Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wirakoczu oj nie badz taki surowy dla siebie...wziales teraz Jo Noah i trzymales DRose w skladzie, pokaz nam jeszcze dowod zebysmy uwierzyli ze masz te 18 lat skonczone bo grasz gorzej niz wszyscy fanboye Kobego i Lakers razem do kupy

Jak odeszly te manekiny to masz spokojnie 20 miejsce jesli chodzi o gmowanie , 20 i dlugo dlugo nic, takze nie spiesz sie i nic nie zmieniajw swojej strategii, w 2024 bedziesz tu dominowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirakoczu oj nie badz taki surowy dla siebie...wziales teraz Jo Noah i trzymales DRose w skladzie, pokaz nam jeszcze dowod zebysmy uwierzyli ze masz te 18 lat skonczone bo grasz gorzej niz wszyscy fanboye Kobego i Lakers razem do kupy

Jak odeszly te manekiny to masz spokojnie 20 miejsce jesli chodzi o gmowanie , 20 i dlugo dlugo nic, takze nie spiesz sie i nic nie zmieniajw swojej strategii, w 2024 bedziesz tu dominowal

Ciesz się, że z Tobą gram bo po Twych trejdach letnich nie wiem czy nie dołączysz do dolnej cześci tabeli. och wait....

Musisz szukać kolejnego Toudiego, bo bez tego 2024 to pobożne życzenia.

 

 

Roger, Miro przyjął pierścionek od Portisa, zaręczyny już wkrótce.

Zacieraj łapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez Toudiego to by wielu rzeczy nie bylo, mistrzostwa Rogera, Westbrooka u mnie i paru innych ale no nic nie moze przeciez wiecznie trwac

 

 

Źą to jest mit. Mistrzostwo byłoby i tak, już to kiedyś liczyłem. W momencie trejdy byłem i tak pierwszy w totalu i średniej. Ten trejd, cytując klasyka, to była tylko truskwawka na torcie, która spowodowała że nie było emocji w końcówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źą to jest mit. Mistrzostwo byłoby i tak, już to kiedyś liczyłem. W momencie trejdy byłem i tak pierwszy w totalu i średniej. Ten trejd, cytując klasyka, to była tylko truskwawka na torcie, która spowodowała że nie było emocji w końcówce.

 

Jesteś Durantem FBX i tyle, pogódź się z tym.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez Toudiego to by wielu rzeczy nie bylo, mistrzostwa Rogera, Westbrooka u mnie i paru innych ale no nic nie moze przeciez wiecznie trwac

 

Sugerując się Twymi ruchami w tym offfseasons to byłbyś Ty, połamany D'Angelo i ciemna dupa.

Dzwoń do Toudiego niech wraca bierze jakiś zespół może nastawi Ci drugi raz.

 

ps.zamiast przejmować się moją postawą w FBX Thompsona do składu byś wystawił w nocy frajerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.