Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Dlugo nie trzeba bylo czekac na akcje ze strony nowych GMow ;-)

 

Przyjales na klate dodatkowe ~30 w pensjach chociaz sam jestes powyzej limitu?

Planujesz wywalic kilku czy dalej handlowac?

 

BTW trzeba docenic ironie, ze w listopadzie byl trejd Melo-Payton miedzy tymi samymi druzynami ;-)

 

salary mi nie straszne,końcówka składu będzie uboga,ale od tego jest Fa i 15-stki...

Gdyby ktoś był zainteresowany to oddam: Redick,Klipatrick,O'Quinn,Ferrel i Barea. Może być obojętnie jaki pick lub ktoś tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salary mi nie straszne,końcówka składu będzie uboga,ale od tego jest Fa i 15-stki...

Gdyby ktoś był zainteresowany to oddam: Redick,Klipatrick,O'Quinn,Ferrel i Barea. Może być obojętnie jaki pick lub ktoś tańszy.

W tym ogloszeniu ciekawe jest to, ze musisz wywalic 4/5 tej listy by zejsc ponizej limitu ;-)

 

Pe to nie 100 procent draftu, owszem dwa lata z rzędu miał 1 pick i wybrał Walla i Irvinga ale z tego co pamiętam wybrał też swego czasu z 2 pickiem Kantera, z 3 Benneta wyrzucając przy okazji Draymonda. Nie pamiętam w sumie tylko historii z Rubio, nie do końca wiem czy to był pick w drafcie.

Moglem tam napisac "zaczal", a nie "powstal".

W latach 2010-2014 PeWee mial #1, #1, #2, #3, #9, #9, wiec fundament jak najbardziej zebral z draftu.

 

Pe to idealne połączenie tankowania, mądrych trejdów i mega pobrań z fa. I w sumie gdyby nie te ostattnie to mistrzostwa by nie było.

Jasne, ale pierwsza faza bylo budowanie przez topowe picki i na tym etapie jest teraz Krzemo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym ogloszeniu ciekawe jest to, ze musisz wywalic 4/5 tej listy by zejsc ponizej limitu ;-)

 

 

Szkoda ich wywalać,każdy z nich może być w przyszłym sezonie solidną 30-stką,dlatego liczę,że ktoś się skusi i nie będę do tego zmuszony...Już nie wierzysz w O'Quinna?:) jak ja go wywalam to Ty go zbierasz i odwrotnie.Nie ma Noaha,będzie pewniakiem. Najchętniej zatrzymałbym całą 5-tkę,ale kogoś trzeba poświęcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ma Pewee do rzeczy ?

nie kumam strategi gdzie jestem przez 5 lat #1 #1 #2 w drafcie i mam srednia 22-29 - i jeszcze wynagradzam ziomeczka ktory robi 3 ruchy na FA i zero trejdow - plakaliscie ze lk1 ze drtoudi nie robia ruchow ze sa bierni a jaki jest Wirakocza czy Krzemyk inny od nich ?

nie wiem od kiedy plan 7 letni to realistyczny plan

 

wezmy Roba Hennigana - out Hinkie - out Dennis Lindey - 2 runda 

cala ocena zalezy od gry Embiida - jesli Embiid niewypali ze wzgledu na zdrowie to plan Hinkiego jaki by fantastyczny na papierze nie byl - to nie wypalil i jaranie sie szwindlami draftdayowymi jest dla stat geekow ktorzy z NBA nie maja nic wspolnego

 

ja zwyczajnie nie widze sensu wynagradzania leszczy najlepszym zawodnikiem i robieniem tego regularnie przez X lat - bo jest to marnowanie zawodnikow - patrz Radzio-Lebron - nad ktorym tez plakaliscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary k**** jakie marnowanie? Co cie tak uwiera. Pociągnalem młodychy to trzymam i obserwuje co z tego będzie. To gra wielosezonowa. Nie będę ich wywylal po jednym sezonie i brał podstarzalych 30 fp. To by było marnowanie pickow. Ruchy na FA robiLem pod moją koncepcję i tyle. Taki sobie wymyśliłem sposób na zbudowanie drużyny i musisz z tym żyć.

Pękasz ai3, bo chwila moment i możesz byc ruchany przez tych leszczy.

A PeWee tak właśnie zbudowal mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ma Pewee do rzeczy ?

Ma do rzeczy przyklad jak ta strategia moze prowadzic do czegos [a taki napisales jeden z zarzutow].

 

nie kumam strategi gdzie jestem przez 5 lat #1 #1 #2 w drafcie i mam srednia 22-29 - i jeszcze wynagradzam ziomeczka ktory robi 3 ruchy na FA i zero trejdow - plakaliscie ze lk1 ze drtoudi nie robia ruchow ze sa bierni a jaki jest Wirakocza czy Krzemyk inny od nich ?

