Skocz do zawartości
kucio

MLB

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te brawle to jest jakiś element kultury MLB jak solówki w NHL?

Tak i nie. Zazwyczaj krzykną fuck you i idą sobie na bazę po takim pitchu, ale bywa tak, że nie wytrzymują i wtedy jest brawl drużynowy, co jest w sumie ciekawsze niż te w NHL :D. Najlepsze jest to, że sędziowie tam zbytnio się nie mieszają. Raczej drużyna rozdziela.

Bryce Harper suspended four games, Hunter Strickland six

Także te bójki nawet nie są karane jakoś strasznie :D. Jedna seria i wracasz do gry.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cisza w temacie MLB ,a tu takie cuda się dzieją    

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem ten mecz na żywo. Reakcja Ramireza czy standing ovation od Fenway mówią wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem jest z tym, że FULLREPLAYS NIE DODAJE MECZÓW TAK JAK KIEDYŚ ;((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Subway Series ktoś ogląda ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaron Judge HR #52 ,33 HR w tym sezonie na Yankee Stadium, pobił rekord  Babe Rutha w ilości HR w pojedynczym sezonie na "The House That Ruth Build"                                                  

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaron Judge HR #52 ,33 HR w tym sezonie na Yankee Stadium, pobił rekord  Babe Rutha w ilości HR w pojedynczym sezonie na "The House That Ruth Build"                                                  

tej chałupy to już Babe raczej nie zbudował :P plus na tym ciągle jeszcze relatywnie nowym stadionie to byle flara kończy się hr, wszak nie ma w mlb większych cwaniaków od Yankees tak było jest i będzie zapewne :)

Nie miałem jeszcze okazji pozdrowić was Fani baseballa co czynie z wielką przyjemnością  :loyal: ten sezon mam najsłabszy od lat, średnio śledzę co się dzieje ale pasjonować się hamerykańską wersją palanta zacząłem już blisko dekadę temu, w szczytowym momencie nawet subskrybowałem transmisje spotkań na mlb.com

W ogóle jak tak o tym pomyśleć to baseball w stanach przyczynił się do prawie wszystkiego dobrego co możemy oglądać u nich w pro sporcie, ludzie się jarali jak lp weszło w nba, a w mlb już uskuteczniali taką formę przekazu od lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dopiero zaczynam się wkręcać w ten sport i przez pare meczy na yt ogarnąłem podstawowe zasady gry i tym łatwiej się coraz ogląda. Niedługo nowy sezon się zaczyna więc będe mógł śledzić co jakiś czas i jeszcze bardziej nieco przyswoic wiedzy. 

Kto jest waszym faworytem do wygrania? Nie jestem jeszcze takim ekspertem by typować, ale przez ten krótki czas upodobałem sobie Colorado Rockies choć sądząc po ostatnim sezonie ich nie wydaje się by byli nawet czarnym koniem rozgrywek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sezon w MLB jest długi i ciężko dzisiaj wytypować kto wygra World Series.W tej chwili żaden team nie ma tak wyraźnej dominacji jak np. GSW w NBA czy Bayern w Bundeslidze. Największe szanse wg. mnie mają Astros i Dodgers, a czarnym koniem rozgrywek mogą być Yankees. Rockies jeżeli powtórzą zeszłoroczny wynik to będzie ich wielki sukces.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ah baseball wiesz, że wiosna nadchodzi i ogólnie idzie do przodu :) Przy nakładach jakie poszły na Dodgers w ostatnich latach myślę, że czas aby w końcu coś ugrali 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jeszcze 1 miejsce, ktoś dołączył podwójnie więc 1 team usunąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ah baseball wiesz, że wiosna nadchodzi i ogólnie idzie do przodu :smile: Przy nakładach jakie poszły na Dodgers w ostatnich latach myślę, że czas aby w końcu coś ugrali 

Dodgers po prawie 30 latach zagrali w World Series ,tak że nakłady jakie poszły na salaries i luxry taxes przyniosły efekt.Najgorsze dla Dodgers jest to,że odpadli z  wyścigu po japońskiego Babe Rutha i Shohei Ohtani podpisał z Angels, a management nie miał żadnego  planu "B" i w efekcie Dodgers zostali z niemal takim samym lineupem jak w poprzednim sezonie.,Yankees kiedy zobaczyli ,że Ohtani nie ma entuzjazmu, poszli all in i Cashman jakimś cudem pozyskał Giancarlo Stantona.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe jak Indians odpowiedza po tym kolapsie w pierwszej rundzie rok temu. Dobry trener, bardzo dobry bullpen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jak wspaniale ten sezon się zaczął. Pierwszy pitch w sezonie zakończony HR Cubsów <3.

W sumie openning day stał się Home Run Derby. Zaraz odpalam jeszcze parę spotkań, ale najbardziej mnie boli porażka San Diego, którym mocno kibicuje. Tak spi*****ić w bottom 11 inningu z 3 bazami obstawionymi to tylko oni to potrafią.

Jeffres niezłe jaja ze stali i tutaj czapki z głów dla pitchera Brewers, który przy trzech obstawionych bazach nie wymiękł przed Headleyem i sprowokował go do hita niewygodnej piłki, która skończyła się double playem.

Jeszcze miałem mała nadzieję, że się uda to wyrwać mimo wszystko, ale, bullpen Padres jest tak zły, że Cimber rzucając fastball osiąga 79 mph LOL i kończy się to punktem dla Brewers także no i c*** no i cześć po spotkaniu.

Btw - świetny debiut Giancarlo w Yankees - piękny pewny HR w first pitchu. Razem z Judgem tworzą świetną obronę i są niesamowici na kiju. Mogą pomieszać w tym roku.

Jeszcze tak na koniec - Astros zastosowali taktykę z 4 outfielderami vs Joey Gallo i zakończyło się to bardzo dobrze dla nich, także sezon zapowiada się miodnie.

DZex2qZWkAAgec0.jpg

Edytowane przez kucio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokaz siły Yankees. Warto w tym sezonie obserwować Bronx Bombers,gdyż mogą pobić wiele rekordów.,Stanton jako drugi w historii pasiak zdobył dwa HR w debiucie-pierwszy był Maris w 1960.  Połączenie 1927 Murderers Row (Stanton Judge Gregorius Sanchez) plus 1961 M&M Boys (Stanton,Judge)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro jest tu kilka osób, które lubią baseball to mam pytanie, bo w sumie mnie to ciekawi. Czy w MLB pierwszoroczniaki stają się od razu gwiazdami w drużynie, robią wyniki i konkurują z najlepszymi w lidze jak to ma miejsce np. NBA itp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro jest tu kilka osób, które lubią baseball to mam pytanie, bo w sumie mnie to ciekawi. Czy w MLB pierwszoroczniaki stają się od razu gwiazdami w drużynie, robią wyniki i konkurują z najlepszymi w lidze jak to ma miejsce np. NBA itp ?

Raczej nie. Zazwyczaj trafia się do jednej z 3 affilacji. Odpowiednio A-League, AA-League i AAA-League. 

Aaron Judge był wybrany w 2013 roku przez Yankees i czekał na debiut do zeszłego sezonu.

Najlepszy pitcher naszej ery Clayton Kershawn zanim zagrał pierwsze spotkania w Dogers spędził w afilacjach 2 lata.

@mayor

Muszę przyznać, że robotę w drafcie Yankees robi niesamowitą. Chyba najlepiej prowadzona młodzież w lidze. Super się ogląda Yankees i mimo mojej wielkiej sympati do Blue Jays to za takie show byłem #teamYankees.

Edytowane przez kucio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi