Skocz do zawartości

fluber

Rekomendowane odpowiedzi

to forum jest amazing moze ktos jeszcze golfa oglada?

 

snookera nauczylem sie grac w klubie POSK w londynskim Hammersmith w 93 roku. w tv krolowal Stephen Hendry ktory zaczynal swoja niesamowita dominacje. Nienawidzilem wtedy goscia, byl mlody, gniewny, lał starych mistrzow Davisa, Parrota i White'a.

 

Po latach stalem sie jego wielkim fanem i w sumie po jego odejsciu troche mniej juz wkrecam sie w snookera. Dla mnie on jest Goat.

 

To jest podobny efekt jak z Federerem czy z  LBJ. Z wiekiem czlowiek bardziej docenia doswiadczenie i umiejetnosc utrzymania sie na topie.

 

Lubie Rakiete ale zawsze mialem innych ulubiencow, wspomnianego tu nieodżalowanego Paula Huntera, Higginsa czy teraz Marka Selbego. Coraz bardziej doceniam Dinga, a przeciez pamietam jak smialem sie z jego łez w meczu z O' Sullivanem. Moze dlatego ze jednak nie okazal sie maszyna i w sumie jest ciagle niespelnionym zawodnikiem?

 

Wspomniany grubas Stephen Lee ma dyskwalifikacje na 12 lat za nielegalne zaklady i juz raczej nie wroci. Zreszta nigdy nie mial instynktu killera i nic nie wygral znaczacego. Higgins tez zreszta mial mala afere, po ktorej jednak juz mniej mu kibicuje.

 

Generalnie ten moment w roku jest jednym z ciekawszych dla kibica. w koncu dzieje sie cos w klubowej pilce - faza po w pucharach europejskich. MS w Crucible Theater - prawdziwa uczta dla konesera - dlugie mecze, zwroty sytuacji, niepowtarzalny klimat. No i NBA PO.

 

a i nawiazujac do tematu Wilson moze namieszac w tym MS ale nie wygra

Edytowane przez Tłok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ding w ćwierćfinale, ale końcówka :nevreness:

 

McLeod zaczął dzisiaj, jak z Trumpem, Ronnie też już przelazł, Higgins odrobił straty i na dole drabinki wciąż wygląda najpewniej.

 

No i typowany przeze mnie Wilson pokonał trójkę, czyli Binghama.

 

Ależ Maguire robi rozpierdziel na tym turnieju.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selby nadal jest czasowstrzymywaczem czy gra szybciej?

https://www.youtube.com/watch?v=cnUXfHSZBqw

zanosi sie na finał Selby - Higgins, no i dobrze

No i jednak miałeś rację, chociaż Ding miał szanse do końca. Higgins największe problemy miał w 1 rundzie z Gouldem, od tego czasu wszystko idzie lekko łatwo i przyjemnie. Stawiam na Selby'ego.

 

Maxa pewnie już nikt nie zaliczy w turnieju, więc zapewne najwyższy brejk będzie dla O'Sullivana. Jak zwykle w ekspresowym tempie

 

https://www.youtube.com/watch?v=TdQ2-dkTFfM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selby przegrywał już 10-4, ale od tej pory wygrał 9 z 10 frejmów i prowadzi już 13-11. Gra w swoim stylu, rozstawia czerwone i kolory po bandach, zastanawia się nad każdym ruchem niczym Peter Ebdon. Spodziewam się, że nie pójdę dzisiaj szybko spać, bo to możę być jeden z najdłuższych finałów w historii. Jeżeli Selby wygra to będzie naprawdę wielki powrót, bo po tym jak Higgins wygrał 10 partię, myślałem, że Selby się już nie podniesie.

 

O tym, jak wygląda ten mecz i jak rozstawia bile Selby wiele mówi fakt, że Anglik zrobił w dzisiejszym meczu brejk 34 na 8 czerwonych...

 

Ronnie oczywiście drwi z Selby'ego na twitterze :nevreness:

https://twitter.com/ronnieo147/status/859036683928563712

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selby przegrywał już 10-4, ale od tej pory wygrał 9 z 10 frejmów i prowadzi już 13-11. Gra w swoim stylu, rozstawia czerwone i kolory po bandach, zastanawia się nad każdym ruchem niczym Peter Ebdon. Spodziewam się, że nie pójdę dzisiaj szybko spać, bo to możę być jeden z najdłuższych finałów w historii. Jeżeli Selby wygra to będzie naprawdę wielki powrót, bo po tym jak Higgins wygrał 10 partię, myślałem, że Selby się już nie podniesie.

