Skocz do zawartości

[East 1st round] Cleveland Cavaliers [2] vs Indiana Pacers [7]


RappaR

Jaki będzie wynik serii?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie wynik serii?



Rekomendowane odpowiedzi

tak jak pisalem, te mecze sa blizsze niz oddaje to wynik 4-0, ale okazuje sie nawet ze historycznie bliskie byly

 

+

ta koncowka George'a od razu mi przypomniala jego komentarze po meczu nr 1 do CJ'a

 

jasne, ze pilka powinna isc do gwiazdy jesli jest szansa i czas i w ogole, CJ mial open 3 i w zasadzie czas sie konczyl

 

po tym komentarzu widzialem statystyki clutch George'a i sie okazalo ze moze i lepiej ze CJ to rzucal, dzisiaj te statystyki pogorszyl jeszcze bardziej (w ogole no slabiutki ten rzut, nawet obreczy nie dotknal)

wyglada to tak

jakby powiedzial Wojtek M. UŁAAAAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan jest nie do zrzucenia z tronu (z grubsza LBJ musiałby nie mieć finałów 2011 żeby mieć jakieś szanse), ale potem to w sumie co kto lubi. Tzn. IMHO.

 

Durant przechodząc do GSW dał LBJowi nadzieję na zrobienie czegoś czego Jordan dokonał tylko w kreskówce.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant przechodząc do GSW dał LBJowi nadzieję na zrobienie czegoś czego Jordan dokonał tylko w kreskówce.

 

LeBron już rok temu dokonał coś czego Jordan dokonał tylko w kreskówce. ;) 

 

Ogranie tegorocznych Warriors b2b to byłby wyczyn który mógłby wrzucić LBJ na tier Jordana, ale dlatego to się nie stanie.

 

​Ale top2 alttime jak najbardziej, dla przykładu w porównaniu do Birda, LBJ ma już wszystkie argumenty po swojej stronie. Jak powiedziałem, co kto lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No top2 oznacza drugie miejsce za MJem.

Jak dla mnie Jabbar i Magic pod względem całokształtu nie byli gorsi od Jamesa, ale to już temat na osobną dyskusję.

Z drugiej strony James mniej utalentowany od Jordana, dużo gorszy technicznie, do tego nie z tak silną psychą.

Jego atutem głównie było silne ciało. Stąd wielu powątpiewało, że da radę wejść na szczyt.

Jednak dał radę i utrzymuje się na nim od 2012 roku. To co pokazywał 2006-2011 to nie była jego najlepsza koszykówka.

Od sezonu 2011/2012 jednak nie da się go nie podziwiać. Jego równa gra w playoffs robi wrażenie.

Nie schodzi nigdy poniżej pewnego poziomu. I jest od tych 6-7 sezonów nr 1 lidze.

Jako jeden z głównych hejterów LJ w przeszłości mam go na pozycjach 2-4. I jestem niemal pewien, że skończy #2, z szansami na #1.

 

PS : a czemu taki przedział od 1991? Może LJ damy od sezonu 11/12?

Pisałem, że na żywo oglądałem nba od 1991 roku.

Wcześniejsze mecze i serie z lat 80' musiałem ściągać po wielu latach dopiero w XXI wieku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana miała pecha, bo w każdej innej serii na wschodzie pewnie pograli by dłużej, po G3 mentalnie się spakowali na ryby, bo grając z widmem eliminacji, większość grała z nastawieniem "jeszcze wpierdol i wakacje" trochę niby drgnęło, ale generalnie podejście mieli do bani.

 

Szacun dla Lance, to świr, ale ma charakter widać, że Indiana to dla niego dom.

Turner zawiódł niby w G4 świetne staty, ale w pozostałych spotkaniach słabo. Jest jeszcze młody wyrobi się.

 

George jest dobry, tylko ma słabego trenera, a sam Larry też jakoś bezsensownie obudował zespół wokół niego.

 

W Cavs strasznie mnie wkur**a Irving, to jak zabija flow piłki to coś strasznego, to V kolumna normalnie. Mam nadzieje, że Deron zostaje w Cavs to może irving się czegoś nauczy od niego, choć wydaje się niereformowalny.

 

PO James i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Cavs strasznie mnie wkur**a Irving, to jak zabija flow piłki to coś strasznego, to V kolumna normalnie. Mam nadzieje, że Deron zostaje w Cavs to może irving się czegoś nauczy od niego, choć wydaje się niereformowalny."

Irving słabo grał w tej serii. Tu będzie tylko lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana nie miala pecha... Ba w każdej innej serii byłoby identycznie. Cvs nie bronią nic wiec Pacers mogli grać co chcą tylko ze maja nieudolnego trenera. A i George powinien przemyśleć co nie co. Końcówka G1 gdzie skopali dwie akcje i PG pogubil sie i nie podal w tempo choc ajames dwukrotnie identycznie podbiegł do podwojenia. Mecz nr 3 to tylko oni wiedza jak to skopali bo Cavs nie zaczęło nagle bronić. A końcówka dzisiaj to parodia. lance przechwytuje podanie Lebrona idzie kontra a George zamiast kończyć to rzuca w kolano Lance. Ostatnie dwie akcje Indiany to już w ogóle cos dziwacznego..

 

McMillan jest slaby ale cale Pacers zawiodlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowna jest ta Indiana, wysłać gdzieś PG i zaorać.

 

 

 

 

James jest top 2 graczem ever ? Bardzo wielu, by się kłóciło.

Poza tym dużo lepiej na żywo oglądało się gracza nr 1 w historii nba Jordana. Począwszy od 1991 roku.

 

Jeszcze lepiej oglądało się Joe Fulksa, Jordan nie ma startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.