Skocz do zawartości

beGM - Regular Season [opisy + głosowanie]


january

Rekomendowane odpowiedzi

Miami Heat

 

Depth chart

PG Galloway 24 / Parker 20 / Clark 4
SG Clark 24 / Ellington 14/ Turner 10

SF Bogdanovic 28 / Turner 12 / Ojeleye 8

PF Harkless 26 / Ojeleye 14 /  White 8
C Black 30 / Noah 18

Obecny skład ma zapewnić mi miejsce w TOP3 draftu i wygląda na to, że mogę być o to spokojny. Podczas FA chciałem podpisać graczy, którzy w zwiększonej roli mogą być przede wszystkim wartosciowymi assetami. Szkielet druzyny powstanie najprawdopodobniej po przyszłym drafcie(dwa picki w czolowce), do nich tak jak nakazuje przykazanie dopasuje rolsów i ponownie zweryfikuje czy ktorys z podpisanych już graczy będzie pasowal do nowego systemu. W tym roku najwieksze minuty otrzymają właśnie nowe nabytki, o tym jak się prezentują poniżej.

 

Backcourt:

 

Tak naprawdę jeśli chodzi o kreowanie, to tylko Parker jest w tym sprawdzony i kompetentny. Ewentualnie Turner może wykonać kilka set playow w HCO, ale już bardziej ze skrzydła. Z Gallowaya zrobiono w Detroit SG na pełny etat, z niezłym skutkiem jak na ograniczone minuty. U mnie startuje razem z Clarkiem, jednak w glownej mierze to Langston będzie ballhandlerem, Cudow się nie spodzewam, nawet przeciętnej ofensywy nigdy nie poprowadzi, ma forsować tempo w miare możliwości i nie tracic pilki. Clark najlepiej czuje się rzucając po zasłonach i drivach, z tego powodu w early offense mam nadzieje, ze będzie punktowal po pistol actions i drag screenach. Wysoki pace sprzyja takim zagrywkom, a dla startującej 5ki to jedna z niewielu szans na regularne punkty. Co do Iana to miał być mój steal tego lata, facet był bardzo pozytywny w większości indywidualnych kategorii w ataku i obronie. Brałem pod uwagę, ze support Warriors odgrywał dużą rolę, ale jednak nadal kuszące były cyfry np. 94% on guarded catch&shoots j’s, 71% on open c&s, 57% on pullups, . Na dokladke całkiem niezle bronił.  Liczyłem, że chociaż w części przeloży to się w innej druzynie. Niestety, w NOP w prawie każdej kategorii jest tragiczny, nie ma miejsca na wjazdy, męczy się na picku i stracil zaufanie trenera. Jeszcze za wcześnie żeby go skreslac, ale to ze mój koń napędowy nie jest w stanie przejąć minut Nelsona i Rondo, nie nastraja najlepiej ;]

Ellington gra sezon życia 4.4 trójki per36 na 43%. Parker w przeciwieństwie do Clarka i Gallowaya potrafi zagrac picka i tym się zajmuje z 2 unitem, gdzie tempo jest już odpowiednie do przebiegu graczy.

Morrisy, Waltony i wszelkie Dorseye dostają minuty w czasie kontuzji.

 

Frontcourt:

 

Harklessa w zgodzie z obecnym trendem przekwalifikowuje na PF. Zesłanie na lawke w real NBA i komentarze pod nosem skutecznie pogarszają odbior jego kontraktu i jest to kolejny powod do zmartwienia.  Z kolei Semiego zawsze postrzegałem jako gracza o wysokim iq, ale nie spodziewałem ze Stevens będzie z niego robil plastra na rywali. Ojeleye w SMU był przeciętnym obronca, a bardzo dobrym scorerem. Obecnie w NBA ma usg% na poziomie 9.6%, to mniej niż Mark Eaton ma srednia z kariery. Gość po prostu nie rzuca i zaczyna mnie to irytować,  spece od mechaniki podpowiadają, ze forme rzutowa bardzo przyzwoita, a kompletnie nie jest to wykorzystywane w Celtach. Gra Turnera i z resztą całych Blazers jest tak mdła, że szkoda pisać.

Promyczkiem nadzieji  jest Bojan, który rozgrywa zyciowy sezon playoffowym teamie na wschodzie. Kontrakt ma niski, a jego skillset jest przydatny praktycznie każdej druzynie. U mnie pewnie będzie najlepszym strzelcem, co mowi wiele o sile zespołu.

 

Black stanowi w zasadzie jednoosobową rotację na C, a do czasu gdy zwłoki Noaha nie będą mogły truchtać przez kilkanaście minut to posilkuje się szrotem z G-League jako wypelnienie minut.

 

Reasumując, jestem przekonany że jest to najsłabszy zespół w stawce tankerow. Nie jest to powód do chwały, ale takie były zamierzenia, scouting nastepnego naboru juz rozpoczety ;]

 

 Głosowanie JAWNE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State Warriors 

 

Będzie niezbyt długawo, bo przecież Ameryki tu nie odkryję, a i zmiany są kosmetyczne więc wszyscy wiedzą co jest. 

 

Cała drużyna napędzana jest przez trójkę Durant - Curry - Draymond. Trzy MVP i DPOTY, właściwie trzech graczy o superstar impact. 

 

Curry gra bardzo dobry sezon notując 26pkt/5zb/6ast na mecz na 47% z gry i 38 zza łuku dokładając 2 steale. Wiadomo, że wszystkie zaawansowane statystyki, TS, pluso minusu, rapm, off/drtg to czołówka ligi.

Podobne sprawa ma się z Durantem, który robi 26/7/5 dokładając aż 2 bloki per game, będąc w czołówce ovr. Jest w swojej grze mega efektywny, 52% fg i 40 zza łuku (a długo utrzymywał blisko 50!). Rozwój Duranta po odejściu w OKC to przede wszystkim wpasowanie się w system gry, a nie jego tworzenie. Świetnie dzieli się piłką, a co mnie najbardziej imponuje - dobrze gra na deskach i w edycji small ball staje się wręcz rim protectorem. Choć i small-ball z gościem mającym 7 stóp to trochę taki SMALL BALL pisany wielkimi literami.

Draymond 10/7/7/1,5/1,5 Green zapewnia możliwość dystrybuowania piłki w momencie gdy Durant i Curry grają off ball. W dodatku jeden z najlepszych i najsprytniejszych obrońców w lidze z DBPM +3,5.

 

Pierwszą piątkę uzupełniają wszystkim dobrze znany Zaza Pachulia/JMG (w zalezności od potrzeb i matchupu) oraz ściągnięty z Bostonu Avery Bradley. Bradley przejmie rolę Klaya, a więc jego głównym zadaniem będzie rzucanie za trzy punkty z otwartych pozycji oraz cuty, wykorzystujące zaangażowanie obrony w utrzymywanie dwóch MVP. W dużo słabszej ekipie z Detroit Bradley przez cały czas waha się w skuteczności tych rzutów pomiędzy 40, a momentami nawet 50%! Aktualnie jest to 41% przy 5 rzutach. U mnie będzie pozycji do rzucania miał więcej na pewno, a także będą one lepsze, gdyż Durant i Curry. W poprzednim sezone w C's pokazał też, że jeśli trzeba to potrafi wesprzeć deskę (6rpg), choć teraz w DET notuje tylko 2, ale to zasługa siły Pistons na tablicach, a głównie Drummonda. Po prostu Bradley do niczego im tam niepotrzebny. 

 

Jae Crowder. W ubiegłym roku jeden z lepszych obrońców w lidze, rzucający 40% za 3 przy 6 próbach. W tym roku po przejściu do Cavs dostał zadyszki, jak i całe Cavaliers na starcie. Czego od niego oczekuję? Na pewno dobrej obrony, o którą jest o wiele łatwiej obok Duranta i Draymonda niż grający przy Love/ Jr Smithie czy DRose. Więc tu jestem sobie w stanie wyobrazić znaczną poprawę względem tego, co prezentuje w dziurawych Cavs. No i rzut za trzy. Niby mu nie siedzi i trafia tylko co trzeci, ale to i tak lepiej niż Iguodala, który trójki w swoim arsenale nie posiada i generalnie jego przydatność (zwłaszcza) w RS jest, hmmm, drugorzędna. Sądzę, że Crowder spokojnie lukę po AI może wypełnić, a dodatkowo dokłada mojemu głównemu zestawieniu (po wiadomo, że centrzy grają tu max 10-15 minut each)  piątego gracza z trójką. 

 

Spore minuty przypadadną też oczywiście na Livingstona (15-20), który też jest trochę fake PG ze swoimi 200 cm, które dają dużo w obronie i rozegraniu także. Wszyscy wiemy, co oferuje. Grę tyłem do kosza, backdoor cuty, mądrą i odpowiedzialną dystrybucję piłki pod nieobecność Currego na boisku. 

 

Dalsza ławka to David West, który gra bardzo dobry sezon pojawiając się w czołówce rapm, utrzymując chory PER na poziomie 25 i ma chyba najwyższe ortg/drtg bo aż +23! Omri Casspi, również bardzo skuteczny element frontcourtu 7/5 w 15 minut na 60% fg. Jest jeszcze młody McCaw oraz mentorujący Tony Allen, mogący w każdej chwili przyprzeć do muru i obrzydzić grę rywalom na pozycjach 1-2.  Skład dopełnia energetyczny Kevon Looney grający jakieś ochłapy na pozycjach 4-5. 

 

PG: Curry, Livingston

SG: Bradley, McCaw, Allen

SF: Durant, Crowder, Casspi

PF: Draymond, West, Looney

C: Zaza, JMG, Jones (póki co Gleague)

 

 

Wszyscy wiedzą jak to wygląda, główny lineup Curry-Bradley-Crowder-Durant-Draymond.

 

Warriors zrobili 22-6, ale w dużej mierze dzięki meczowi sezonu Bradleya ;) i przy o wiele mocniejszych niż u nas Houston. Dodając do tego koncentrację talentu w ekipach, ale nie aż takich superteamów jak w rl (głównie myślę to o Houston, ale drużyn ze sporymi kłopotami jest kilka + 4 tankerzy) to na pewno powinno być lepiej. 24-4 to myślę, że spokojnie do osiągnięcia, a może i 25-3 ;)

 

głosowanie na PW ;)

 

PS. Oczywiście pozycje są umowne. Bo wiadomo, że Durant ponad połowę czasu spędzi grając jako 4, Draymond przejdzie na 5, West też nie będzie bronił żadnych mobilnych 4 za niego będą to robili KD/Crowder/Dray czy Looney nawet. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MILWAUKEE BUCKS

 

 

Depth Chart:

 

PG: Darren Collison 36/Malcolm Brogdon 12

SG: Malcolm Brogdon 24/Nick Young 14/Luke Kennard 10

SF: Khris Middleton 36/Giannis Antetokounpmo 10/Nick Young 2

PF: Giannis Antetokounpmo 30/Patrick Patterson 14/Thon Maker 4

C: Brook Lopez 33/Thon Maker 9/Andrew Bogut 6

 

Darren Collison - 12.1ppg/3.1rpg/5.8apg FG:47.6% 3P:40.9% 

 

Collison w Pacers jest podstawowym rozgrywającym, generalnie gra mniej więcej co to zawsze czyli poziom solidnego startera, Pacers mają całkiem dobry bilans co na pewno jest jakimś plusem przy Collisonie. Od Bledsoe jest gorszym graczem, ale lepiej rzuca za 3 więc powinien lepiej pasować do Giannisa nie zabierając mu gry. Myślę, że dobrze pasuje do moich Bucks.

 

Malcolm Brogdon - 13.1ppg/2.9rpg/3.4apg FG:46.5% 3P:40.5%

 

Brogdon gra mniej więcej to samo co w poprzednim sezonie, u mnie trochę z konieczności gra w S5, myślę że to mogłoby trochę zwiększyć jego efektywność, grając więcej minut z Giannisem czy Middletonem miałby więcej miejsca i więcej dogodnych pozycji, Brogdon to taki fajny glue-guy. Zawodzi mnie jedynie trochę w obronie, bo broni gorzej niż w poprzednim sezonie. 

 

Khris Middleton - 20.5ppg/5.2rpg/4.6apg FG:47.1% 3P:35.3%

 

Middleton gra swój najlepszy sezon w karierze, u mnie jest drugą opcją podobnie jak w realnych Bucks, bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich zadań rzucając 20ppg na dobrych %, dodatkowo jest solidnym obrońcą i dobrze rzuca za trzy co pomaga Giannisowi.

 

Giannis Antetokounpmo - 29.6ppg/10.5rpg/4.6apg FG:54.2% 3P:27.5%

 

O Giannisie chyba nic nie trzeba pisać, w tym sezonie z buta wjechał do TOP10 ligi, mimo tego że nie ma trójki świetnie radzi sobie w ataku, jest świetnym obrońcą i w tym sezonie wjechał na ten najwyższy poziom, dodatkowo u mnie w S5 ma wokół siebie 4 gości z trójką co ułatwia mu wjazdy i generalnie całą grę.

 

Brook Lopez - 12.8ppg/4.3rpg/1.7apg FG:44.4% 3P:29.7%

 

Tutaj chyba największy zawód, Lopez gra po prostu słabo, oczywiście miał okresy dobrej gry, ale poza tym to słabo to wygląda, ale jakimś tam usprawiedliwieniem są śmieszne minuty jakie gra w Lakers. PER36 robi 20.6/6.8/2.8 czyli generalnie to co robił zawsze. Lopez jest dobrym obrońcą, mimo tego że mało zbiera to generalnie zbiórkę swojej drużyny poprawia. Dodatkowo u mnie dzięki Giannisowi będzie miał dużo więcej open-looków zarówna za 3 jak i pod samym koszem dzięki czemu powinien lepiej wyglądać niż w Lakers gdzie kreują go Ingram i Ball. 

 

Ławki chyba nie ma sensu jakoś szerzej opisywać, Kennard i Young grają mniej więcej to czego od nich oczekiwałem, razem z Pattersonem (ten gra poniżej oczekiwań) mają poprawiać spacing. Liczyłem na większy rozwój Makera, ale póki co szału nie ma, a Bogut to po prostu mięso pod kosz na parę minut, które coś tam zablokuje i zbierze.

 

Wydaję mi się, że ten skład powinien fajnie funkcjonować w ataku, Giannis ma bardzo dobry spacing i może wjeżdzać pod kosz, Middleton fajnie sprawdza się w roli drugiej opcji, a Collison, Brogdon i Lopez są solidnymi zawodnikami w ataku, potrafią oni w ofensywie praktycznie wszystko, ale niczego nie robią na jakimś wybitnym poziomie. :)

 

W obronie też powinno to w miarę ok wyglądać, w S5 nie ma żadnej dziury w obronie, jedynie ławka pod względem gry w obronie odstaje. 

 

Bilans myślę, że podobny do tego co mają Bucks w realu, spodziewałem się więcej. ;)

 

 

Głosowanie jawne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland Trail Blazers

 

Bilans w RL: 15-13

 

Depth Chart

 

Lillard (32) / Barea (16)

Crabbe (24) / Napier (18) / Ferguson (6)

Aminu (27) / Tolliver (13) / Crabbe (5) / Layman (3)

Horford (30) / Johnson (8) / Leaf (6) / Tolliver (4)

Drummond (31) / Davis (17)

 

Staram się stosować różne rotacje w zależności od przeciwnika. Gdy gram z mocniejszymi drużynami stosuję 10 osobową rotację, wyjątkiem jest garbage time i wynik nie do dogonienia. W meczach z drużynami tankującymi gram wszystkimi dostępnymi zawodnikami (liczba minut spędzonych przez nich na parkiecie jest zależna od przebiegu spotkania).

 

Depth Chart - okres kontuzji Aminu (13 meczy)

 

Lillard (32) / Barea (16)

Napier (24) / Crabbe (10) / Ferguson (10) / Barea (4)

Crabbe (22) / Tolliver (18) / Layman (8)

Horford (30) / Johnson (8) / Leaf (6) / Tolliver (4)

Drummond (31) / Davis (17)

 

W trakcie kontuzji Aminu staram się rozłożyć jego minuty na kilku graczy, trochę zwiększając ich czas przebywania na boisku. W tym celu Crabbe sporą część czasu spędza na pozycji niskiego skrzydłowego a na pozycji rzucającego obrońcy startuje Napier.

 

 

Damian Lillard 25,2/5,0/6,4/1,0/0,5

 

Lider Portland, u mnie także lider. Lekko pogorszyły mu się procenty rzutów z gry (z 44 do 42%) oraz 3 (37% do 35%). Niemniej nie mam w drużynie Turnera który niezbyt chętnie rzuca za 3 (średnia 21%) i który może często być dopuszczany do takich rzutów. Dodatkowo Lillard gra u mnie średnio 7min mniej niż w rzeczywistości, dzięki czemu ma więcej paliwa na dalszą część sezonu.

 

J.J. Barea 12,0/3,2/5,5/0,5/0

 

Lider 2nd unitu, lubi dzielić się piłką. Można zauważyć poprawę przy % rzutów z gry (z 41% do 44%) a także lepiej „ciepie” za 3 (36% do 39%) trafiając ich średnio 2,6 na mecz. W przeciwieństwie do Dallas, które w rzeczywistości jest słabe Barea ma obok siebie zdecydowanie lepszych zawodników. Pozdrawiam pewnego pana, dzięki któremu go mam ;)

 

Allen Crabbe 12,1/3,8/1,5/0,7/0,2

 

Trafił do Nets, gdzie spadła na niego dużo większa odpowiedzialność niż ma to miejsce w moim Portland. Mocno spadła mu skuteczność, zarówno z gry (z 47% do 39%) oraz za 3 (44% do 37%). Mimo to uważam, że u mnie ma warunki, które sprzyjają lepszej grze i lepszej skuteczności niż tą, którą notuje obecnie.

 

Shabazz Napier 8,0/1,8/1,4/1,2/0,1

 

W Portland grywa na pg i sg, u mnie gra obok Lillarda lub Barei. Odnotował bardzo duży wzrost skuteczności z gry (40% do 51%) i za 3 (37% do 47%), dzięki czemu jest dużym zagrożeniem i nie może być tak łatwo odpuszczanym.

 

Terrance Ferguson 1,4/0,4/0,1/0,3/0,1

 

Rookas, który musi spędzić sporo czasu na treningach zanim będzie wartościowym graczem rotacji. Mimo to dostaje kilka minut w garbage time, a przeciwko drużynom tankującym nawet kilkanaście, aby łapać obycie na poziomie NBA.

 

Al-Farouq Aminu 9,8/6,9/1,1/0,8/0,9

 

Dobry grajek, któremu znacząco skoczyła skuteczność. Z gry zanotował wzrost na poziomie 4% (39% do 43%), natomiast za 3 aż o 14% mimo oddawania średnio 1 rzutu więcej niż w poprzednim sezonie (33% do 47%). Z całą pewnością można powiedzieć że nie jest już czarną dziurą w ataku, tylko ogromnym zagrożeniem zza łuku, którego nie można odpuścić.

 

Anthony Tolliver 7,5/2,6/1,1/0,4/0,3

 

Solidny gracz rotacji, na kilkanaście minut jak znalazł. Skuteczność z gry utrzymał na takim samym poziomie względem poprzedniego sezonu (44%), natomiast zza łuku odnotował wzrost (39% do 41%).

 

Jake Layman 1,7/0,8/0,2/0,2/0,2

 

Gracz końca ławki, wchodzący tylko na kilka minut w garbage time, trochę więcej (poniżej 10min) przy przeciwnikach tankujących.

 

Al Horford 13,9/7,9/5,4/0,6/0,9

 

Kluczowy zawodnik mojej defensywy i druga opcja w ofensywie. Poprawiona skuteczność z gry względem poprzedniego sezonu (47% do 52%) oraz skuteczność za 3 (36% do 41%). Cieszę się, iż udało mi się go pozyskać, wydaje mi się, że z nim mogę wejść na dużo wyższy poziom.

 

Amir Johnson 4,6/5,1/1,4/0,7/0,7

 

Liczyłem na więcej z jego strony a tu niestety zjazd a raczej powrót do hula hop względem procent za 3 (spadek z 41% do 21% przy 0,5 trójki na mecz), skuteczność z gry także spadła (z 58% do 51%). Dlatego ograniczyłem jego minuty do średnio 8 na mecz, a także spróbować zupełnie wyłączyć trójkę z jego repertuaru (trochę dziwnie to brzmi w dzisiejszych realiach ale to dla dobra drużyny).

 

T.J. Leaf 3,3/1,7/0,2/0,2/0,1

 

Drugi mój rookas, który musi spędzić sporo czasu na treningach zanim będzie wartościowym graczem rotacji. Dostaje średnio 6 minut w meczu.

 

Andre Drummond 14/14,8/3,6/1,4/1,3

 

Król zbiórek, lobów, ostoja strefy podkoszowej, dzięki czemu przeciwnik mniej chętnie będzie próbować wjeżdżać w pomalowane. Skuteczność utrzymana na tym samym poziomie (53%) nie rzuca za 3 ale mi to nie przeszkadza a nawet pasuje. I co najważniejsze, już nie kaleczy rzutów wolnych.

 

Ed Davis 5,1/7,0/0,4/0,5/0,6

 

Fajny backup na pozycji centra. Lekki spadek skuteczności z gry (o 2%), za to lepiej zbiera (1,7 zbiórki więcej względem poprzedniego sezonu), daje dobrą defensywę w pomalowanym.

 

Główną opcją w ataku jest Lillard. Wplatam także predyspozycje podań Drummonda i Horforda dzięki czemu mój atak jest dobrze zbilansowany. Wydaje mi się, że poprawiłem spacing (pozbycie się Turnera, w zamian 4 graczy s5 grozi rzutem za 3 przy solidnych (Crabbe) dobrych (Lillard) czy bardzo dobrych (Horford i Aminu) procentach a Drummond i Horford dobrze się uzupełniają (Drummond króluje w pomalowanym dzięki czemu Al nie musi masować się pod koszem za czym nie przepada. O obronie ciężko mi coś napisać bo aż tak dobrze się na niej nie znam. Widzę 4 defensywę w rl, za to nie widzę tam osób które nazywane są specjalistami w tej kwestii. Myślę, że tu takiej pozycji nie osiągnę aczkolwiek sądzę, że mogę być w okolicach 10 miejsca. Ława, która wydawała się być kiepska w rzeczywistości jest dobra. Ma kto punktować (Barea, Napier, Tolliver czy Davis) w defensywnie tez jest dobrze (tylko Barea jest w tym aspekcie słabszy ale mając obok siebie takie osoby powinien być troszkę lepszy).

 

Terminarz

 

Postanowiłem zwrócić uwagę na terminarz, gdyż w ocenie na forum należał on do jednych z najłatwiejszych w lidze, dzięki czemu bilans w tej części sezonu powinien być wysoki.

 

@ Suns

@ Pacers

@ Bucks b2b

Pelicans

Clippers

Suns

Raptors

@ Jazz

Lakers b2b

Thunder

Grizzlies

Nets

Nuggets

Magic

@ Kings

Kings b2b

@ Grizzlies

@ 76ers

@ Nets

@ Wizards b2b

@ Knicks

Bucks

Pelicans

Wizards

Rockets

@ Warriors

@ Heat

@ Magic

 

4 mecze b2b, 13 meczy na wyjeździe.

 

Głosowanie: tajne

 

Tu urywam bo zostało mi 5min do północy a robota wre ;)

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta Hawks


 


Depth Chart:


 


Valanciunas (21)/J.Collins(23)


Randolph(26)/P.J.Tucker(22)


Matthews(34)/PJ Tucker(6)


Hardaway(34)/C.Joseph(9)


Schroder(32)/C.Joseph(16)


 


Wszyscy gracze dostali u mnie tyle minut, ile graja naprawde w nba. Brakujace 4 minuty na C dostaje Mejri, 13 min na G/F dzieli ze soba Bacon, Bembry i Delaney 


 


Krotki opis:


 


Starting 5:


 


Dennis Schroder - Tim Hardaway - Wes Matthews - Zach Randolph - Jonas Valanciunas 


 


Jonas Valanciunas - Dwane Casey nie stawia na niego, mimo ze mlody litwin czesto miewa przeblyski bardzo dobrej gry. Wobec tego tez nie angazuje go w role lidera. Najjasniejsza strona Jonasa sa jego zbiorki


 


Zach Randolph - Z-Bo jest liderem pod wzgledem punktow w sacramento, u mnie jego talenty ofensywne rowniez bylyby dobrze wykorzystane.


 


Wes Matthews - 3&D ze skutecznoscia za 3 39%


 


Tim Hardaway - Druga opcja w ataku w NYK, jezdziec bez glowy, ale pokazal w zeszlym sezonie w Atlancie, ze jak sie go wrzuci w odpowiedni system moze byc efektywny.


 


Dennis Schroder - Niekwestionowany lider druzyny, glowny ballhandler oraz pierwsza opcja ofensywna w Atlancie. Bardzo dobre ostatnie PO, w NBA obecnie w tankujacej druzynie, u mnie ma zdecydowanie lepszy support niz w real nba, zakladam, ze bylby dzieki temu efektywniejszy.


 


Ławka:


 


P.J. Tucker - Bardzo wszechstronny obronca, wazna postac w mojej druzynie. Glownie pelni role PFa w smallballu, ale mozna go zobaczyc takze na SF, gdy jest taka potrzeba w matchup. W Houston widywano go nawet na C 


 


Cory Joseph - Jeden z lepszych back up PG w lidze. Przewaznie jest zmiennikiem Schrodera, czasami gram nimi razem na dwoch rozgrywajacych. 


 


John Collins - Niesamowicie energetyczny rookie. W Atlancie dostaje niemal wszystkie minuty na C, tak samo bedzie u mnie. Bardzo optymistycznie patrze na jego rozwoj i mam nadzieje ze bedzie jednym z lepszych centrow do grania smallballa w lidze


 


Ulubiony Lineup :


 


Cory Joseph - Dennis Schroder - Wes Matthews - P.J. Tucker - John Collins


 


Taktyka i podsumowanie:


 


Generalnie uwazam, ze sila mojego zespolu jest glebia i lawka. Nie mam problemu kilku innych druzyn, ze jak ktos mi sie polamie, to nie mam kim grac. Wszyscy zmiennicy sa dobrej jakosci, poza tym tworza niewygodne matchupy jak powyzszy lineup. Najczestszym zarzutem jest to, ze mam kilku weteranow jak Z-Bo czy Matthews. Dla mnie jest to plus, veteran presence jest wazny, a np Collins moglby byc na jeszcze wyzszym poziomie, gdyby mial takiego Randolpha, ktory pokazalby mu jak masowac sie pod koszem. Mam kilku zawodnikow jak Schroder czy Hardaway, ktorzy sa bardzo waznymi ogniwami ofensywnymi w swoich zespolach, ale zespoly te sa slabe. U mnie jest wiecej lepszych opcji ofensywnych niz np w takiej atlancie in real nba, co mysle sprawiloby ze wszyscy byliby bardziej efektywni. Wiekszosc zawodnikow jest najlepsza jako spot up shooters, wiec w ataku stawiam duzo zaslon (Valanciunas/Collins), zeby ulatwic Schroderowi wjazdy pod kosz i umozliwic mu rozegranie pilki na skrzydla. Najwieksza bolaczka bylaby najprawdopodobniej obrona, bo ani Valanciunas ani Z-Bo swietnymi obroncami nie sa, ale z P.J. Tuckerem i Matthewsem w skladzie mysle, ze mam potencjal na granie small ballem z dobra defensywa.


 


Glosowanie:


Tajne, z mozliwoscia sprawdzenia kto jak glosowal po ogloszeniu wynikow.


Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że u mnie w teamie, makabryczny szpital i dosłownie emeryci, ciężko mi było coś sensownego złożyć, przy jednej próbie to komp mi się aż zawiesił od czytania statystyk.
W związku z sytuacją 3 rózne line upy a pozniej opis zawodników, nie zwracam uwagę na terminarz bo narazie jeszcze nie pamietam kto ma jaki team. takze nie bede wrozyl bilansu, zostawiam to waszej ocenie.. 

 

lineup I na start sezonu : (bez turnera, i po częsci teodosica)

pg teodosic 24 / Holiday 18 / Carter-Williams 6 (J.Young garbage)
sg holiday 20 / Muhammad 24 / Kilpatrick 4

sf George 38 / Millsap 2 / Kilpatrick 8 (Kuzminskas garbage)

pf Millsap 34 / Leuer 10 / Lee 4

c Leuer 24 / Okafor 24 

W tym line upie widzę spoko spacing, każdy może sieknąć trójkę w s5, a Okafor w 2nd unicie może wyskoczyć czasem z jakimś +10 pts, niby nie pograł w NBA w tym sezonie, ale w obydwu meczach w których dostał minutki sieknął jednak po te 10 pkt, więc przy moich regularnych 24 minutkach sieknąłby również ze dwa conajmniej. 
George jest ciut zajeżdżany, Holiday również. Po kontuzji Teodosica Holiday i carter williams dzielą jego minuty, a Holidaya część wolnych minut przejmuje i wychodzi z s5 shabazz muhammad. 
Holiday z przymusu na PG, wyrecza go troche pg13, ktory gra z piłą świetnie, a Justin wiadomo nie jest on najlepszym kreatorem, ale coś tam piłkę poklepie i nieźle broni, i po cichu liczę że spałuje mniej rzutów niż w Chicago, i skupi się bardziej na rozgrywaniu w tym momencie... bo jednak jego 35% fg w chicago przeraża. U mnie ma bardziej zorganizowaną koszykówkę, i do kogo podać, a na punktowaniu skupiają się George, Millsap, i rolesi ktorzy to ogarniają jak Muhammad i Okafor. Liczę na te zawrotne 40% fg haha. George odpoczywa zawsze na koncowke 3 kwarty, i wtedy lineup ciągną Millsap na sf, leuer na pf, okafor na c. takie big ball male 2-3 minutowe. ratuje sie nawet davidem lee, weteranem który powinien być już na emeryturze, ale u mnie stanowi rolę mentora jako posiadacz pierścionka. w konieczności wystawiam go na inne doświadczone drużyny. 



lineup 2 Bez Teodosica i leuera:
wraca Turner, nie bylo go 7 meczy, wypada leuer zaraz..
pg holiday 32/ carter-williams 14/ kilpatrick 2 (Young garbage)
sg muhammad 28/ kilpatrick 14/ holiday 4/ george 2

sf george 36/ kilpatrick 4/ millsap 8

pf millsap 30 / lee 18

c turner 32 / lee 6 / okafor 10

 

atuty tego lineupu to:

 primo 1 okafor zlimitowany troche, czasem pogra wiecej kosztem leuera jak jest luzny przeciwnik, ale moj team raczej stawia na zelazny w obronie frontcourt, takze czasem i sie nie zalapie do rotacji, wtedy ciut wiecej minut dostana turner i leuer po prostu.

primo 2 

nadal zajebisty spacing, bo przecież turner w tym sezonie podniosl liczbe prob za trzy z 1,4 na 2,7 a skutecznosc zachowal. muhammad nie jest specem od trojeczek, ale zostawić go samego nie wolno, natomiast reszta za trzy rzuca co najmniej dobrze. 
primo 3 

obrona i jeszcze raz obrona, turner-george-millsap to elite def na froncie, a holiday i muhammad to zadne dziury w obronie, holiday jest za przyzwoitego obrońcę postrzegany. turner poprawił jeszcze się w blokach, millsap to solidna firma od wielu lat, a george po tradzie do oklahomy i mniejszej roli w ataku, notuje 2,4 stl na mecz a do tego widać większe zaangażowanie. oczywiste jest że po przyslaniu millsapa, moj team poszedl w kierunku zaangazowania w obronie, i licze, ze tym ruchem tez uda mi sie pozyskac wieksze checi mojego lidera w obronie, oprocz tego u mnie tez dostanie ciut wiecej minutek niz w okc, wiec dajmy na to 2.2 stl biorac pod uwage wieksza role w ataku w Indianie.

wady tego lineupu to:

lee emeryt wskakuje na powazne minuty

nadal krotka lawka, no i sredniak w s5 (muhammad)
millsap sie polamal po 8 czy 9 meczach w tym lineupie.. i tylko tyle mozecie oceniac.

 

line up 3 bez millsapa, teodosica i leuera - (12 spotkan czy cos w tym stylu tu, uwaga: teodosic powinien wrocic na 2 ostatnie mecze) 

pg holiday 38/ carter-williams 10 (young garbage)

sg muhammad 32/ kilpatrick 16 

sf george 28/ kilpatrick 18 / kuzminskas 2 i garbage

pf lee 33 / george 10 / kuzminskas 5

c turner 35 / okafor 13

 

w tym lineupie holiday przejmuje full time minuty na pg, odciaza go nadal w rozgrywaniu pg13 ktory rowniez tyra po 36-38 min na mecz, staram sie nie zajezdzac go jednak bo jak widze ze po mecz to wskakuje kuzminskas na garbage.

no dobra, millsap jako druga opcja poszedl się kurować, no to czas postawić na turnera w atacku, gram masę pick and roll/ pick and pop akcji w duecie pg13 + myles, staram się otworzyć młodego na atak. w klubie wróciło widmo utraty pg13, dlatego gm od razu przykazał coachowi stawiać na młodego w ataku, bo wkrótce może zabraknąć lidera... 

turner dostaje więc więcej rzutów niż w real nba, a paul george notuje więcej asyst.. to może wypalić ;)

 

wady są oczywiste, gram w osemke, z czego trzech  nie lapie sie do rotacji w obecnej nba gram kilpatrickiem na sf, i lee w s5 po 30+min..
 

 

cyfereczki w real nba i mój krótki opis różnic w roli:

 

pg/sg justin holiday 
33,7mpg 13,4ppg 4,5rpg 2,4 apg, 37%FG, 35%3P

Jak już mówiłem u mnie stawiam go na PG z przymusu, także liczę na mniej pałowania rzutów i bardziej poukładany basket z jego strony. Nie jest dziurą w obronie, co cieszy. U mnie dostanie ciut więcej minut, liczę sobie że oceniłbym go na te 13-5-4 i 40%FG.

 

sg/sf shabazz muhammad 

11,4mpg 4,0ppg 1,7rpg 0,4apg, 38%FG, 22%3P

Brałem go do siebie jako pewny 6th man, bo rok w rok był naprawdę efektywnym scorerem z ławki, nieschodzącym poniżej 45%FG. Oldschool type scorer nastawiony na midrange i wjazdy na kosz, kontry, scinki itp. przy holidayu i teodosicu mialbyc fajnym wsparciem z ławki i pewniakiem do 10-15ppg. 
Niestety, Jimmy Butler i miłość Toma Łubudu zatrzymały mi karierę mojego ziomka, chłopak jest tak stłamszony że stracił swą jedyną zaletę, czyli scoring. Zalicza slump rzutowy który trwa już dwa miesiące, nawet w per36 punktuje o kilka ppg gorzej. Jego jedyny plus, e nie gubi w ogóle piłek, zalicza kosmiczne 0,4 turnovers per 36 min! 
per36 w tym sezonie inne staty: 12,5pts, 5,5reb. U mnie pogra solidne 20-36 min i bedzie mial duzo swobody, liczę że przyznacie mu parę dodatkowych punktów do pewności siebie, i zrobi te 42-43% fg jako kompromis miedzy tym co bylo zawsze a tym co jest ostatnie dwa miesiące. 

sf/pf paul george 
37,1mpg 19,7ppg 5,6rpg 3,1apg 2,5spg 40%FG, 40%3P

Świetna trójeczka, ale fg poszły w dół przy westbrooku. Wrócił jednak do dpoty level w obronie. U mnie również stara się obronie, bo taka jest idea, a no i w ataku musi więcej dać, zwłaszcza kreacji. Liczę na staty typu 25-6-5 na ciut lepszych procentach fg, niż w realu, bo tam sytuacja jest nowa i skomplikowana, a tu nadal byłby w podobnym teamie co rok wcześniej.
 

pf/sf paul millsap 

29,7mpg 15,3ppg 6,2rpg 3,0apg, 1,1stl, 1,3blk, 44,5%FG, 34,5%3P
Drugi z braci Paul, nieźle nam się połamał i bardzo bardzo pokrzyżował plany. Do tego czasu jednak świetna defensywa, i wsparcie jako druga opcja. Różnice między rolą w nuggs a Pacers są oczywiste, większy udział w zdobywaniu pktów, no i o wiele, wiele większe minuty. W nuggs osiągi w ataku wyglądają jakby nieco zesztywniał, u mnie przez krótką rotację bylby bardziej 'rozchodzony'. 
Nadal jest to świetny two way player. Poprawił już obronę nuggets w tym sezonie, a zagral tylko 16 meczy i to pierwszych 16 w nowym zespole. Per36 to 18,3 ppg. u mnie licze wiec na 19-20 ppg przy zwiekszonym parciu na rzuty niż w nuggets.

 

c myles turner

30,2mpg 14,4ppg 7,0rpg, 1,6apg 2,3blk 49%FG, 
Zalicza calkiem rowny sezon mimo kontuzji, nie widac regresu a jest delikatny progres w 3p i blokach. 
U mnie też wiecej minut i wiecej rzutow niz w realu. Nie cieszy jego brak poprawy na desce, ale ja nie mam dziur na desce w skladzie wiec to nie problem. Turner jest tez dosc mobilnym centrem i czesto jest wyciagany z pod kosza, zwlaszcza ze nikt nie chce go tam kiedy notuje 2,3blk per game. Przypomina mi sie myles z pierwszych po kiedy zrobil 4,2blk per36. To duzy atut miec go w skladzie, zwlaszcza tak krotkim kadrowo. Od momentu kontuzji millsapa musi robic te 22/10 i 3 bloki, nie ma bata. Liczę na jakiś monster game z jakimis cieniaskami.

pg milos teodosic 

22,9mpg 8,3ppg 3,7rpg 4,6apg 33%FG , 31%3P

milos u mnie w tym okresie co bedziemy oceniac zagra raptem 5-6 spotkan. licze w tych spotkaniach na troche swiezosci na pg, na ktora licze, i oryginalnosci, kunsztu. troche struggle w nba jak do tej pory zalicza facet, ale mysle ze jest to spowodowane zdrowiem obecnym, a nie brakiem umiejetnosci. przy moich opcjach na pg, milos jest prawdziwym profesorem i daje mu pelna swobode w rozgrywaniu przez te kilka spotkan, i niech jakis mecz 10-10 zaliczy na dobry rozwoj. jego wzrost 196cm na pg robi robotę, przy zaufaniu i wolnej ręce nakarmi troszkę PG13. 
 

sg/sf sean kilpatrick 

11,4mpg 5,3ppg 2,3rpg 1,3apg

zabralem go bo management bkn tak go chwalil w zeszlym roku i chcial na niego wielce stawiac, ale, levert, harris, dinwiddie, transfer russella, whitehead go wygryźli i...

nawet nie wiem jak znalazl sie poza brooklynem, ale jest nadzieja ze jakas stabilniejsza role dostanie w tym milwaukee, drugi mecz w nowym klubie byl notable i dajacy swieza wiare w chlopaka. tam tez tloczno na pg-sg ale tam bedzie stala rotacja na walkę o po i po, i jak sie do niej zalapie to mam szanse jakies korzysci zgarniac z mojego ruchu w offseason. 

u mnie gra te 10-20 min w zaleznosci od potrzeb i licze na solidne wsparcie punktowe.

 

pf jon leuer 

17,0mpg 5,4ppg 4,0rpg 42%FG 

niestety jego kontuzja bardzo mocno pokrzyzowala mi plany, po kontuzji millsapa nie mam juz nic a nic na pf. u mnie przez te 8 meczy gralby po 34 mpg wiec licze na te 12/7 solidne, i jakas trojke by trafil, bo narazie oddal tylko 3 próby w sezonie w pistons.

 

sf mindaugas kuzminskas

----

poza nba obecnie, wylecial z knicks u mnie gra garbage i po kontuzji millsapa po kilka minut na mecz. w zeszlym sezonie nie byl zadna dziura, w knicks zabraklo po prostu miejsca dla niego. u mnie troche szanse dostal, gra po 10 min z przymusu, jednak nie robi wiekszych szkod po zadnej ze stronie parkietu.

 

pf/c david lee emeryt

----

kolejna dziwna historia, zaskoczyl mnie po podpisaniu kontraktu przejsciem na emeryture, nie ladnie mial byc rezerwowym jeszcze rok conajmniej. jak spojrzycie na staty z zeszlego sezonu ze spurs i wrzucicie sobie w glowe ze przekupilem go mle i mozliwoscia kolejnego runu w play offs i nie przestal trenowac koszykowki, to mysle ze tak zle go nie ocenicie, nawet z tymi minutami co mu daje w ostatnich 12 meczach. tyle na jego temat bo nie ma co. 

 

pg michael carter-williams 

16,6mpg 4,5ppg 2,9rpg 2,4apg 0,7spg 27%FG

kuznia talentow z philly. zalicza coraz wieksze dno rok rocznie. z uwagi na jego zawrotne cyferki w rzutach, ogarniczam go u siebie nawet do 10mpg jesli mozna. nie jest jedynie dziura w obronie, per36 robi przyzwoite 1,6stl i 0,9 blk, wiec nawet mi pasuje do filozofii zespołu. 

 

c jahill okafor

----

statow nie bede przytaczal. dalej uwazam ze stac go u mnie na 10/4 co mecz.  ma swoje wady o ktorych wszyscy wiemy.

 

glen robinson III kontuzjowany
norric cole poza rotacja, wsparcie duchowe mistrza NBA
joe young poza rotacja/garbage

podsumowując pierwszą część i wyciągając pierwsze wnioski z fa/offseason nr1. zaryzykowalem w offseason, pozbywajac sie pickow itp. chcialem pozyskac tylko dobra lawke i druga opcje. nic wielkiego. zeby george byl zadowolony, tyle. 

moje nowe nabytki:

justin holiday jest poprawnym nabytkiem za minimum, czy co on tam dostal, swietny ruch. mimo pewnej wady jest z niego duzo

pozytku.

millsap spelnia chyba swoja role, jednak sie polamal na bardzo dlugo, najdluzej w calej swojej karierze sie zapowiada.. ciezko bylo to przewidziec, byl raczej zdrowiuski zawsze.

uwaga teraz

kilpatrick z 20-25 mpg na 10 i wylot z klubu chyba..
shabaz z 20 mpg na 10 i slump rzutowy

kuzminskas wylot z klubu

cole byl caly czas poza nba

lee emeryturka przedwczesna 

leuer wolny start i wydluzajaca sie kontuzja

carterwilliams bije rekordy efektywnosci inaczej

okafor z zerowej wartosci rynkowej wskakuje chyba na minusowa? 

 

trza bylo ogolnie zostac z poczciwymi thadem youngiem i cj milesem, a o darrenie collisonie zamiast teodosica tez juz myslalem..

nie zaluje jeszcze mojej walki o pg13 ale pobralem samych niepewnych graczy i tak sie zaczal sezon jak sie zaczal, pechowo bardzo.

po glosowaniu zapadna decyzje co dalej, byc moze cos zmienie w taktyce...ale ;)

az boje sie jakies nastepne ruchy wykonywac, nie chcialbym zniszczyc nikomu kariery w NBA, a kazdy moj zakup to zwiastuje do tej pory ;)

 

podczas szpitala w klubie pozostaje liczyc na dobra atmosfere w druzynie, wspolprace miedzy zawodnikami i porozumiewanie się na boisku. oraz waszą podobną optymistyczną postawę hehe. 

mimo braków oczywistych nie odstaję na pewno w obronie, jest bardzo dobra wręcz. ze wzgledu na wielkie minuty i obciazenia kluczowych graczy, oraz 'swietne' wrecz fg% niektorych upośledzonych rzutowo grajków moj atak bedzie wolny i mozolny raczej, zadnego przyspieszania tempa. blotnista troszke koszykowka ala grizzlies jak narazie, brak powaznych kreatorów, raczej mozolna praca całego zespołu na pkty. indianka z przed kilku lat, jaką pamietamy pozytywnie raczej.

 

liczę na paula georgea i mylesa turnera! oraz millsapa w pierwszej polowie ocenianego okresu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depth Chart:

PG: Mike Conley 33/ Harrison 10/ Evans 5

SG: Tyreke Evans 25/ Troy Daniels 15/ Shumpert 8

SF: TJ Warren 30/ Ennis 10/ Shumpert 8

PF: James Ennis 13/ J. Martin 20/ Frye 15

C:   Marc Gasol 35/ Mozgov 10/ Davis 3

 

 

 

Wprowadzenie

 

Memphis versus Errrrbody

 

Z pirackim akcentem zaczynam to wprowadzenie, gdyż w Memphis podobnie jak u piratów. Gwałcą, kradną, sieją chaos, a wszystko to pod wpływem rumu, a na końcu i tak kończą na szubienicy – niech gra muzyka! Knight miał być dostarczycielem punktów w 2 unicie i koncertowo wypadł mi na cały sezon. Tak więc nie płaczemy jedziemy razem, na szczęście rewelacyjnie wypadł Evans (moim zdaniem najlepszy kontrakt w lidze)

 

Memphis sezon zaczęli fantastycznie, jednak wszystko spektakularnie ‘’pierdołło’’ w raz z kontuzją Conleya.

Jest TJ Warren, który gra bardzo fajny sezon i powinien pomóc wygrać dodatkowo kilka meczy, które w real NBA kończyły się na styku. Gameplan nie zmienił się znacząco, gramy trochę szybciej, więcej ataku kierujemy na obwód, rzucamy więcej trójek, aczkolwiek zamysł wciąż pozostaje ten sam – walczyć szarpać, bronić, sprzedawać łokcie i wkur***ć przeciwników.

 

Głosowanie: Jawne

 

Panowie obiecuje edytować post i dopisać jeszcze trochę, ale od kilku dni jestem u rodzinki na takiej wiosce, że totalnie nie mogę złapać stałego połączenia z netem. Kilka razy już straciłem cała naskrobaną zawartość posta/ WESOŁYCH ŚWIĄT!

Edytowane przez kungfubestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland Cavaliers

 

Bilans w NBA:

24-9

 

+ Kyrie, Chandler, Jefferson, Felder, Rondo, Beasley, McAdoo

- Calderon, Wade, Rose, Osman, Zizic, IT, Frye, Crowder, Perrantes, Shumpert

 

1 Kyrie 30-35/ Rondo 13-18 

2 JR 26 / Korver 22 

3 Lebron 40 / Jefferson-Beasley 8

4 Love 35 / Jeff Green 13

5 Tristan 35 / Chandler 13

 

Najwieksza strata, starter, "13-2" Calderon. IT/Kyrie daje znak rownosci. z Braki dobrego zmiennika dla KI nadal widoczne golym okiem. Brak Wade'a nie zastapie Rondo, max 18min mecz. Feldera nie licze, bo to garbage time. Brak wycieraczki Crowdera to wzmocnienie. Osman zbyt maly impakt, podobnie jak Zizic.czy Shumpert w garniturze. Brakuje mi Frye'a i jego trojek z lawki, szczegolnei na poczatku RS. 

Duzy boost dzieki niesamowitemu renesansowi Jeffa Greena (najlepszy deal w lidze), i doswiadczenie z lawki Chandlera. Korver rozgrywa swoj najlepszy sezon strzelecki u boku Lebrona, ktory nawiazuje do swoich najlepszych lat i niesmialo puka do drzwi z napisem MVP.

 

Bilans z RL spokojnie do utrzymania.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver-Nuggets.jpg

 

Depth Charts:

 

PG - Bledsoe (30) Nelson(10) Murray (8)

 

SG - Harris(28) Murray(12) Barton(8) Beasley

 

SF - Chandler (20) Igoudala(14) Barton (14)

 

PF  - Gibson(26) Igoudala(12) Chandler(8)

 

C - Jokić(30) O'Quinn(18)

 

Generalnie jestem bardzo zadowolony z tego, co udało mi się sklecić. Miałem sporo szczęścia, że Sap trafił do Pacers, bo bardzo ciężko byłoby mi to teraz poukładać. Nuggets w realu mają swoje problemy, ale pomimo tego mają za sobą dość udany początek sezonu pomimo kontuzji co z automatu powinno się przełożyć na dobry wynik i mojej ekipy. Mam dość spory problem z z ułożeniem rotacji dla obwodu, Murray jako pg się sprawdza bardzo średnio i u mnie będzie grać na swojej naturalnej pozycji czy na dwójce co niestety odbiję się znacznie na minutach Bartona, ale co poradzisz. Sam bilans powinien być nieco lepszy, ale przyjrzyjmy się jakby to wyglądało, najistotniejsze tutaj będą imo absencje Bledsoe na początku rs jak i Jokicia.

 

@jazz

vs kings

vs Wizz

@hornets

@hawks

@nets

@kings

vsraptors

vsKnicks

vsGSW

 

EB gra tylko w pierwszych dwóch meczach, na szczęście terminarz jest dla nas nad wyraz przychylny i tutaj wychodzi mi na luzaku 7-3

 

vs Nets

vs OKC

vs Magic

@Blazers

vs Pels

@Lakers

@Kings

@Rox

vs Grizz

@Jazz

 

Na mecz z Orlando mamy już Bledsoe i poraz pierwszy w tym sezonie gramy pełnym składem (nie licząć krótkiej absenscji Wilsona, która spokojnie jest do załatania) to jednak są tylko (jeszcze)Nuggets i po serii trudnych meczów wyjazdowych dobijajo do bilansu 6-4

 

vsBulls

vsLakers

@Mavs

@Pels

@Magic

@Pacers

@Pistons

@Celtics

 

Od meczu z Lakers do potyczki z Pitons wypada Jokić i choć w mojej opinii dwójka Zbój-Taj może sobie poradzić jeszcze lepiej niż osamotniony Śliwka, to jednak nie mogę tutaj być zbyt wielkim optymistą, myślę, że bilans 4-4 jest jak najbardziej realny

 

wychodzi więc 17-11 całkiem całkiem, ale terminarz był póki co naprawde dość prosty

 

krótki opis graczy:

 

Eric Bledsoe - 18/4/4/2 eFG .503% | .295 3P% | TS% .549

 

Gra tak jak od niego oczekuję, bardzo solidny po obu stronach parkietu, dostarcza mi atletyzm i przede wszystkim obronę. Trzeba tylko modlić się o jego zdrowie, a wszystko powinno być dobrze.

 

Gary Harris - 16/3/3/2 eFG .564% | .375 3P% | TS% .585

 

Żywe srebro. To jak rozwija się Harrisek to po prostu coś pięknego, cyferki skuteczności nieco mu spadły co jest po części pokłosiem kontuzji w Denver, ale najważniejsze jest to jak rozwinął się w obronie, (10 miejsce w DRPM i 3ci ogółem (!!)) przewidywałem to już w offseason gdy wielu patrzyło tylko na jego adv stats gdy grał obok takich tuzów defensywnych jak Mudiay czy Nelson, to wypadał w nich bardzo słabo. Dodatkowo w grudniu mocno skoczyły mu asysty co może zapowiadać dalszą eskalacje jego talentu.

 

Wilson Chandler - 10/5/2 eFG .486% | .330 3P% | TS% .526

 

Pierwszy członek drużyny, który srogo mnie zawodził w pierwszej części opisywanego okresu. Cieżko stwierdzić co mogło być tego przyczyną, bo Wilson to chodząca Enigma, ale najważniejsze, że ostatnio gra już o niebo lepiej i liczę, że z biegiem czasu będzie prezentował swój firmowy, bardzo solidny poziom.

 

Taj Gibson - 11/8/1/1 eFG .554% | .808 FT% | TS% .594

 

Mój bezapelacyjnie największy steal. Szukając sieroty po Milsapie w życiu bym się nie spodziewał, że Taj zagra taki sezon, no ale to nie dziwota w końcu od dawna śpi z Thibsem w nogach. Gibson obok Butlera i Twonsa jest głównym składnikie tak dobrego bilansu Wolves i tylko tak samo jak w przypadku EB trzeba trzymać kciuki za jego zdrowie.

 

Nikola Jokić - 16/10/4/1 eFG .569% | .375 3P% | .875 FT% | TS% .607

 

Jok ma w tym sezonie sporo problemów, nie jest już tak nieomylny jak w tamtym rs i zanotował kilka naprawdę przeciętnych spotkań. Największym probleme wciąż wydaje się licha kondycja, ma takie momentu gdy po 4 minutach na parkiecie wygląda na kompletnie wyprutego i to trochę napawa obawą. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż prezentuje poziom murowanego allstara i jest dla Nuggets jak tlen nie ważne w jakiej formie by nie był. Widać, że po kontuzji kostki musi minać trochę czasy aby wrócił do optymalnej formy, ale o niego jestem spokojny.

 

Jamal Murray - 15/3/2/1 eFG .509 | .361 | TS% .557

 

Gdy Jamal Murray wchodzi w sezon możesz być pewny, że cegły będą spadać z nieba, a parasol z tytanu może nie zdać egzaminu. Już pół biedy z tą skutecznością, większym zawodem okazuje się fakt, że Jamal nie nadaje się chyba na starting pg, szalone 2,5 ast na mecz mówią chyba same za siebie. Niestety dla niego pozycja startera na sg też jest nieosiągalna dlatego u mnie wylądował na ławce gdzie powinien sobie radzić znacznie lepiej, choć z drugiej strony trzeba przyznać, że grudzień w jego wykonaniu jeśli chodzi o scoring miał fantastyczny. Bledsoe z S5 jednak nie ma szans wyleczyć.

 

Andre Igoudala - 5/4/3/1 eFG .486% | .269 3P% | TS% .520

 

Póki co Iggy wygląda na najbardziej przepłacony kontrakt tego ofseson, chyba niestety metryka daje znać o sobie, bo spadek we wszystkich statysykach jest często dramatyczny. Nie zamierzam się tym jednak przejmować, bo w mojej drużynie jego rola w ataku jest dość marginalna, a jedyne co musi wnosić to świętną obronę co na szczęście z powodzeniem czyni.

 

Will Barton - 15/5/4/1 eFG .533 | .373 3P% | TS% .559

 

Barton to jeden z najbardziej underrated strzelców w lidze, jego arsenał zagrań praktycznie nie ma końca, a do tego jest też bardzo solidnym defensorem. Jakby tego było mało ostatnio z powodu absencji Mudiaya z przymusu wziął się za rozgrywanie i wygląda to naprawdę dobrze. Jeśli tylko Nuggets nie będzie stać na przedłużenie go ktoś może mieć z niego naprawdę dużą pociechę.

 

Kyle O'Quinn - 6/6/2/1 eFG% .572 | TS% .614

 

Zbój i c***. Nie wiem być może to ja mam zbyt dużo słabość do tego grajka, ale granie nim po 16 minut tak jak to robi Horny określił bym mianem nielichego skandalu. Człowiek orkiestra, który świetnie wpasował się w mój zespół wspomagając ruch piłki i dodając wszystko to z czego jest znany czyli serducho i dobrą obronę. 

 

Jameer Nelson - 6/2/4/1 eFG% .524 | .385 3P% | TS% .541

 

Gdy zostawiałem Nelsona w rosterze niejeden pukał się w czoło. Z tego samego założenia wyszli też Móżgi z Colorado, którzy lekką ręką pozwolili odejść jednemu z niewielu vetów w składzie. Prawda jest taka, że Nelson to bardzo solidny zmiennik na jedynce, co pokazywał już niejednokrotnie w Denver i teraz pokazuje w NOP gdzie jego obecność jest po prostu nie do przeszacowania. Trzymam kciuki aby jego kariera trwała jak najdłużej.

 

Malik Beasley - staty niewiele Wam powiedzą, bo grał zaledwie 10 minut na mecz, ale już widać jak duży ten młodzik ma potencjał. Gra bez kompleksów, posiada spory arsenał w ofensywie jak i w obronie. Moja największa nadzieja na przyszłość jeśli chodzi o graczy z końca rotacji.

 

Reszta grajków za wiele nie grała. Smuci mnie przede wszystkim rola Juancho, który po ciężkiej chorobie na dobre stracił miejsce w rotacji Malone. Podobna sytuacja jest Arthurem oraz Sessionsem, dobrze, że reszta trzyma się w jako takim zdrowiu.

 

Wszystkie statystyki są robione na bazie wszystkich spotkań, a nie tylko 28miu, różnice naprawdę są minimalne, to miało tylko pokazać ogólny obraz tego jak gracze się w tym sezonie prezentują.

 

Taktyka się wiele nie zmienia. Bledsoe udowodnił, że jest w stanie funkcjonować obok Antka, to i z Jokiciem znajdzie wspólny język. Nowe nabytki przede wszystkim poprawiają mi obronę, ale przede wszystkim skillsetem pasują do tego co grają Nuggets pod Malone. Dopiero na koniec układałem rotację i naprawdę spory problem stworzył mi przydział minut dla Bartona i Murraya, wygląda to trochę dziwnie, ale chyba lepiej nie dało się tego zrobić.

 

kłaniam się i przepraszam za obsuwę

 

LBS 

 

głosowanie: JAWNE

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zachowanie podanej kolejności. Będzie się łatwiej liczyło i ewentualnie porównywało listy ;)

Głosujemy do północy w sylwestra.

W spoilerze czysta wersja. 

 

 

 

 Wschód:

 

Boston Celtics 

Brooklyn Nets

New York Knicks

Philadelphia 76ers

Toronto Raptors 

Chicago Bulls

Cleveland Cavaliers

Detroit Pistons

Indiana Pacers

Milwaukee Bucks

Atlanta Hawks

Charlotte Hornets

Miami Heat

Orlando Magic

Washington Wizards

 

Zachód:

 

Dallas Mavericks

Houston Rockets

Memphis Grizzlies 

New Orleans Pelicans

San Antonio Spurs

Denver Nuggets

Minnesota T-wolves

Portland Trail Blazers

Utah Jazz

Oklahoma City Thunder

Golden State Warriors

Los Angeles Lakers

Los Angeles Clippers 

Phoenix Suns

Sacramento Kings

 

 

 

Covington - nie 

 

Wschód:

 

Boston Celtics 15-13

Brooklyn Nets 5-23

New York Knicks 14-14

Philadelphia 76ers 19-9

Toronto Raptors 17-11

Chicago Bulls 13-15

Cleveland Cavaliers 22-6

Detroit Pistons 15-13

Indiana Pacers 13-15

Milwaukee Bucks 16-12

Atlanta Hawks 13-15

Charlotte Hornets 14-14

Miami Heat 4-24

Orlando Magic 12-16

Washington Wizards 20-8

 

Zachód:

 

Dallas Mavericks 5-23

Houston Rockets 18-10

Memphis Grizzlies 11-17

New Orleans Pelicans 13-15

San Antonio Spurs 22-6

Denver Nuggets 18-10

Minnesota T-wolves 16-12

Portland Trail Blazers 20-8

Utah Jazz 9-19

Oklahoma City Thunder  13-15

Golden State Warriors 26-2

Los Angeles Lakers 13-15

Los Angeles Clippers  13-15

Phoenix Suns 7-21

Sacramento Kings 4-24

 

 

 

No, dzięki za interwencję Kolader.

Teraz wszystko się zgadza 420 W i 420 L. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji przypominam, że razem z głosowaniem bilansów będziemy decydować o przedłużeniu dla Covingtona z 76ers. 

Prawdziwi 76 przedstawili ofertę przedłużenia po którymś tam listopada, bo RoCo był podpisany przez nich właśnie w listopadzie 2014r. i wtedy minęły 3 lata wymagane do takiego przedłużenia. Nikt o tym nie pomyślał, ale w takiej sytuacji RoCo wyglądał jak zwyczajny gracz będący 3 rok w jednym teamie, który może podpisać extension, którego mu Tecu nie zaproponował. 

Dlatego głosować można w dwojaki sposób:

 

Opcje:

Tak, Covington przyjmuje ofertę

Nie, Covington odrzuca ofertę lub uważam, że 76ers utracili swoją szansę nie proponując extension w normalnym terminie

 

 

OFERTA:

 

 

ako, że zauważyłem, że chyba się nie zrozumieliśmy z Tomkiem co do mojej oferty w sprawie Covingtona to od razu reaguję by było przejrzyście i uczciwie.

Covington dostał w realu przedłużenie kontraktu o 4 lata za 62 mln z czego 15 to jest renegocjacja aktualnego kontraktu rocznego, czyli zostaje 47 na następne 4 lata. Ja daję to samo i dodatkowo 4 mln, czyli napisałem 66/4 z czego 16 to renegocjacja aktualnej oferty.

Tomek nieopatrznie to zrozumiał/napisał, że 16 teraz i 50 na kolejne 3 lata i tak napisał.

 

Oferta przedłużenia jest na 66 mln z czego 16 to renegocjacja aktualnego roku umowy a 50 rozłożone na kolejne 4 lata, czyli taka sama konstrukcja jaką zaakceptował w realu + 4 mln extra.

 

Mam nadzieję, ze teraz jest już wszystko jasne, nie chciałbym byście głosowali na coś innego niż zaproponowałem, dlatego od razu reaguję, choć sądzę, że i tak o tym wiedzieliście. Wszędzie w artach było 62/4 i dlatego napisałem Tomkowi 66/4 z czego 16 renegocjacja.

Proszę więc o krótki dopisek do każdego głosu: Covington - tak/nie

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:

 

Boston Celtics 17-11

Brooklyn Nets 9-19

New York Knicks 19-9

Philadelphia 76ers 24-4

Toronto Raptors 19-9

Chicago Bulls 14-14

Cleveland Cavaliers 20-8

Detroit Pistons 18-10

Indiana Pacers 4-24

Milwaukee Bucks 14-14

Atlanta Hawks 12-16

Charlotte Hornets 13-15

Miami Heat 3-25

Orlando Magic 16-12

Washington Wizards 18-10

 

Zachód:

 

Dallas Mavericks 8-20

Houston Rockets 23-5

Memphis Grizzlies 13-15

New Orleans Pelicans 13-15

San Antonio Spurs 19-9

Denver Nuggets 19-9

Minnesota T-wolves 15-13

Portland Trail Blazers 21-7

Utah Jazz 4-24

Oklahoma City Thunder 15-13

Golden State Warriors 20-8

Los Angeles Lakers 13-15

Los Angeles Clippers 10-18

Phoenix Suns 4-24

Sacramento Kings 3-25

 

Covington: Zastanawiam się.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wschód:

 

 

Boston Celtics 16-12

Brooklyn Nets 9-19

New York Knicks 15-13

Philadelphia 76ers 21-7

Toronto Raptors 19-9

Chicago Bulls 12-16

Cleveland Cavaliers 16-12

Detroit Pistons 19-9

Indiana Pacers 13-15

Milwaukee Bucks 19-9

Atlanta Hawks 12-16

Charlotte Hornets 12-16

Miami Heat 1-27

Orlando Magic 9-19

Washington Wizards 20-8

 

Zachód:

 

Dallas Mavericks 6-22

Houston Rockets 21-7

Memphis Grizzlies 9-19

New Orleans Pelicans 14-14

San Antonio Spurs 20-8

Denver Nuggets 16-12

Minnesota T-wolves 19-9

Portland Trail Blazers 20-8 

Utah Jazz 12-16

Oklahoma City Thunder 16-12

Golden State Warriors 22-6

Los Angeles Lakers 13-15

Los Angeles Clippers 12-16

Phoenix Suns 5-23

Sacramento Kings 2-26

 

w sprawie RoCo zaglosuje pozniej

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:

 

Boston Celtics 16-12

Brooklyn Nets 7-21

New York Knicks 15-13

Philadelphia 76ers 17-11

Toronto Raptors 19-9

Chicago Bulls 11-17

Cleveland Cavaliers 21-7

Detroit Pistons 16-12

Indiana Pacers 13-15

Milwaukee Bucks 17-11

Atlanta Hawks 12-16

Charlotte Hornets 14-14

Miami Heat 4-24

Orlando Magic 13-15

Washington Wizards 18-10

 

Zachód:

 

Dallas Mavericks 6-22

Houston Rockets 20-8

Memphis Grizzlies 12-16

New Orleans Pelicans 13-15

San Antonio Spurs 20-8

Denver Nuggets 17-11

Minnesota T-wolves 18-10

Portland Trail Blazers 18-10

Utah Jazz 8-20

Oklahoma City Thunder 15-13

Golden State Warriors 24-4

Los Angeles Lakers 13-15

Los Angeles Clippers 14-14

Phoenix Suns 5-23

Sacramento Kings 4-24

 

Covington - extension: TAK, mimo tego zamieszania (to nie ma wpływu na decyzję) uważam, że takie pieniądze są satysfakcjonujące dla RoCo ;)

 

W razie pytań, wątpliwości odnośnie wyników poszczególnych drużyn, można pisać do mnie na priv (chyba że zakazane? ;p) albo w jakimś dziale (random shit pewnie, bo nowego tematu do dyskusji nie widzę ;p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:


Boston Celtics 14-14

Brooklyn Nets 8-20

New York Knicks 16-12

Philadelphia 76ers 19-9

Toronto Raptors 18-10

Chicago Bulls 11-17

Cleveland Cavaliers 20-8

Detroit Pistons 17-11

Indiana Pacers 12-16

Milwaukee Bucks 17-11

Atlanta Hawks 14-14

Charlotte Hornets 16-12

Miami Heat 2-26

Orlando Magic 7-21

Washington Wizards 19-9


Zachód:


Dallas Mavericks 5-23

Houston Rockets 20-8

Memphis Grizzlies 10-18

New Orleans Pelicans 12-16

San Antonio Spurs 23-5

Denver Nuggets 19-9

Minnesota T-wolves 13-15

Portland Trail Blazers 20-8

Utah Jazz 11-17

Oklahoma City Thunder 15-13

Golden State Warriors 22-6

Los Angeles Lakers 16-12

Los Angeles Clippers 16-12

Phoenix Suns 4-24

Sacramento Kings 4-24

 

Covington: NIE

 

Gdyby ktoś uważał, że oceniłem jego drużynę niesprawiedliwie, to niech się odezwie. Przy dobrej argumentacji mogę zmienić głos.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wschód:

 

 

Boston Celtics 18-10

Brooklyn Nets 7-21

New York Knicks 15-13

Philadelphia 76ers 17-11

Toronto Raptors 19-9

Chicago Bulls 14-14

Cleveland Cavaliers 21-7

Detroit Pistons 17-11

Indiana Pacers 10-18

Milwaukee Bucks 16-12

Atlanta Hawks 10-18

Charlotte Hornets 14-14 

Miami Heat 3-25

Orlando Magic 12-16

Washington Wizards 18-10

 

Zachód:

 

Dallas Mavericks 5-23

Houston Rockets 20-8

Memphis Grizzlies 12-16

New Orleans Pelicans 15-13

San Antonio Spurs 21-7

Denver Nuggets 18-10

Minnesota T-wolves 17-11

Portland Trail Blazers 18-10

Utah Jazz 9-19

Oklahoma City Thunder 15-13

Golden State Warriors 23-5

Los Angeles Lakers 15-13

Los Angeles Clippers 13-15

Phoenix Suns 4-24

Sacramento Kings 4-24

Covington: NIE

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:

 

 

Boston Celtics 14-14 

Brooklyn Nets 9-19

New York Knicks 14-14

Philadelphia 76ers 18-10

Toronto Raptors  21-7

Chicago Bulls 11-17

Cleveland Cavaliers 22-6

Detroit Pistons 14-14

Indiana Pacers 11-17

Milwaukee Bucks 14-14

Atlanta Hawks 13-15

Charlotte Hornets 15-13

Miami Heat 3-25

Orlando Magic 12-16

Washington Wizards 19-9

 

Zachód:

 

Dallas Mavericks 8-20

Houston Rockets 23-5

Memphis Grizzlies 11-17

New Orleans Pelicans 13-15

San Antonio Spurs 20-8

Denver Nuggets 17-11

Minnesota T-wolves 17-11

Portland Trail Blazers 20-8

Utah Jazz 9-19

Oklahoma City Thunder 16-12

Golden State Warriors 22-6

Los Angeles Lakers 12-16

Los Angeles Clippers 13-15

Phoenix Suns 7-21

Sacramento Kings 2-26

 

Możliwa jeszcze edycja.

 

 

Jako, że zauważyłem, że chyba się nie zrozumieliśmy z Tomkiem co do mojej oferty w sprawie Covingtona to od razu reaguję by było przejrzyście i uczciwie.

Covington dostał w realu przedłużenie kontraktu o 4 lata za 62 mln z czego 15 to jest renegocjacja aktualnego kontraktu rocznego, czyli zostaje 47 na następne 4 lata. Ja daję to samo i dodatkowo 4 mln, czyli napisałem 66/4 z czego 16 to renegocjacja aktualnej oferty.

Tomek nieopatrznie to zrozumiał/napisał, że 16 teraz i 50 na kolejne 3 lata i tak napisał.

 

Oferta przedłużenia jest na 66 mln z czego 16 to renegocjacja aktualnego roku umowy a 50 rozłożone na kolejne 4 lata, czyli taka sama konstrukcja jaką zaakceptował w realu + 4 mln extra.

 

Mam nadzieję, ze teraz jest już wszystko jasne, nie chciałbym byście głosowali na coś innego niż zaproponowałem, dlatego od razu reaguję, choć sądzę, że i tak o tym wiedzieliście. Wszędzie w artach było 62/4 i dlatego napisałem Tomkowi 66/4 z czego 16 renegocjacja.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:

 

Celtics 18-10 (nie liczyć)

Nets5-23

Knicks14-14

76ers19-9

Raptors20-8

Bulls11-17

Cavs22-6

Pistons15-13

Pacers11-17

Bucks17-11

Hawks12-16

Hornets16-12

Heat3-25

Magic11-17

Wizards19-9

 

Zachód:

 

Mavs6-22

Rockets21-7

Grizzlies10-18

Pelicans13-15

Spurs21-7

Nuggets16-12

Wolves15-13

Blazers19-9

Jazz8-20

Thunder13-15

Warriors23-5

Lakers17-11

Clippers16-12

Suns6-22

Kings3-25

 

RoCo: TAK

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujcie do arkusza

 

Ja bym raczej powiedział nie wpisywać do arkusza tylko tutaj oraz do arkusza. Raczej jesteśmy uczciwi ale nie wiadomo czy ktoś za kogoś nie zagłosuje a tak to tu wszystko na papierze.

