Skocz do zawartości

[West 1ST Round] San Antonio Spurs [2] - Memphis Grizzlies [7]


Gość (Przemek...)

Spurs vs Grizzlies  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Spurs vs Grizzlies



Rekomendowane odpowiedzi

Kawhi jest androidem, a pop budowal przez ten caly czas software i stworzyl maszyne elitarna po obu stronach parkietu.

Przyznam ze obejrzalem ten mecz przypadkiem wrocilem pozno od znajomych patrze ze wynik na styku zaczyna sie czwarta kwarta a co mi tam.

Grizz prowadza prawie 10 punktami, chce wylaczac a tu nagle Leonard sie wkurwia bierze gale w lapy i rzuca 16 punktow z rzedu na chorym procencie plus robi kilka przechwytow z mina gdyby nigdy nic. Ten fadeaway 10 sekund przed koncem meczu mogli trafic tylko kobe I MJ, serio nie wyobrazamy sobie ile ten facet musial wlozyc pracy w to zeby trafiac takie cos...

Meczu przegranego szkoda ale widac ze przed Popem twardy orzech do zgryzienia, musi dac Leonardowi support w offseason bo jesli twoja druga opcja w playoffs sa zwloki Parkera to jestes skazany na porazke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard był w tym meczu fantastyczny. Te przechwyty w koźle ale poza przechwytami to akurat obronę ma taką sobie. Za to ofensywa to jest absolutna elita w tej chwili. Coś niewiarygodnego. To co on wczoraj robił - fakt broniony głównie jednak przez emeryta Cartera co mu ułatwia - ale trafia naprawdę niesamowite rzuty --- fantastyczny ofensywny gracz... Ale ogólnie Spurs znów wygląda mocno niewyraźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być takie łatwe 4-0 ......i to bez Tony Allena ....I jeszcze z dwie strony temu pisano że dopiero ludzie zrozumieli że Memphis nie jest żadnym rywalem dla Spurs... Niestety zapomniano że Spurs to zespół który ostatnio ma bogatą historię dawania ciała w PO

 

tez zespol ktory ostatnie 2 serie z Memphis wygral 4-0, przynajmniej w moim wypadku to wplynelo na to jak typowalem ta serie szczerze mowiac, bo najpierw sobie mysle nie w ten sposob, ze SAS sa gorsi niz to wyglada, a patrzylem na to tak, ze Memphis sa lepsi niz ich bilans i ich nigdy nie mozna spisywac na straty z nikim, a potem tak sobie przypomnialem o tych 2x4-0 i mysle no ale jednak SAS maja na nich patent (jeszce chyba wynik odkad SAS maja leonarda to jest jakies 26-6 cos takiego mega chorego).

 

ale ogolnie fajnie ze jest co ogladac, Memphis jakos zawsze lubilem i nawet myslalem ze z Parsonsem beda w stanie troche postraszyc (nigdy nie myslalem ze to player na max kontrakt, ale wlasnie jakos 3-4 opcja w takim zespole myslaelm ze sie wpasuje, a jak to sie wszystko skonczylo to az szkoda gadac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stat tej serii to

 

Conley na parkiecie  w 143 minuty +4,2

 

Ale Grizzlies bez Conleya w 54 minuty -44,7!!!!!!!!!!!!!!

 

A ja jeszcze niedawno w prywatnej rozmowie uważałem że takim non ASgraczom nie daje się 5 letniego maxa

Fajne staty. Spytam z ciekawości, jakim cudem można w koszykówce zdobywać dziesiąte części punktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze niedawno w prywatnej rozmowie uważałem że takim non ASgraczom nie daje się 5 letniego maxa

 

 

i chyba nie zmieniłeś zdania?

 

Conley do czasu podpisania maxa rozegrał 1 pełny sezon na 9, kręcił staty na poziomie 15/6 i imo nie zasługiwał na 2/3 tego co dostał.

 

Mijający sezon miał lepszy i świetne póki co playoffy ale nadal pozostaje najbardziej przepłaconym graczem w lidze 

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba nie zmieniłeś zdania?

 

Conley do czasu podpisania maxa rozegrał 1 pełny sezon na 9, kręcił staty na poziomie 15/6 i imo nie zasługiwał na 2/3 tego co dostał.

 

Mijający sezon miał lepszy i świetne póki co playoffy ale nadal pozostaje najbardziej przepłaconym graczem w lidze 

 

Te plejofy pokazują jak bardzo underrated są Gasol i Conley (szczególnie - serio ciężko mi znaleźć z głowy lepszego gracza, który nigdy nie został wybrany do ASG) skoro wyrwali 2 mecze drugiej drużynie RS (nawet biorąc pod uwagę overachieving SAS to i tak ciężko ich mieć niżej niż w top-4) mając za 3 i 4 opcję 40-letniego Cartera i 35-letniego Z-Bo..... to póki co największy wyczyn tych PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mając za 3 i 4 opcję 40-letniego Cartera i 35-letniego Z-Bo..... to póki co największy wyczyn tych PO.

