Skocz do zawartości
fluber

snooker

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądał ktoś półfinał Selby - O'Sullivan?

Ostatni frame kapitalny :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wbicie do środka przy 4 próbie wyjścia ze snookera bodajże LOL :grin::D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ronnie z kolejnym skalpem :)

Pobił kilka rekordów tym triumfem w UKC - Goat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ta celebracja - widać było, że zależało mu na tym tytule. Świetnie przygotował się do turnieju i poza meczem z Doughertym pojechał wszystkich bez większych problemów. Do tego licznik zatrzymał się już na 986, więc za chwilę pęknie 1k. Oby tysięczny brejk był maksymalnym w deciderze w finale MŚ :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy byla wieksza sensacja w historii snookera niz dzisiejsza porazka o'sullivana? U bukmacherow kurs na ronniego byl 1.01.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądzę. Większym szokiem w sporcie jaki widzialem to zwycięstwo Japonii z RPA w 2015 w MŚ w rugby. Kurs na Japonię był 50.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem wczorajszą sesję i dzisiejszy post interview - Ronnie wygląda fatalnie :( przegrana z Cahillem jedną z największych jeśli nie największa sensacja w tej dekadzie snookera, a strasznie liczyłem, że w tym roku zgarnie 6-ty tytuł i spróbuje wyrównać rekord Hendry'ego :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.04.2019 o 00:00, P_M napisał:

Oglądałem wczorajszą sesję i dzisiejszy post interview - Ronnie wygląda fatalnie :( przegrana z Cahillem jedną z największych jeśli nie największa sensacja w tej dekadzie snookera, a strasznie liczyłem, że w tym roku zgarnie 6-ty tytuł i spróbuje wyrównać rekord Hendry'ego :(

JAk pokazał Cahill, wygrana z rakietą to nie był bynajmniej taki fuks, w sumie bardziej mi szkoda jego osoby i porażki z Maguierem, niż żal mi było Roniego. Takie sensacje to w końcu sól sportu :) mam nadzieję że chłopakowi będzie się dobrze wiodło w przyszłości, bardzo nierówno grał ze szkotem, ale niektóre zagrania i takie soft touch serio na poziomie światowym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paru mocnych graczy juz odpadlo. Nie ma ronniego, selbyego oraz aktualnego mistrza swiata. I juz dwa hity w 2 rundzie, robertson pokazal wczoraj swietna forme. Dzis kolejny hit sie zaczal czyli trump z dingiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym sezonie 3 faworytów miało być - Ronnie, Trump i Robertson.

Jeden już poleciał grając padakę. Trump miał gigantyczne problemy z Tajlandczykiem (10-9), ale zaczął od 5-1 teraz z Dingiem.

Robertson zaczął za to z kolei bardzo imponująco (10-1 w 1R, przekonujące 13-6 z Murphym) i jakbym miał stawiać to na niego.

Selby potwierdził kompletny brak formy. Williams też poleciał.

Liczę konsekwentnie na Trump-Robertson w finale.

+antyronnie (tylko GOAT Hendry!), więc jestem już zadowolony :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@january trump gral slabo w 1r i gra teraz slabo z dingiem, z tym ze ding gra dramatycznie zle, przynajmniej w tej sesji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiedzieć, tylko wynik po powrocie do domu zobaczyłem.

Czyli Robertson wielkim faworytem obecnie, ale znając życie ktoś zagra turniej życia/ Australijczyk zrobi "sulivana".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O wrzuciłem EuroSport bo mi się zapomniało w drodze do Colorado 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, january napisał:

Czyli Robertson wielkim faworytem obecnie, ale znając życie ktoś zagra turniej życia/ Australijczyk zrobi "sulivana".

Na ten moment nikt nie jest nawet blisko wygladania tak dobrze jak robertson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, fluber napisał:

Na ten moment nikt nie jest nawet blisko wygladania tak dobrze jak robertson

Oby, oby. Mój faworyt ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.04.2019 o 22:41, january napisał:

+antyronnie (tylko GOAT Hendry!), więc jestem już zadowolony :P

Stephen Hendry MBE - bez niego ogladanie snookera to nie to samo

akurat Ronniego bardzo lubię, ale nie na tyle żeby smiał pobić rekordy GOATa

co do faworytów Robertson jest w tym sezonie niesamowity i był moim faworytem nr 1 przed MS 

liczę po cichu na Maguire, może w końcu to bedzie jego czas i to on z dolnej połówki wejdzie do finału

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam do Ronniego nie mam za wiele, dla rozwoju dyscypliny zrobił wspaniałe rzeczy, ale właśnie nie chcę by doścignął Hendry'ego ;)

Lipne drabinki w tym roku, w ćwiartce Robertsona łącznie z nim 5 mistrzów świata, to są trochę żarty jak się popatrzy na pozostałe ćwiarteczki.

Np (nie lubię go, ale świetny gracz) Murphy miał ogromnego pecha i te 6-13 to w sumie sukces patrząc na to w jakim sztosie jest Neil, szczerze mówiąc nie wiem czy ktokolwiek w tym turnieju grał na poziomie Murphy'ego (poza NR ofk) jak dotąd, a poleciał w 2R...

Teraz Higgins/Bingham, czyli kolejny teoretycznie bardzo trudny rywal.

Jak Robertson formę obecną utrzyma to tytuł właściwie pewny, ale wątpliwe by grał cały turniej na takim poziomie, więc raczej zobaczymy jak sobie będzie radzić z słabościami. Oby spadł jak coś poziomem "niewiele", wtedy i tak zrobi tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LOL - Ronnie GOAT jest akurat bezdyskusyjne i 7 MŚ Hendry'ego nic tutaj nie zmienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgadzam się. Henry jest najlepszy ever. W sumie kibicuje mu, bo jak pierwszy raz zobaczyłem snookera w tv to był najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hendry bezdyskusyjny GOAT - klasa, szyk i elegancja, a dominacja z lat 90 była czymś niesamowitym. Ronnie nie potrafił nigdy tak sceny zdominować i wg mnie jeszcze w ciągu dekady z top2 AT może wylecieć, sam sobie winien, bo talent w historii największy, ale i wiadomo co w głowie i jaki człowiek.

Ależ się Trump obudził, okropnie zaczął turniej, ale dziś 6-0 z Dingiem i z 7-9, na 13-9. Znacznie lepsza gra i ruszył z kopyta nawiązując do formy z sezonu, ale też Chińczyk fatalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi