Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Albo jakas wymiana za RoLo? Zdaje sie ze Boston ma kleske urodzaju na sf... Brown?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Ja bardzo chetnie handlowałbym Robinem. Fajny chłop, niech nie męczy się w przebudowującej się ekipie, a my cos fajnego dostać. Pewnie nie Browna, ale pohandlować można. Kierunek Hawks może?

Albo Wizards? Ian Mahimimini + Kelly Oubre? Wiele wiecej i tak nie dostaniemy.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już taki życzeniowy tryb to Lopez + Grant/Payne  ---> Crowder + Zeller + D.Jackson.

Nie mam pojęcia jak taka wymiana mogłaby wyglądać, ale Justise Winslow. :D 

Z FA może Jerami Grant? 

Trzeba pamiętać, że kontrakt Rondo to do 30 dobra karta przetargowa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"That’s something I've been working on more this season. I don't know if it's game-ready yet. That's more of a confidence issue," said Lopez, who added he's been working with assistant coach Pete Myers on the shot. "I think the way the NBA is going, I don't see why not. If Brook can do it, I definitely can."

 Nachodzący sezon będzie idealny do testów. :grin:

 

 

ps. Markkanen grywał na pozycji SF. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fin nie wygląda na drewno i całkiem przyjemnie się porusza oraz szybko, ale to i tak może być za mało w NBA. Weźmy pod uwagę, że póki co jest chudy. Za chudy i za słaby fizycznie do walki pod koszami. Musi przybrać masy mięśniowej. A to może wpłynąć zasadniczo nie tylko na mobilność, ale nawet na rzut. Jako długoplanowy prospect to całkiem fajny gracz do rozwoju, ale czy aż tak bardzo, by brać go z #7 w takim drafcie to mam lekkie wątpliwości. Braki są dosyć wyraźne, choć jak mówię - w NBA może się odnaleźć nawet teraz w rotacji. Z takim miodnym rzutem i nie najgorszym atletyzmem jako ławkowicz z zespołu z dna ligi to szanse dostanie i może wyglądać całkiem dobrze. Ale czy będzie all starem kiedyś? Oby, jednak sporo wątpliwości mam wobec niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Payne i grant są to odstrzalu, oni nie powinni grać w lidze

Może i nie, ale w lottery team szansę mogą dostać, tym bardziej, że obaj są młodzi, szczególnie Payne, który ma 22 lata. W naszej sytuacji chyba lepiej dać takiemu chłopakowi szansę, niż trzymać tutaj Rondo, nie? Przedłużenie Rondo nie ma w ogóle sensu, skoro celujemy w wysoki pick. Poza tym przy obu mamy opcję zespołu na sezon 2018/19, więc to kolejny argument za tym, żeby ich jeszcze zatrzymać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markkanen to będzie miał problem bronić moblinych C i PF a co dopiero SF.Rzut jak na wysokiego ma piękny ale trochę za dużo tych znaków zapytania co do niego.Mam nadzieje że nie będzie tak marny jak Bender z Suns.

Jak dla mnie przesadzone są te krytyczne głosy. Na dzień dzisiejszy Fin super defonsorem nie jest ale warunki fizyczne i atletyzm ma dobre. Wydaje mi się że przez to ze w drafcie było dużo więcej efektownych pg troche zaniza się jego wartość. Poza tym miło będzie dla odmiany oglądać w końcu kogoś w tej drużynie który umie rzucać trójki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42.3 za trzy i 83.5 z osobistych - miał kiedyś jakiś 7ft freshman takie procenty? Nie zdziwię się jak już w pierwszym sezonie będzie trafiał 2 trójki na mecz. Do Bendera bym go nie porównywał bo ten wchodząc do ligi miał 18 lat(jest młodszy od wielu freshmanów z tegorocznego draftu) i był jeszcze chudszy od Markkanena. Lauri jest zdecydowanie bardziej nba-ready. W obronie faktycznie może mieć spore problemy, jest wolny na nogach i ma słabe instynkty, dodatkowo słabo zbiera.

 

Btw, na tym filmiku z mistrzostw U20 Lauri wygląda na murowany nr 1 draftu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie, ale w lottery team szansę mogą dostać, tym bardziej, że obaj są młodzi, szczególnie Payne, który ma 22 lata. W naszej sytuacji chyba lepiej dać takiemu chłopakowi szansę, niż trzymać tutaj Rondo, nie? Przedłużenie Rondo nie ma w ogóle sensu, skoro celujemy w wysoki pick. Poza tym przy obu mamy opcję zespołu na sezon 2018/19, więc to kolejny argument za tym, żeby ich jeszcze zatrzymać.

 

a ja bym chętnie zobaczył rondo w składzie, może nawet lepiej jego niż Wadea. Imponowal mi w zeszłym roku tym jak wspierał zespół niezależnie od tego czy grał czy siedział u obrazonego Hoiberga.

Payne pewnie zostanie, grantowi wujek załatwił robotę więc też go będziemy oglądać

Mnie tak naprawdę interesują dwaj gracze. Walentynka i dunn. Pierwszy powinien dostać mnóstwo czasu i rzutów więc zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb

Podobnie z dunnem. Niby największe rozczarowanie draftu, ale też należy pamiętać że grał u Thibsa, a u niego nawet Butler dostał szansę dopiero kiedy Deng się polamal. Jest więc szansa, że chłopak ma papiery na dobre granie przy odpowiedniej liczbie minut, a żeby te minuty dostał Payne i grant muszą przenieść swoje talenty gdzie indziej, że o cannanie nie wspomnę.

 

Lopeza bym na miejscu tych debili zostawił w składzie bo to aktualnie jedyny pewny punkt defensywy i gwarancja jakichkolwiek zbiórek po ceglach młodzieży

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Za to w działaniach Lakers jest pełno logiki. Tankowali cały sezon, żeby wziąć Russela, a później go oddali.

A co w tym nielogicznego jeśli koleś nie spełniał oczekiwań?

Nie śmiej się tak Laf bo zła karma wróci na twoich Clippers i wtedy nie będzie ci do śmiechu.

Przecież tam jest istna komedia :)<br /><br />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.