Skocz do zawartości

[West 2nd round San Antonio Spurs (2) - Houston Rockets (3)]


Mirwir

  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Spurs vs Rockets



Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dużo złych gwizdków, dawno nie widziałem meczu z taką ilością.

 

Komentatorzy mówili, że Harden nie wygląda comfortable - to dlatego, że w w pierwszej kwarcie bardzo starał się w obronie i od tego system mu się przegrzał - stąd 3/17 w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, to nasi zawsze poszkodowani fc***.

Tak mi się to przypomniało :D

 

Hahahaha, Ignazz pisał o gwizdkach przeciw Spurs więc pobiegłeś oglądać mecz, żeby ich szukać?

 

O shit, nie mogę, eehehehehe.

 

Ignazz, oddaj człowiekowi 2 godziny z życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby przed rozpoczeciem PO ktos powiedzial ze Parker wypada to az tak bardzo by nie bolalo, ale w PO Tony przechodzi jakis renesans i jest po Kawhim prawdopodobnie 2 najlepszym zawodnikiem, takze no straszna lipa

 

tak jak zawsze - kontuzje sa złe, ale kontuzje w PO podwojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest źle, jest bardzo źle, bo Parker grał rewelacyjne playoffy. Jeśli chodzi o rzuty to Mills spokojnie go zastąpi i o to się nie martwię. Problemem będzie brak penetracji. Patty potrafi się dobrze wcisnąć w obronę rywala, ale raczej są to akcje kiedy broniący już zostaną mocno przerzedzeni rozrzuceniem piłki czy pogubią się na switchach. Parker swoimi wejściami nie tylko takie błędy wykorzystywał, ale co ważniejsze sam je kreował. To zaboli. No i zmiennik, bo już nie ma dwóch b. dobrych PG. Mam nadzieję, że piłka częściej będzie w rękach Leonarda, a swoje minuty dostanie Simmons. 

 

Druga sprawa - Aldridge. W dzisiejszym meczu to zupełnie inny gracz. Był aktywny, po zasłonach szukał piłki, często się ustawiał na post-up i aktywnie próbował wypracować sobie pozycję, a nie tylko pozorował atak. Jeśli dalej (razem z innymi podkoszowymi) będą walczyć o każdą zawieszoną w górze piłkę to jestem dobrej myśli. Niemniej dzisiejszy mecz był, jak na jego możliwości, średni. Oby w G3 przypomniał sobie, że potrafi rzucać. Gdyby udało się wymóc konieczność podwajania LMA to byłoby pięknie, a jeszcze lepiej, jeśli szło by to w parze z kolejnymi dobrymi meczami Greena w ataku. Niech się Harden męczy.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Nie ma tragedii. Przed serią w ciemno brałbym zwycięstwo Rakiet w jednym z dwóch meczy na wyjeździe. Wynik nie odzwierciedla gry, która przez 3 kwarty była wyrównana, a  pod koniec trzeciej wręcz myślałem, że Pop zejdzie na zawał :playful:. Niestety wyszła z Rox ta ich niedbałość, która nie pozwala im dobić krwawiącego przeciwnika. Harden... No cóż, nie zgodzę się, że był jakoś szczególnie kryty przez Leonarda. Momentami objeżdżał go w swoim stylu. Miał dzisiaj jeden z tych swoich dni, kiedy nic mu nie siedzi, a wtedy tym bardziej odpierdala te swoje irytujące rzuty przez ręce. W ogóle wydaje się, że mega gra obronna Kawhiego w tym sezonie jest troszkę wyolbrzymiana. Nie wiem dlaczego Leonarda nie krył od początku Ariza, tylko na zmianę z Hardenem. W trzeciej kwarcie Kawhi przy Arizie sobie nie pograł, ale staje się on powoli mistrzem w wymuszaniu fauli (uczeń przerasta mistrza). k****, czasami wydaje mi się, że NBA jest ustawiona jak wrestling. Za duże pieniądze leżą na stole, żeby taka seria miała się za szybko skończyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kibicować Rox by bardziej gsw zmeczyli ale jak zobaczyłem dziadków i vintage Tony to nie mogłem :-P

 

Ciekawie teraz będzie, skoro nie ma 2pg to musi pop pójść jeszcze bardziej w big ball no i grać Leo chyba już cały mecz.

Czekam na dobrzy mecz Lma w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff McDonald‏Verified account @JMcDonald_SAEN · 3m3 minutes ago

 

Spurs announce it: MRI reveals ruptured left quadriceps tendon for Tony Parker. He will miss the remainder of the playoffs.

_____________________________

 

Znaczy to od 6 do 12 miesięcy rehabilitacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mało znany fakt, Tony Parker zajmuje 9 miejsce na liście zawodników, którzy zdobyli najwięcej punktów w playoffach. Towarzystwo ma całkiem zacne.

http://www.basketball-reference.com/leaders/pts_career_p.html

 

W sumie nie wiem czy dla Spurs nie byłoby lepiej, gdyby to była career ending injury, bo pomijając playoffy to już tylko cień dawnego Parkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety roczne leczenie nie pozwoli oddać go gdzieś indziej i próbować w to lato atakować co3.

 

O ile słabe po może by otworzyło oczy spurs aby pierwsza linie wymienić to teraz jwestie kontraktu się blokują.

 

Bad bad

Dodatkowo tp wyrównał z manu rekordowe dla klubu wygrywanie w parze a ta druga para był oczywiście manu z td.

 

Maja tyle samo.

Parker zapewne liczył jeszcze na 3 letni kintrakcik taki aby sobie z kawki dograł swoich dni za 3x10m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.