Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Już się pojawiają informacje ze w obliczu wykorzystania qo dla Jeffa, Brazylijczyka i Niko Lopez prawdopodobnie nie wróci do Bulls na przyszły sezon

Naprawdę jestem ciekaw kto tam będzie zbierał pilki i bronił pomalowanego

Już oficjalnie oglądane Bulls to będzie katorga

 

 

Markanen zmienił numer (i słusznie), będzie grał z #24, Dunn #32

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pojawiają informacje ze w obliczu wykorzystania qo dla Jeffa, Brazylijczyka i Niko Lopez prawdopodobnie nie wróci do Bulls na przyszły sezon

Naprawdę jestem ciekaw kto tam będzie zbierał pilki i bronił pomalowanego

Już oficjalnie oglądane Bulls to będzie katorga

 

 

Markanen zmienił numer (i słusznie), będzie grał z #24, Dunn #32

Po co ktoś ma zbierać? Żeby mecze wygrywać? Przecież następny sezon to ma być tankowanie.... oby tego tylko nie spieprzyli.

 

Swoją drogą reputacja Bulls jest teraz pewnie na "mega poziomie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls jednak planują zwolnić Rondo, dzięki temu zaoszczedza 10 baniek. No chyba że do jutra znajdzie się jakiś chętny. Już to widzę, ktoś odda cokolwiek skoro może mieć jutro Rajona prawie za free

 

Jednocześnie Bulls są już podobno praktycznie dogadani z tym Tepdosicem.

Bo najwyraźniej za,mało jego guardow w Chicago...

GAR: Od pozycjo 3 do 5 w obliczu odejścia Lopeza będzie koszmar

Pax: więc weźmy PG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez na razie jest w Bulls. Odejdzie czy nie tego nie wiem, we'll see.

 

Manager Rondo mówił, że Rajon by chciał zostać jako mentor. I spoko, też bym chciał, by został. Podobno Bulls spróbują po zwolnieniu go za mniejszy hajs podpisać. No chyba, że sprawa z Milosem coś zmieni. Z tym Teodosicem jest milion plotek i media w Utah podają, że jest jedna nogą w Jazz, a te z Chicago, że w Bulls. Na jego miejscu chyba wybrałbym Jazz (przy tych samych warunkach finansowych).

Dziwne to wszystko. Ważne aby Canaana i MCW nie musieć ogladać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teodosić w Chicago, coraz więcej takich nagłówków widzę. Dobry pomysł, coś czuję, że facet będzie świetny. Trzymam kciuki, żeby tak się stało.

nie mam zaufania do graczy z euroligi. I nie, nie tylko przez Niko.

Druga sprawa to pozycja na jakiej gra. Po co Bulls mają brać kolejnego PG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innych można pogonić z jakimś zyskiem. To nie jest byle gracz z Euroligi, to Teodosić :rapture:

Najlepsi gracze z Euroligi to DeColo, Udoh i Teodosić. Ja nie wierzę, żeby ktokolwiek po 30-stce przyszedł z Euroligi do NBA i odgrywał tu bardzo znaczącą rolę. A Dunn, LaVine i Payne na PG w zupełności wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wisi mi kto będzie grał obok walentyny i dunna, oststnim którego z tego rosteru lubię jest Lopez, ale już jakby go nie było, więc niech się dzieje wola Boża

No właśnie oddanie słabszego bliźniaka to dla mnie nieporozumienie. Nie wiem co jest z tym kolesiem, że jest taki niedoceniany, facet robi dobrą robotę w defensywie, wrzuci swoje w pomalowanym a kolejne organizacje oddają go jak stare koszule do second handu przy parafii. Życzę mu trafienia do ekipy, w której go docenią.

 

Jeżeli Teodosić trafi do Bulls to wciąż będą u mnie wysoko do oglądania. Przynajmniej na początku, jak koleś rozczaruje to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.