 

PS Nie usuwać, dam tutaj moje typy bilansów

 

Covington - TAK

 

 

Wschód:

 

 

Boston Celtics 17-11

Brooklyn Nets 7-21

New York Knicks 13-15

Philadelphia 76ers 19-9

Toronto Raptors 19-9

Chicago Bulls 15-13

Cleveland Cavaliers 22-6

Detroit Pistons 17-11

Indiana Pacers 10-18

Milwaukee Bucks 16-12

Atlanta Hawks 13-15

Charlotte Hornets 12-16

Miami Heat 2-26

Orlando Magic 9-19

Washington Wizards 19-9

 

Zachód:

 

Dallas Mavericks 5-23

Houston Rockets 20-8

Memphis Grizzlies 12-16

New Orleans Pelicans 16-12

San Antonio Spurs 20-8

Denver Nuggets 18-10

Minnesota T-wolves 18-10

Portland Trail Blazers 19-9

Utah Jazz 8-20

Oklahoma City Thunder 15-13

Golden State Warriors 23-5

Los Angeles Lakers 14-14

Los Angeles Clippers 14-14

Phoenix Suns 4-24

Sacramento Kings 4-24

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem troszkę opisać jak widzę każdą z drużyn:
Najpierw opisalem i przypisalem bilanse, pozniej lekka korekta bilansy tak zeby sie zgadzalo, tu minusy poszly dla tych co mieli cienkie lub brak opisu, a plusy dla tych co sie przylozyli i trafili do mnie z rotacjami.
 
Wschód:
 
Boston Celtics 17-11 
Coach ma troche dziwne rotacje, za to minus. Może to tylko przez te kontuzje wyraznie odczuwalne..
 
Brooklyn Nets 5-23
Brak rotacji, i reggie jackson jako najjaśniejszy punkt drużyny. 
 
New York Knicks 13-15
Fajna ławka, Wiggins, Murray, Rivers, Henson zamiast Ntikiliny, Lopeza, Kantera, McDermotta i Hardawaya nie jest jednak jakimś upgrade, także bilans podobny co w realu chyba.. kuleje spacing mocno w tym zespole. 
 
Philadelphia 76ers 17-11
troszkę dziwne rotacje, za mało Lylesa. jest on chyba lepszą opcją na pf niz simmons w tej chwili..na 24-4 jeszcze za wcześnie, ale do przodu generalnie..
 
Toronto Raptors 22-6
Mimo że Batum i Favors mają lekkiego doła, ten skład do mnie przemawia. Cieszy na pewno gra Jamesa Johnsona. Najgłębsza ławka w NBA, troszkę brak shooterów z dystansu ale generalnie do przodu. Boston jest słabszy niż w realu, więc ktoś musi być tym królem RS na wschodzie.
 
Chicago Bulls 13-15
Jak na wschód to masz zajebisty składzik, brak słabych punktów generalnie. Trochę mało grasz Bazemore i manu??
Dużo tankujących w lidze więc walczysz o PO. 
 
Cleveland Cavaliers 22-6
Podobnie co w realu, dzięki lebronowi i kyrie powinno być nawet lepiej. 
 
Detroit Pistons 17-11 
głębsza drużyna niż w realu, ale brak drummonda może boleć..
gdyby nie c***owy nie do przeczytania opis pokusiłbym się o 20W.
 
Indiana Pacers 11-17
Bilans pokazany po to żeby liczba W i L w calej lidze się zgadzała.
 
Milwaukee Bucks 18-10
Mocniejszy niż w realu team, zwłaszcza ławka wygląda kozacko. 
 
Atlanta Hawks 12-16
Nie masz żadnych słabych punktów, wydaje mi się że lepsza sytuacja niż w realu o wiele, a do tego fajna ławeczka. 
 
Charlotte Hornets 13-15
Wade, Fournier, Vucevic, Booker zamiast Lamb, Batum, Howard, Carter-Williams. Powinno być o niebo lepiej jak dla mnie.
 
Miami Heat 2-26
Ciężko sobie wyobrazić ich win, ale policzmy dwie wpadki gdzies po drodze..
 
Orlando Magic 13-15
Kuzma, Gordon, Tatum, Mitchell, plus przebłyski Foxa no kurde nie potankujesz chyba, nawet z Noelem na 32 minuty ;)
gratki za paczkę draftową, wygląda naprawdę soczyście przyszłość...powinni pomyslec może o zatrudnieniu Ciebie jako GM orlando skoro alternatywą w budowaniu składu są w tej chwili Payton, Fournier i Isaac.
 
Washington Wizards 19-9
lepszy team niż w realu, mój pech, dużo tankujących.. musi być lepiej niż w realu ;)

214-206 wychodzi na wschodzie, wiec nie taki slaby wcale nasz east ..
 
 
Zachód:
 
Dallas Mavericks 3-25
na przyszłość pisz, zwlaszcza w roku kiedy jest dwoch nowych collinsow z draftu jaki collins gra u ciebie, cobyśmy nie musieli po arkuszach szukać ;) z tym burksem jako lider ataku to więcej winów dać nie mogłem, sorry. w real są barnes, barea i dsj, ciągnący atak, tu nie ma nic ciekawego generalnie..oby isaac i collins się coś rozwinęli, bo jak nie to jesteś w slabym polozeniu...
 
Houston Rockets 22-6
Troche mało Erica Gordona? Zamiast Paytona by sie przydal a Harden wiecej na PG? Bilans jednak powinien być na poziomie, bo Harden robi swoje..
 
Memphis Grizzlies 13-15
Niby lepiej niz w realu, ale dziura na PF i kontuzja Conleya ograniczają możliwości bilansowe. Może zglos sie do mnie po Leuera, jest na wyprzedaży ;] 
 
New Orleans Pelicans 12-16
Jrue ma fajny sezon i w ogóle, AD ciągnie zespół ale bez DMC i Rondo którzy grają znaczącą rolę ten skład może trochę na zachód być za krótki? 
 
San Antonio Spurs 20-8
brak opisu, byloby wiecej moze z tym skladem, nie wiem tylko za bardzo co robi tam w ataku howard oprocz stawiania zaslon.
 
Denver Nuggets 18-10
Bledsoe na PG jest sporym upgradem. Nie rozumiem jednak zarzutów co do Millsapa, gdybys mial go zamiast igoudali miałbyś jeszcze lepszą obronę bo millsap znacząco poprawił ich obronę. 
 
Minnesota T-wolves 17-11
Solidny second unit, rubio nadal klepie z katem picki, a przedewszystkim niezly defensywnie team pomimo kata na srodku. 
 
Portland Trail Blazers 19-9
Zamiast nurkica Drummond, co wydaje się być upgrade w tym sezonie jednak, zamiast McColluma Horford. Skład wydaje się być bardziej zbilansowany, bo Horford potrafi wiele rzeczy, i potrafi kreować, z czego jest wiele pociechy przy Lillardzie, który jednak bardziej kreuje siebie niż innych. Zwlaszcza horford jest tu dużym plusem, zalicza bardzo dobry sezon w Celtics. Barea, Napier, Crabbe to solidni rolesi. 
 
Utah Jazz 10-18
zamiast rubio w realu, hill który ma nierówny sezon. W utah pewnie grałby stabilniej, ale nadal brak progressu wobec Rubio. Ponadto zamiast elektryzującego Mitchella przeciętniak Swaningan w skladzie. Gobert problemy ze zdrowiem. Ławka w miarę solidna, ale brak punktujących regularnie. Uważam że team znacznie słabszy niż w realu, jednak mamy dużo słabiaków w lidze..
 
Oklahoma City Thunder 13-15
brak opisu, struggle westbrooka w wielu meczach.. oladipo i sabonis niby szaleją i robia robotę w realu, ale zakladam ze o ile sabonis sie po prostu rozwinal to oladipo (ktory tez sie jeszcze w sumie rozwija) gralby nieco gorzej przy dominujacym gale russelu, wiec nie bylby az tak plusowy jak w Indianie.. 
  ps. sabonis + oladipo przyjalbym z pocalowaniem reki za pg13 chyba, wiec ten trade wysmiewany pol roku temu nie byl taki zly wcale.. ;p
 
Golden State Warriors 22-6
Warriors mają raczej lajtowe podejscie do RS, a i sklad płytszy niż w realu, zamiast igoudali i thompsona mamy tu bradleya mającego problemy z kontuzjami, oraz crowdera. 22-6 bedzie optymalne.
 
Los Angeles Lakers 13-15
Glupio zrobiles ze ten terminarz rozpisales, bo taki ja bym nie spojrzal. a koncowke miales baardzo trudna, serie porazek z Butlerem meczacym sie na pg i waitersem na sg tam widze..
 
Los Angeles Clippers  14-14
Troszke kontuzji, ale jak jest Paul jest do przodu raczej, początek sezonu z Griffinem też był spoko w sumie.
 
Phoenix Suns 5-23
masz bookera, który na pewno jakąś jedną niespodziankę sprawił, no i dedmon, jamychal czyli z cieniasami albo jakimis oslabionymi pacers, jazz niestety wygrywasz dzięki temu..
 
Sacramento Kings 5-23
powoli do celu... ;)
 
 Covington : TAK
RoCo pokazal w tym roku ze nie jest pazerny na kasę, a w naszych 76ers ma jeszcze lepszy skład i szansę na walkę o coś w przyszłości..
 
tylko dwie druzyny bez opisu, w tym ignazz raczej gra tylko po prostu ma swoj swiat.. :smile: co cieszy. 
okc i sas dostalyby wiecej gdyby sie przygotowaly do sezonu ;).
Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.