Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Do kiedy mam czas na wybór?

Gdybys chcial zagrac na nerwach tym co sie wyrwali przed przereg to czekaj do 2-3 wrzesnia ;-) 

 

LOL

Juz chcialem pogratulowac najkrotszego posta tego watku, ale w FBX#1 nie ma tak latwo by cos wygrac...

http://www.e-nba.pl/topic/5350-fbx-fbx1-sezon-201718/page-2?do=findComment&comment=497887

 

EDIT:

Z nr 1 do Orlando Magic trafia:

Ten gosciu pod koszem? ;-P Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po c*** wieśniaki zaczęliście tak szybko? Wypierdalaj faszysto :]... Będą mi tu k**** dawać podpowiedzi innym jak przede mną prime time year się zapowiada jak dobrze draftne :] Se k**** 15 września draftujcie gamonie :]

Um, przeciez najwieksza podpowiedzia to jest kolejnosc w prawdziwym drafcie NBA ;-)

Wilq, słyszałem że może wpadniesz do nas na draft?

 

Już widzę to oczami wyobraźni:

 

Wilq śledzi na laptopie skrypt, który przelicza mu najlepszy możliwy pick trzy kolejki do przodu.

 

Marzec najebany śpi na podłodze po wylicytowaniu sześciu centrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq, słyszałem że może wpadniesz do nas na draft?

 

Już widzę to oczami wyobraźni:

 

Wilq śledzi na laptopie skrypt, który przelicza mu najlepszy możliwy pick trzy kolejki do przodu.

zaskoczę cię - Wilq nie używa laptopa, tylko kartki a4 i atlasu zoologicznego (czy tam geograficznego) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.