Skocz do zawartości
fluber

snooker

Rekomendowane odpowiedzi

No i Selby zdobywa tytuł mistrzowski, 5 tytuł w tym sezonie, po raz 3 zostaje mistrzem świata w ostatnich 4 latach. Chyba jednak mimo niesamowitego powrotu, to mecz z Dingiem był tym przedwczesnym finałem.

No i jednak da się wygrać MŚ i China Open w jednym sezonie :nevreness:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Selby udowodnił, że w 2014 zaczęła się jego era. 

Zgadzam się mecz z Dingiem najlepszy, zwłaszcza fenomenalna końcówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co się tak tego Selbiego czepiacie. Trochę wolniej gra ale porównanie do Ebdona nie fair.

Generalnie on gra równo, ma mocna psyche, nie poddaje się.

Błąd Verhaasa duży. Ale czy zaważyl na wyniku partii? Selby i tak odszedł od stołu. Higgins zagrałby tego snookera jak MS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co się tak tego Selbiego czepiacie. Trochę wolniej gra ale porównanie do Ebdona nie fair.

Generalnie on gra równo, ma mocna psyche, nie poddaje się.

Błąd Verhaasa duży. Ale czy zaważyl na wyniku partii? Selby i tak odszedł od stołu. Higgins zagrałby tego snookera jak MS.

Gdyby Higgins zrobił taki błąd na wyjściu ze snookera, jak Selby, a Selby wbił tyle bil z tego podejścia, ile Higgins, to partię wygrałby Selby, a nie Higgins, więc moim zdaniem błąd zaważył na wyniku partii.

Selby wykańcza psychicznie rywali tempem swojej gry. No i taki snooker niekoniecznie jest atrakcyjny dla oka, ale do poziomu gry Selby'ego raczej nikt niczego tutaj nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet dzisiaj udało mi się pograć dwie godzinki w snookera w Masters. Co ja co, ale stoły mają po prostu fenomalne. Jako osoba, która trochę umie grać (choć dużo lepiej w bilarda) boli mnie jak gram na barowym stole, a bile zachowują się jak szalone. Potem człowiek wchodzi na profesjonalny, zadbany stół i trafia wszystko. Snooker to wspaniała gra, niedługo zaczyna się World Cup od poniedziałku, pewnie jak zwykle pooglądam i coś poobstawiam na Lvbet. Choć zbyt wielu faworytów w tym turnieju nie ma. Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia no i Chiny, które mają coraz więcej dobrych zawodników, którzy potrafią zabłysnąć. Ciekawie się ten turniej zapowiada. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczęły się PO w NBA i jak zwykle rownolegle MS w snookera. Dzisiaj niespodzianka odpadł Mark Selby mistrz świata i lider światowego rankingu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczęły się PO w NBA i jak zwykle rownolegle MS w snookera. Dzisiaj niespodzianka odpadł Mark Selby mistrz świata i lider światowego rankingu.

A Ronnie może być następny. Selby wygrał 3 z 4 ostatnich mistrzostw świata, więc jego odpadnięcie to ogromna sensacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę jednak ze Ronnie to wygra. Maguire jest zawsze niepewny w swojej formie a Rakieta jak się rozkręci nie ma na niego mocnych.

W ogole bez Selbiego nie za bardzo widać faworyta do mistrzostwa. Ronnie ma w sumie fajna drabinke. Trump może trafic na Higginsa.

Edytowane przez Tłok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ronnie wyszedł z dużych opałów.Z 0-4 do 10-7 :)

U góry drabinka mocno się otworzyła dla innych zawodników po odpadnięciu Selby'ego. Faktycznie Higgins i Trump powinni stworzyć parę półfinałową ale Szkot ma duże wahania formy i na tak długim dystansie może polec szybciej.

Ronnie chyba w ćwierćfinale z Williamsem lub Robertsonem pewnie będzie miał cięższy mecz.Jakoś średnio widzę by nie dał rady w 2 rundzie Dottowi lub Carterowi.

Ciekawe co pokaże Ding.Ostatnie lata dobrze się spisywał w MŚ.Może być groźny.

Myślę,że Ronnie ma największe szanse na tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasowstrzymywacz odpadł, dobra wiadomość!

Największym przeciwnikiem Ronniego jest on sam. Jeśli będzie mu się chciało to jest faworytem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasowstrzymywacz odpadł, dobra wiadomość!

Największym przeciwnikiem Ronniego jest on sam. Jeśli będzie mu się chciało to jest faworytem.

No to ronnie odpadł. Za to higgins szaleje w 2 rundzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mistrzem świata Mark Williams.mecz finałowy super emocjonujący. Fajnie się oglądało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mistrzem świata Mark Williams.mecz finałowy super emocjonujący. Fajnie się oglądało.

Po tej różowej przy 17-15 myślałem, że Williams zaliczy choke dekady, ale jakoś się ogarnął. No i dotrzymał słowa odnośnie konferencji prasowej:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ come back Wilsona w finale Championa z Osa,jak możecie wlaczcie tvp sport :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ronnie to wyciągnął :) de facto tym fartownym schowaniem bili :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ronnie to wyciągnął :smile: de facto tym fartownym schowaniem bili :smile:

Do szczęśliwych zagrań też można zaliczyć faul Wilsona przy rozbiciu czerwonych w deciderze. Fakt faktem miał sporo szczęścia, ale Wilson nie trafił banalnej czerwonej na mecz przy 9:8, chwilę później z kolei Osa sczyścił pod presją stół na 9:9.

Na pewno Ronnie wygrał to nie tylko szczęściem, a zimna krew przy decydujących wbiciach była zdecydowanie jego atutem, a nie Wilsona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi