Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kapitalne dwa mecze na rozpoczęcia. W Toruniu jakby nie dziwny wypadek kiedy Falubaz prowadził 5-1 to byłoby do końca na styk

Ale mecz Unia- Stal przebiło wszystko. Zmarzlik pokazał dlaczego jest najlepszy na świecie. A PAwlicki dlaczego połowa ligi go nie lubi. Jego wjazdy były wariackie i skoro Thomsen wyleciał za upadek bez kontaktu to nie wiem czemu PAwlicki nie został wykluczony za upadek w pierwszym łuku bez kontaktu, A ten wjazd w Karczmarza i jego reakcja po upadku naprawdę poniżej krytyki.

Leszno pewnie sobie to poukładała bo Kołodziej nie bęzie jeździł tak pasywnie wiecznie a Pawlicki tak źle na dystansie no ale na razie dostali zimny prysznic. No i juniorzy będą dostawać raczej bęcki bo mają jedną jeśli nie najsłabszą parę juniorska w Ekstralidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku unia bedzie miała naprawdę ciężko utrzymać dominację. Brak porządnego juniora zrobi swoje. Natomiast szkolenie młodzieży i dostępność porządnego sprzętu w Unii od zawsze było na najwyższym poziomie, wiec być może jeszcde któryś z młodych jak się pare meczy objeździ wystrzeli talentem w drugiej czesci sezonu... 

 

szczerze bardziej niż brak juniora martwi mnie fakt, ze Gorzów na papierze wyglada naprawdę na kompletny zespół z Vaculikiem zamiast Iversena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polskignom napisał:

Lampart wjechał w sezon z przytupem, spodziewałem się większego lania na początek w Gorzowie, było blisko, ale potem Lublin niestety siadł. Nie wiem czy zamiana Jamroga na Buczka to był dobry ruch. Zobaczymy co będzie dalej, ale wyglada to na bezpieczne 5-te miejsce niestety. 

Dużo zależy od tego jak wejdzie Kubera

Ale Częstochowa siadła. Zaczęli mocno ale potem praktycznie został sam Madsen bo Frytka zaliczył coś niewytłumaczalnego a Smektała z Woryną muszą jednak poćwiczyć jazdę na twardym torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, polskignom napisał:

Kubera mocno kiepsko zaczął w kryterium asów. Zobaczymy co będzie dalej, powinien i tak dawać spory handicap na pozycji u24, ale z takim Lampartem szaleństwa nie będzie. Te 3 pozycje miały trochę windować Lublin. No, ale może to pierwsze śliwki robaczywki :) 

Tez widzę za dużo żużla oglądasz i zacząłeś używać ich stwierdzeń? Ten gamoń Jabłoński zajebal trzy razy z rzędu taka zajebista, rozbudowaną metaforę „w przypadku lindgrena można powiedzieć takie pierwsze śliwki robaczywki tylko, ze w drugą stronę” 

w ogóle cały poziom komentarzu w tym żużlu to straszna porażka, ten komentator jeden nie wiem jak się nazywa ale tez nagminnie używa jakichś stwierdzeń które w ogóle nie są w życiu słyszane typu trzy razy w ciągu 10min powiedział „zobaczmy czy zada kłam stwierdzeniu... „ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics

Ale co Ty chcesz od Mirka. Świetnie komentuje , na luzie. Bez jakiegoś dziwnego kombinowania. I kreowania się na siłę. Już pomijam ,że ostatni co o nim moge powiedzieć to to ,że jest gamoniem

I w sumie jak ja nie wierzyłem w Unie to on zapodał ,że nie wyobraza sobie by Unia przegrała dwa razy z rzędu  i to w momencie jak przegrywali 6 pkt i nie wyglądało by się coś miało zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, polskignom napisał:

Tai złamana łopatka. Zz będzie grana, ciekawe jak długo będzie pauzował i czy Sparta znowu sprobuje kombinacji. Liga się robi sporo ciekawsza niż mogło się wydawać przed sezonem.

Akurat już przed sezonem było widac ,że Unia hegemon traci na sile .Rywale się wzmocnili. Jak na razie Włókniarz bardzo słabo ale ogólnie liga wygląda dobrze. Tai koszmarny pech bo raczej już ma po tytułe MŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ely3 napisał:

Akurat już przed sezonem było widac ,że Unia hegemon traci na sile .Rywale się wzmocnili. Jak na razie Włókniarz bardzo słabo ale ogólnie liga wygląda dobrze. Tai koszmarny pech bo raczej już ma po tytułe MŚ

Łopatka to 4-5 tygodni, a SGP nie wiadomo kiedy się w ogóle zacznie. Pierwszy turniej w obecnym kalendarzu jest 19 czerwca i na pewno nie będzie żadnego wcześniej więc Tai spokojnie się wykuruje.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Akurat już przed sezonem było widac ,że Unia hegemon traci na sile .Rywale się wzmocnili. Jak na razie Włókniarz bardzo słabo ale ogólnie liga wygląda dobrze. Tai koszmarny pech bo raczej już ma po tytułe MŚ

Bardziej mi chodzi o to, ze wyglądało kto będzie w po i kto spadnie, a teraz się trochę pokręciło. Sparta bez Taia ma 4 najtrudniejszych rywali i może później tych bonusow zabraknąć. Magic i Artiom w formie, ale z lepszymi rywalami nie wygrają wszystkich biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szkoda tylko, ze te mijanki głównie spowodowane tym, ze mało który rider z Lublina był dopasowany. A Hampel to w ogole tyle stracił na dystansie, ze głowa mała...ale na koniec ten punkcik i tak całkiem spoko z perspektywy Motoru patrząc na cały mecz. Przed meczem zakładałem łatwiejsze zwycięstwo niż w Zielonce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.