Skocz do zawartości

[West 1ST Round] San Antonio Spurs [2] - Memphis Grizzlies [7]


Gość (Przemek...)

Spurs vs Grizzlies  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Spurs vs Grizzlies



Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie małpował

 

bo w kontrze rzucił kosz i spokojnie wrócił na swoją połowę?

 

37/11 i 19/19 Leonarda to dwa nowe rekordy - jeden indywidualny drugi klubowy

 

dodatkowo Leo zaczął i zakończył mecz tym samym

 

dobre!

panie zobacz pan recap

 

zrobił ten motorek Vince'a po dunku

tak troszkę niesmiało jakby chciał coś pokazać żeby chłopaki z ławki się posmiali ale nie zbyt widoczne by go Carter nie zagryzł w odwecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie po co dziś obejrzałem mecz w calości, ale tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że ta seria będzie króciutka i bez historii. Nawet jak Grizz mieli szansę powalczyć Spurs szybciutko spięli pośladki i odjechali. Jedna zacięta końcówka będzie dla Memphis osiągnięciem w tym pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince Carter będąc w wieku Kyle'a Andersona jebał juz 25 oka na mecz w RS i 20 na mecz w PO. Był to jego 2 sezon w lidze.

 

Aktualnie, Vince Carter mając 40 lat rzucił 12 punktów, a Kyle Anderson mając 23 lata rzucił 2 punkty.

 

Za kogo k**** uważa się ten kasztan, jakim prawem podcina Cartera i jakim prawem małpuje Cartera po zdobytych punktach ?

 

A to nie Carter pierwszy się pluł i burzył o c*** wie co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince najpierw był podcięty/popchnięty przez to dziecko. Zaraz potem znowu poprzepychali się pod koszem. I po tym Vince mu coś powiedział. Toć żaden prawdziwy vet nie da sobie wejść na głowe jakiemuś gościowi ktory jest w tej lidze jeszcze tylko dlatego, że wybrali go spurs.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan oglądając taki występ Aldridge pewnie się zastanawia czy sam w wieku 50 lat, by lepiej nie zagrał.
Leonard sam nie wygra meczu. Marny ten zmiennik Tima.


Predzwj wkurwiony Lillard urwie cos GSW niz zespol grajacy srednio 25 minut w meczu 40 letnim Vincem Carterem cokolwiek pogra z SAS.

Jakoś wygrali już 2 mecze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz w RS czesc osób w tym i ja pisała ze Spurs mają lepszy bilans niz rzeczywista moc.LMA za te kase to nie wiem czy to nie jest najwieksza kpina sezonu i najwieksza wpadka,i czy z mimo wszystko allstarów nie poczynił najwiekszego zjazdu w doł w tym sezonie.Przeciez gra jak jakis pion-roles.A to oznacza szybki out Spurs w tym w kolejnej rundzie,choc mecze w domu z MEM pokazały ze potrafią ich ograć.Pytanie tylko z taka grą jest w ogóle poco isc dalej,przeciez jeszcze by sie za bardzo przemeczyli tym sezonem,rest itd.Zastanawiam sie czy POP nie powinien w next game (games?) dac liderom w ogóle odpocząc zeby sie przypadkiem nie przemeczyli nadmierną iloscią minut.CAłkiem mozliwa jest 7meczowa seria,co jeszcze przed rozpoczeciem PO wydawało sie niemozliwe przy osłabieniu misków brakiem Allena

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.