Skocz do zawartości
kucio

MLB

Rekomendowane odpowiedzi

Red Sox wygrali World Series.,Steve Pearce Worl Series MVP a Mookie Betts na 100%15 listopada odbierze MLB MVP., Clayton Kershaw dopuścił do 3 homerów Perce'a, Bettsa i Martineza i prawdopodobnie dzisiejszy mecz był jego ostatnim występem w uniformie Dodgers, gdyż ma z końcem sezonu opt out. Mam nadzieje ,że w przyszłym sezonie zobaczymy Kershawa w pasiakach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No to 2 spotkania opening za nami. Kikuchi niesamowite spotkanie w debiucie. 

Fajnie, że Suzuki żegna się z MLB w Japonii.

Ogolnie polecam spotkania.

W ogóle mam nadzieje. że na dniach na airballu pojawi się trochę tekstów o baseballu, bo jest o czym pisać.

Co do tego Claytona o którym pisałeś mayor, to został w LAD, ale sezon zaczynie ponoć na IL.

Edytowane przez kucio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak przeczytałem o tych pasiakach to myślałem że może do pierdla go mają wsadzić za te 3hr, no i moze jest coś na rzeczy skoro nie startuje :P a serio to takiego miotacza się nie odpuszcza nawet Magic to wie :) ostatni sezon w sumie nudny, jak w lipcu już oglądałem to wiedziałem, poniekąd, że Red Sox nikt nie zatrzyma, z całego ps to jak Brewers z LAD grali emocje były najbardziej zacne, przy czym oczywiście kibicowałem tym pierwszym ( z racji na Buda zawsze ich lubiłem, że NBA nie ma takiego człowieka) więc było rozczarowanie. Tak czy inaczej idzie wiosna startuje liga nic tylko żyć nie umierać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trout z mega umową, ok, choć ciekawi mnie że Pujolsa również podpisali za rekordową wtedy kasę, od tego momentu jeden awans do ps  :neglected:  czyli ten eppler właściwie idzie utartą ścieżką

PS z ciekawostek Trout na szerokie wody wypłynął w SLC :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe jakby to był walk-off

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi