylko 2 mln gwarantowane...

George miał ostatni rok kontraktu, a Butler dwa lata, w związku z tym cena za butlera powinna być wyższa.

Gwoli ścisłości PG ma 2 lata, ale 2 PO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu za 6? Bo realnie to za 9

No ale Felicio jest młody i się rozwija a Livingston jest na pochyłej w dół plus kontuzje i może być balastem

ely to co widzisz to jest raczej jego sufit, ewentualnie może się poprawić w innym systemie, ale na pewno nie w szybkim koszu jaki teraz może już grać hioberg

 

Natomiast Shaun ma łatkę podanego przez ten uraz z początku kariery choć od kilku lat gra bez kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 3 rok tylko 2 mln gwarantowane...

A możesz mi powiedzieć jak Ty to liczysz?

 

Jeśli w 3 roku go wywalisz to płacisz za 2 lata jego pracy tzn 8+8+2 = 18 za 2 lata pracy czyli 9 za rok

Albo go nie wywalasz i płacisz mu 8+8+8=24 za 3 lata pracy czyli 8 za rok

 

Możesz mi powiedzieć jak ci wyszło że on ma kontrakt 6 za rok gry?

ely to co widzisz to jest raczej jego sufit, ewentualnie może się poprawić w innym systemie, ale na pewno nie w szybkim koszu jaki teraz może już grać hioberg

 

Natomiast Shaun ma łatkę podanego przez ten uraz z początku kariery choć od kilku lat gra bez kontuzji

No ja nie wiem czy sufit bo widziałem go w akcji i ma potencjał a Livingston już jest cieniem kreatora i strzelca --za 3 nie isnieje on głównie wnosi dobry mid range i obronę ale te 8 to jest max a nawet uważam ,że jest wart odrobinę mniej zwłaszcza w drugim czy trzecim roku kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy sufit bo widziałem go w akcji i ma potencjał a Livingston już jest cieniem kreatora i strzelca --za 3 nie isnieje on głównie wnosi dobry mid range i obronę ale te 8 to jest max a nawet uważam ,że jest wart odrobinę mniej zwłaszcza w drugim czy trzecim roku kontraktu

no ja go zapewne widziałem zdecydowanie częściej i też uważam że kwota jest zdecydowanie za wysoka. On w systemie jaki zamierza grać Fredzio zginie śmiercią męczeńską! No ale kasę wydać trzeba, zbierać wysokie picki też trzeba, więc mi nie przeszkadza, tym bardziej że każdy chłopaka lubi za zaangażowanie i walecznosc, tego mu nikt nie odmowi

 

Shaun dostał nadwyżkę, ale przewidywalismy to przecież, zapłacili mu premie za trzy lata i dwa mistrzostwa, podobnie mają uczynić z AI, po to Dursnt między innymi zwleka z PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago Bulls moga lekko przemeblować front office tego lata wg. Chicago Sun-Times. Miałby polecieć Gar Forman, którego decision making jest coraz mocniej contestowany wewnątrz Bulls a jego miejsce mialby zajac Jim Paxson, obecnie konsultant w Bulls. John Paxson raczej zostaje jako VP of Basketball Operations.

 

W dłuższym okresie czasu zwolnienie Formana może pociagnac za sobą zwolnienie Hoiberga, ale biorąc pod uwagę priorytety Bulls czyli tankowanie w tym sezonie, Fred nie jest tak paląca sprawą.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.