Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Poetl to pobranie na pare gier czy na cos wiecej?

Bo rzuciliscie kase jakby bylo to drugie, a ja ustawilem bid zakladajac to pierwsze.

 

Plus 2 GMow sie juz wypisalo ze sladania ofert na lepsze kaski... pytanie czy ich wystarczy dla wszystkich ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram wtym roku 5 no max 6 zawodnikami do konca miesiaca, tak zebyscie mieli fory , potem wpierdalam Bacona, Willyego Biggiego i Denzel a (to nie sa gwiazdy Hollywood wbrew pozorom) na aktywny slot i miazdze to , tak wiec odliczajcie dni bo w tym roku konczycie zabawe dosc szybko , z wyrazami wspolczucia yodaddytheripper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nigdy nie powiedzialem publicznie, ze nie sprzedalbym Drummonda za Curry'ego - takie rzeczy potrafia przekreslac zyciorysy.

Zabawne w tej wypowiedzi jest cos innego niz myslales - dzis tez bym tego nie klepnal...

Zas gdyby jakies bledne oceny mialy przekreslac to bys znalazl setki lepszych przykladow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne w tej wypowiedzi jest cos innego niz myslales - dzis tez bym tego nie klepnal...

Zas gdyby jakies bledne oceny mialy przekreslac to bys znalazl setki lepszych przykladow.

 

Przecież myślałeś, żeby go sprzedać w wakacje - to kogo chciałbyś dostać w drugą stronę, skoro Curry za słaby? Antetokounmpo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykladowo oferowalem Drummonda za 2 topowe picki ;-)

 

A dla jasnosci, nie chodzi o to, ze Curry jest za slaby [bo przeciez ma lepsze fppg], ale opieralem i wciaz opieram na nim jedna lub wiecej swoich druzyn, wiec nie chce zeby jedna skrecona kostka mi rozkladala wszedzie sezon.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla jasnosci, nie chodzi o to, ze Curry jest za slaby [bo przeciez ma lepsze fppg], ale opieralem i wciaz opieram na nim jedna lub wiecej swoich druzyn, wiec nie chce zeby jedna skrecona kostka mi rozkladala wszedzie sezon.

 

Czyli nie wymienisz zawodnika na dużo lepszego, bo masz go już w innej lidze?

 

Ktoś tutaj ci się może dubluje z innymi ligami? Chętnie kupię po taniości. Kawhi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie wymienisz zawodnika na dużo lepszego, bo masz go już w innej lidze?

Gdybym planowal go trzymac dla siebie na lata to raczej nie, ale na dalszy handel bez problemu.

Warto wspomniec, ze te ograniczenia dotycza wlasciwie tylko gwiazd, a do rolesow mam luzniejsze podejscie

[choc tez raczej nie bede mial kogos w kazdej lidze].

 

Ktoś tutaj ci się może dubluje z innymi ligami? Chętnie kupię po taniości. Kawhi?

Nie dubluje sie bo trejduje z tymi ograniczeniami ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.