 

To ładnie brzmi i nie chcę tutaj umniejszać Gasolowi ani Conleyowi, bo obu lubię i Memphis też lubię. Chciałem tylko zaznaczyć, że Kawhi jako 2 i 3 opcję ma 35-letniego Parkera i 37-letniego Gasola. Gdyby nie chora gra Leonarda to Memphis mogliby spokojnie te serie wygrać i to z pewnym zapasem, bo w Spurs zwyczajnie nie ma nikogo kto regularnie będzie Leonarda wspierał i dorzuci te 20 punktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba nie zmieniłeś zdania?

 

Conley do czasu podpisania maxa rozegrał 1 pełny sezon na 9, kręcił staty na poziomie 15/6 i imo nie zasługiwał na 2/3 tego co dostał.

 

Mijający sezon miał lepszy i świetne póki co playoffy ale nadal pozostaje najbardziej przepłaconym graczem w lidze 

Nadal uważam że max w jego przypadku to była przeginka ale na pewno teraz się spłaca poniekąd.... Niestety Memphis mieli pecha podpisywać umowy w lato gdxzie salary skoczyło o 30%

To ładnie brzmi i nie chcę tutaj umniejszać Gasolowi ani Conleyowi, bo obu lubię i Memphis też lubię. Chciałem tylko zaznaczyć, że Kawhi jako 2 i 3 opcję ma 35-letniego Parkera i 37-letniego Gasola. Gdyby nie chora gra Leonarda to Memphis mogliby spokojnie te serie wygrać i to z pewnym zapasem, bo w Spurs zwyczajnie nie ma nikogo kto regularnie będzie Leonarda wspierał i dorzuci te 20 punktów. 

Aha a ponad 60 zwycięstw zrobili na samym Kawhi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie brzmi i nie chcę tutaj umniejszać Gasolowi ani Conleyowi, bo obu lubię i Memphis też lubię. Chciałem tylko zaznaczyć, że Kawhi jako 2 i 3 opcję ma 35-letniego Parkera i 37-letniego Gasola. Gdyby nie chora gra Leonarda to Memphis mogliby spokojnie te serie wygrać i to z pewnym zapasem, bo w Spurs zwyczajnie nie ma nikogo kto regularnie będzie Leonarda wspierał i dorzuci te 20 punktów. 

LA-Ceiling.jpg

 

 

ten Pan ma prawie 2x tyle występów w ASG co Marc i Mike razem wzięci (:>) i ciągle powinien być w prime (patrząc na wiek i pozycję na jakiej gra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ten Pan ma prawie 2x tyle występów w ASG co Marc i Mike razem wzięci (:>) i ciągle powinien być w prime (patrząc na wiek i pozycję na jakiej gra)

tuz przed przyjsciem do SAS byl najlepszym PF w lidze.

 

Wyglada na to, ze overrated coach nie potrafi go wykorzystac.

 

Mam nadzieje mniej dlee w serii a wiecej Bertransa ( ktory w obronie se z nim lepiej radzil, a w ataku sypie trojeczki az milo).

 

Szkoda tego poddanego meczu numer 3. Nie wiem jaki sens mialo zmiana calej s5 jednoczesniej, kiedy jeden z nich trzymal przez 1polowe spurs grze. Po tej akcji rzucil 2pkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim podniecacie się conkeyem zobaczcie na zestaw obronny po drugiej stronie.

 

Oarker

Mills

Manu

Zanim zaczniemy się podniecać Leonardem to popatrzmy że broni go emeryt

 

PS a ja myślałem że mógłby go bronić D.Green i nawet chyba widywałem jak go broni --- no i LMA go bronił w kluczowych akcjach meczu nr 4

 

To ostatnie to ironia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizdale zrobił "robotę" swoją przemową po G2 i jego zespół znalazł w sobie jakieś ukryte pokłady. Ciekawi mnie w jaki był podział kasy wśród zawodników na to kare od NBA, bo równy byłby lekko niesprawiedliwy dla tych z niższymi kontraktami.

 

Brak Tonego Allena nie wiem czy to czasem nie pomaga dla Miśków, bo o ile w obronie by im pomógł to w ataku już nie koniecznie.

Marc Gasol, który gra nie na swoim standardowym PO poziomie bardzo pomaga Memphis, a te jego rzuty w ostatnich sekundach. Mam takie wrażenie jakby wszystkie takie trafiał, choć to pewnie złudzenie.

 

Leonard pokazuje, że ciągniecie zespołu w ataku odbija się na obronie, bo często jest spóźniony w obronie.

 

Manu w tej serii nie zdobył jeszcze punktu. Pewnie będzie tak, że najbliższym spotkaniu rzuci kilkanaście.

 

W sumie byłoby śmiesznie gdyby Miśki wygrały G5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.