Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się, czy warto wywalić 50-60 ;]

To duzo oszczedziles tym gapiostwem ;-)

Zreszta zastanawiaj sie dalej, przeciez jak Ibaka wroci to lorak go wywali 3 raz ;-)

 

Z innej beczki, zwrociliscie uwage jak ubylo mocnych contenderow? Wlasciwie tylko obi sie jakos trzyma [bo na razie jako jedyny nie mial kontuzji], ale reszta wyglada duzo bardziej do pokonania niz sie spodziewalem przed sezonem:

- PeWee stracil na zmianach w Denver i nie ma lawki, wiec kazdy opuszczony mecz oznacza wystepy po 20fp,

- GeDDo ma pare kontuzji u dobrych graczy i Bradleya -10 fppg,

- ai3 nawet nie powacha podium tak mu sie rozleciala polowa skladu [i Russ -10fppg, ale przeciez "nadrobi asystami" ;-P]

- Jendrasowi brakuje za duzo uzupelnien i nawet sciagniecie jednego bedzie za malo,

- u marcosa za duzo drogich zawodnikow zawodzi [i Crowder czy Lowry raczej nie wroca do zeszlorocznej produkcji?],

- u mnie powazne kontuzje 2 all-starowych wingow [mam nadzieje chwilowo] pokrzyzowaly plany.

 

A wymienilem wlasnie cale swoje przedsezonowe Top7!

To oznacza, ze zapowiada nam sie walka wsrod wiecej zespolow niz zwykle czy jeszcze sie ktos wyloni z tej grupy?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie duszpasterskie:

Ponieważ jest wiele zapytań o Cousinsa to postanowiłem jednak pomyśleć nad jego sprzedażą. Jeśli ktoś jest zainteresowany niech napisze na PW przykładową propozycję, może coś się uda sklecić. Rozmiana na 2-3 graczy też wchodzi w grę.

BTW czy ban tutaj też obejmuje trejdy czy tak jak na sznurówce tylko add-dropy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki demon zla? To jakas nowa kswyka ;-)

 

Gdyby to nie bylo oczywiste to w tym tygodniu planuje sprzedac Haywarda, wiec jak sie czailiscie z oferta to czas sie ujawnic na privie...

+

Do oddania dla contenederow :

A) Joe Ingles

B) Spencer Dinwiddie

=

Hayward + Dunn + Isaac + TJ za

Valanciunas + Ingles + Dinwiddie + MKG

Tu nie ma picku, wiec nie musze potwierdzac, ale tylko dodam, ze...

 

To oznacza, ze zapowiada nam sie walka wsrod wiecej zespolow niz zwykle czy jeszcze sie ktos wyloni z tej grupy?

... wydaje mi sie to dobry sezon na zaatakowanie takze rob miejsce na topie obi bo ide do Ciebie ;-)

 

Na koniec szczegolne podziekowania dla kolek23, Regis i Mar za dlugie rozmowy bo nawet jesli nic z nich nie wyszlo to takie negocjacje sa dla mnie jednym z glownych urokow tej gry. Moze nastepnym razem jak mi sie polamie jakis all-star sie uda dopiac szczegoly blockbustera...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec szczegolne podziekowania dla kolek23, Regis i Mar za dlugie rozmowy bo nawet jesli nic z nich nie wyszlo to takie negocjacje sa dla mnie jednym z glownych urokow tej gry. Moze nastepnym razem jak mi sie polamie jakis all-star sie uda dopiac szczegoly blockbustera...

 

Kuerwa moja paczka była lepsza! ;)

 

Powodzenia wiLQ, oby Ci na dobre wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie z wilqem czatowalem i sie nasluchalem ile to mozna dostac za Haywarda...i co tam kto tam...ten trejd to takie aaaa meh

Jakbym byl w czubie to bym nawet nie pierdna z wrazenia ...niewiem czy mamy kolejny rok szanse z Peweem , Simmons i MJ wyjebali nas z kapci, troche game over

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy dissuje wiLQa za ten trade ?

Kliknij "Badz pierwszy wsrod swoich znajomych i skrytykuj to!" tuz obok "lubie to"...

 

Co rozkradł w poprzednim to teraz oddał, porządny chłopak.

Zabiera biednym by dac innym biednym? To raczej nie wyjdzie z tego nowa legenda...

ale jesli przy okazji pobiera prowizje to moze byc dobry model biznesowy ;-)

 

Kuerwa moja paczka była lepsza! ;)

Ktora? ;-)

Ze swojej strony najbardziej zaluje tego...

 

Blake do oddania, ale nie rozdrabniam go na drobne.

... ale zwyczajnie zabraklo nam solidniakow by to dopiac.

 

Powodzenia wiLQ, oby Ci na dobre wyszło ;)

Dzieki! Zwlaszcza, ze mogles mi zyczyc nastepnego polamania nogi by wrocic do rozmow ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie z wilqem czatowalem i sie nasluchalem ile to mozna dostac za Haywarda...

Ze wiele ofert nie znaczy, ze wszystkie dobre ;-)

 

Jakbym byl w czubie to bym nawet nie pierdna z wrazenia ...niewiem czy mamy kolejny rok szanse z Peweem ,

Wilq zrobił mega trejd. ale Pewegego i tak nawet nie dotknie.

To jakie macie zalozenia wobec jego druzyny? Sadzicie, ze osiagnie/przekroczy zeszloroczna srednia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.