Skocz do zawartości

NBA Playoffs 16/17- jazda jazda


vero1897

Rekomendowane odpowiedzi

20/33, ale ile jest dobrej obrony? GSW potrafi zamknąć pomalowane, potrafi przypilnować obwodu, ale oni sądzą, że jak zdobędą punkty to można wolno wracać. Cavs nie lepsi... Jak ktoś czasem ogląda ręczną to widział pewnie jak Polaków tak rywale niszczyli.. Co Polacy zdobyli bramkę, to bramkarz rywali podaje na środek do rozpoczęcia, a potem szybki bieg skrzydłowych.. Tutaj też kilka razy była okazja dla którejkolwiek ze stron po prostu zagrać dłuższe podanie i wykorzystać leniwe powroty. Dzisiaj obie drużyny zdecydowanie postawiły na atak i w sumie to dziwne? Przy każdej obronie mocniejszej dostajesz faul to co się dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ta otoczka jest żałosna... Takie podniecenie, bo Kyrie sobie porzuca, ktoś sprzeda czapę itp... Napinka jakby było 3-2 dla GSW i właśnie wyrównywali rywalizację i łapali momentum, a oni ledwie walczą o uniknięcie sweepa, bo w Oakland to nie wygrają 2 razy. Cała ta otoczka po prostu śmieszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w ten sposób można sprzedać finały. Ja osobiście jestem zażenowany tym "spektaklem".

Pamiętaj, że takie rzeczy tworzone są z myślą o przeciętnym Smithie. Teraz do wtorku (?) będziemy słuchać o tym, że Lebron jest goat, sytuacja identyczna jak rok temu, czy uda się znów bla bla. Pretekst do stworzenia kolejnych kilku głupich dyskusji w stylu first take. Wszystkie stacje na tym wygrywają i oczywiście liga. W przeciwnym wypadku Cavs wypadliby jak Utah czy Portland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziwi mnie to, że nikt nie gwiżdże fauli w ataku Irvingowi czy LeBronowi jak non stop robią to samo - jedną ręką kozłują piłkę, a drugą odpychają rywala... Nie to, że wstawiają rękę dla ochrony ręki kozłującej, ale po prostu odpychają. Durex to samo często robi... Żałosne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.