Wg mnie jest inny od nich bo 1) jego przebudowa trwa 2 lata, a nie 5-7 ktore sugerujesz, 2) odpisuje na propsy i 3) jest aktywny na forum. Zreszta jest roznica miedzy "trzymam prospekta bo w niego wierze", a "trzymam goscia, ktory juz wylecial poza NBA" czy "trzymam stare 20-25 fppg bez perspektyw" co sie zdarzalo u tych mniej aktywnych.

 

Jak chcesz miec dyskusje czy Krzemo popelnia blad trzymajac sie dlugo swoich prospektow to mozemy sobie pogadac, ale to nijak nie sa podstawy do zmiany zasad tylko dlatego, ze Tobie sie nie podoba ta strategia.

 

ja zwyczajnie nie widze sensu wynagradzania leszczy najlepszym zawodnikiem i robieniem tego regularnie przez X lat

OK, ale Twoja propozycja nijak tego nie rozwiazuje! 

Wrecz pogorszy sytuacja bo taki proces by trwal dluzej i bedzie wiecej tankerow ze srodka.

 

Już nie wierzysz w O'Quinna? :smile: jak ja go wywalam to Ty go zbierasz i odwrotnie.

Dlatego poczekam az go wywalisz ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze ja pije na kazdym dyzurze...ale

to nie jest tez tak ze ja sie kogos konkretnego czepiam - Wira/Krzemyk

 

ja tylko mowie ze jezeli ktos na sile jest beznadziejny to czemu mamy go wynagradzac najlepszym prosepktem ?

 

odpowiedzcie mi na to jedyne pytanie - nie ma tu ukrytych podtekstow

 

Jestem najgorszy to dostane nagrode; jestem najgorszy przez 3 lata dostane jeszcze wiecej nagrod !

 

co do draftu/kolejnosci to pomysl byl taki by zawodnik X nie mial top3 draftu 2 lata z rzedu i jezeli mial pick #1 to automatycznie jego najlepszy pick moze byc #4 a zawodnik Y z miejsca 2 wchodzi na 1 ( tak dlugo jak nie byl w top3 w zeszlym roku wtedy moze miec max #5 miejsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draft, draftowi nie jest równy. w jednym wyrwiesz A.Davisa, a w innym A.Bennetta. a jeśli ktoś chce szorować tyłkiem pod dnie przez X sezonów, to jak dla mnie może to robić ile mu się bedzie chciało. jak wybory w drafcie będą odpowiednie to z czasem szans na TOP3 draftu nie będą mieli i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko mowie ze jezeli ktos na sile jest beznadziejny to czemu mamy go wynagradzac najlepszym prosepktem ?

odpowiedzcie mi na to jedyne pytanie - nie ma tu ukrytych podtekstow

Jestem najgorszy to dostane nagrode; jestem najgorszy przez 3 lata dostane jeszcze wiecej nagrod !

To jest argument przeciwko draftowi w ogole [zarowno w NBA jak i u nas].

 

Wg mnie w tej lidze draft pelni funkcje zachecajaca do dalszej gry pomimo zamiatania dna ligi.

W ten sposob nawet gdy druzyna jest w glebokiej zapasci to jest nadzieja na poprawe.

A ze niektorzy chca dobrowolnie tam spedzac pol dekady to juz osobista preferencja.

 

Jakby wygladal FBX bez draftu gdyby cala klasa rookich np ladowala na waiverze? Wydaje mi sie, ze byloby mniej trejdow z zawodnikami [zwlaszcza tych z kategorii prospekt za starszego produktywnego], wiecej kombinowania z numerkiem waivera by wylapywac top draftu i wiecej rezygnacji GMow [bo kilka lat na dnie bez perspektyw bardzo by zniechecalo]. Moze bylby to lepszy test jakosci GMowania, ale gra raczej bylaby mniej miodna?

 

co do draftu/kolejnosci to pomysl byl taki by zawodnik X nie mial top3 draftu 2 lata z rzedu i jezeli mial pick #1 to automatycznie jego najlepszy pick moze byc #4 a zawodnik Y z miejsca 2 wchodzi na 1 ( tak dlugo jak nie byl w top3 w zeszlym roku wtedy moze miec max #5 miejsce)

Przykladowe #1, #4, #1, #4, #2 przeciez nijak nie zalatwia tego co uwazasz za problem.

A stworzylbys zupelnie nowy bo gdyby z 4-5 daloby sie wskoczyc na 2-3 to ludzie z miejsc 4-8 by nagle mieli mocna motywacje by tankowac by bonusowo sie zalapac na Top3.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.