 

O tym, jak wygląda ten mecz i jak rozstawia bile Selby wiele mówi fakt, że Anglik zrobił w dzisiejszym meczu brejk 34 na 8 czerwonych...

 

Ronnie oczywiście drwi z Selby'ego na twitterze :nevreness:

https://twitter.com/ronnieo147/status/859036683928563712

 

Selby wzniósł zastanawianie się nad ruchem na zupełnie nowy poziom.

 

Z wolno grających zawodników

1. Selby

2. Robertson

3. Dott

4. Ebdon

 

Higgins też lubi wolno pograć.

 

Wydaje mi się, że Ronnie stwierdził, że to ..... i nie będzie grał z Selbym i wystawił Dinga.

To co gra Selby jest skuteczne, jednak dość skutecznie zniechęca do oglądania snookera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selby wzniósł zastanawianie się nad ruchem na zupełnie nowy poziom.

 

Z wolno grających zawodników

1. Selby

2. Robertson

3. Dott

4. Ebdon

 

Dott zmienił styl, już nie gra tak wolno. 10 lat temu rzeczywiście był jednym z najwolniejszych.

 

Selby wygrywa kolejną partię. Już 14-11. 10 z ostatnich 11 dla Selby'ego. Nie wiem, czy Higgins z tego wyjdzie.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, ostatnio sesja Ding-Selby to był popis snookera, jakiego dawno nie widziałem.

 

Super. Ja już swoje Selby-ego obejrzałem on zatrzymuje czas a ja nie robię się młodszy.

 

Tak z ciekawości był ktoś z was w 2007 na Warsaw Snooker Tour albo rok później World Series of Snooker w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasio jednak powrócił / powraca.

 

Szkoda że jutro o 6 trzeba wstać do pracy.

31 partia tak wyrównanego finału, a sędzia robi takiego wielbłąda i dosłownie oddaje Higginsowi partię w prezencie. Aż się nie chce wierzyć.  16-15. Jeszcze trochę to potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Selby zdobywa tytuł mistrzowski, 5 tytuł w tym sezonie, po raz 3 zostaje mistrzem świata w ostatnich 4 latach. Chyba jednak mimo niesamowitego powrotu, to mecz z Dingiem był tym przedwczesnym finałem.

 

No i jednak da się wygrać MŚ i China Open w jednym sezonie :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się tak tego Selbiego czepiacie. Trochę wolniej gra ale porównanie do Ebdona nie fair.

 

Generalnie on gra równo, ma mocna psyche, nie poddaje się.

 

Błąd Verhaasa duży. Ale czy zaważyl na wyniku partii? Selby i tak odszedł od stołu. Higgins zagrałby tego snookera jak MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się tak tego Selbiego czepiacie. Trochę wolniej gra ale porównanie do Ebdona nie fair.

 

Generalnie on gra równo, ma mocna psyche, nie poddaje się.

 

Błąd Verhaasa duży. Ale czy zaważyl na wyniku partii? Selby i tak odszedł od stołu. Higgins zagrałby tego snookera jak MS.

Gdyby Higgins zrobił taki błąd na wyjściu ze snookera, jak Selby, a Selby wbił tyle bil z tego podejścia, ile Higgins, to partię wygrałby Selby, a nie Higgins, więc moim zdaniem błąd zaważył na wyniku partii.

 

Selby wykańcza psychicznie rywali tempem swojej gry. No i taki snooker niekoniecznie jest atrakcyjny dla oka, ale do poziomu gry Selby'ego raczej nikt niczego tutaj nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nawet dzisiaj udało mi się pograć dwie godzinki w snookera w Masters. Co ja co, ale stoły mają po prostu fenomalne. Jako osoba, która trochę umie grać (choć dużo lepiej w bilarda) boli mnie jak gram na barowym stole, a bile zachowują się jak szalone. Potem człowiek wchodzi na profesjonalny, zadbany stół i trafia wszystko. Snooker to wspaniała gra, niedługo zaczyna się World Cup od poniedziałku, pewnie jak zwykle pooglądam i coś poobstawiam na Lvbet. Choć zbyt wielu faworytów w tym turnieju nie ma. Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia no i Chiny, które mają coraz więcej dobrych zawodników, którzy potrafią zabłysnąć. Ciekawie się ten turniej zapowiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.