Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ciekawy Yabusele'a. Są plotki, że może będzie s5 w bostonie.

Boje się natomiast o Felicio z Chicago. Bulls wyglądają jak zespół z NBDL. Gość może z 14fb/mecz nie wyjść.

 

edit:

I jest tak jak się spodziewałem. Oddany za frytki Rogerowi Holmes prawdopodobnie będzie s5 w sixers. Roger - tankuj!

Edytowane przez PeWee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten Holmes/Mirotić za pick to był dla mnie no brainer. Holmes nawet jak będzie wchodził z ławki, to będzie grał +20 minut, bo Embiid widać nie za bardzo kwapi się do gry.

 

Tankować? No way dude ;] Jak już coś, szukam trejdu który pozwoliłby się włączyć do jakiejś walki, więc walcie drzwiami i nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że na tą chwilę jestem zadowolony z offseason.

 

Dodanie Prince'a, Simmonsa i Yabusele'a zapowiada się smakowicie.

Szkoda, że Hezonja nie ma perspektyw na te 25fp/game. Będzie mi go znowu bardzo szkoda ucinać, ale nie będzie raczej wyboru.

Dalej uważam, że będzie to kawał grajka tylko po prostu jeszcze nie jest ready.

 

Brakuję mi jednej młodej "30stki" i powinno być dobrze.

Ciekawe czy ma szansę nim być Bembry, czy może Felicio jednak coś więcej pogra, czy będę zmuszony do dalszych poszukiwań na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany połamanym pakietem Holmes/Mirotić to zapraszam. Dorzucam McColluma więc props musi być sensowny.

Mam lepsza oferte bo...

 

Wilq, Hayward do wymiany? :pride:

Niestety jak najbardziej, piekny kurde poczatek sezonu. Choc z gory zaznaczam, ze jesli gracz jest starszy od Haywarda musi byc minimum podobnej jakosci, a ponizej 40stki w fppg warto pytac tylko z istotnie mlodszymi.

 

Na pocieszenie Jordan Bell moze byc moim draftowym pickiem ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.