Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Doyle, Woffinden i paru Polakow w tygodniu trenowali w Toruniu pomagając GetWellowi (nie wiem jak, ale skoro tak mówi Frątczak to mu wierzę). Do tego bus Doyla był tego samego dnia pod domem Termińskiego. Ciekawe o czym gadali.

 

O wyżej wymienione treningi ma ból dupy GKSŻ, że Toruń nie pomaga Polskim zawodnikom xd.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten trybunał PZM chyba sądzi, że to jednak nie jest takie oczywiste jak piszesz skoro nie załatwili sprawy i muszą się naradzić.

Trybunał jednak sądzi tak samo bo podtrzymał decyzję i jeden Synowiec uważa inaczej. Ale on ma w ogóle jakąś dziwaczną wizje obrony tego co zrobił Łaguta i obronę ROWu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mi napisał maniak żużla na innym forum, teraz mogę pisać to "extralipa" i on już się nie będzie czepiał :tongue:

 

Zresztą z tego co mi mówił znajomy, to Cegielski sądził, że gdyby PZM oddał punkty Rybnikowi to liga znów liczyłaby 10 zespołów. Wiadomo, Motoarena nie może się marnować w I lidze.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że zgodnie z przepisami ponoc pzmot nic nie mógł oddać. Bo to była podobno kara indywidualna dla Łaguty. Karą drużynową przy dwóch dopingowiczach jak mowi synowiec byloby 45-0. Zmiana wyniku to było tylko efekt wtórny. Tak mi koleś z KSu Toruń wczorej tłumaczył.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mi napisał maniak żużla na innym forum, teraz mogę pisać to "extralipa" i on już się nie będzie czepiał :tongue:

 

Zresztą z tego co mi mówił znajomy, to Cegielski sądził, że gdyby PZM oddał punkty Rybnikowi to liga znów liczyłaby 10 zespołów. Wiadomo, Motoarena nie może się marnować w I lidze.

Ale przecież od początku Tobie pisałem, że anulowano punkty Łagucie i zweryfikowano wynik i to jest zgodne z każdym regulaminem. Jedynie Synowiec tworzy jakieś bzdury na dodatek opierający się na przepisie mówiącym o walkowerze i sytuacji jak ciężko ocenić wpływ piłkarza czy rugbysty na mecz.

Tu jest proste -- nikt nie karał ROWu tylko Łagutę a ROW oberwał rykoszetem

 

PS Ktoś się nabijał ze mnie jak pisałem że I liga może wygrać baraż. Wybrzeże powinno u siebie odrbić straty i wygrać

 

Toruń ma duże szanse na spadek.. A Lublin zgodnie z przewidywaniem - ma lepszy skład od Stali i byli faworytem co potwierdzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat spadek Apatora wytworzy przestrzeń dla Tarnowa i Gdańska na jakieś gwiazdy bo pewnie Holderowie będą dostępni,

Zengota pewnie opuści Unię Leszno ale jeśli tam pójdzie Hampel to żużel zamieni sie wNBA i faworyt na przyszły rok będzie murowany

 

Nawet nie wiem skąd oni mają tyle pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia miała wygrać ligę w cuglach rok temu, a o mało nie spadła. Gorzów zdobył tytuł, a potem bodajże nie wygrał żadnego spotkania w pierwszej rundzie rozgrywek. Żużel to nie NBA, gdzie glównie decydują umiejętności, żużel to taka mała f1, gdzie bardzo dużo do powiedzienia ma sprzęt.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Btw w top10 sr biegowej nie było żadnego z Byków...ciekawe, prawda?? 11emil, 14 koldi, 20piter, 24 smektala..

No bo im przyszła forma w końcówce sezonu - szczęsliwie dla nich to był sezon gdzie od razu było widać górną połowkę i dolną

 

W innych sezonach mogliby nie wejść do PO bo za późno dokoptowali Zengotę do składu

 

 

Jak Apator przegra baraże, to zaraz wyjdzie, że Gdańsk jest za daleko i nikomu się tam jeździć nie opłaca :grin: Spokojnie, coś wymyślą.

Wykrakałeś --- Ekstraliga wydała komunikat ,ze nie wpuści Wybrzeża do Ekstraligi dopóki nie pokażą gwarancji bankowej na budżet na 7 mln złoty

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstralipa z prezesem wiadomo skąd wydaje taki komunikat przed meczem barażonym :grin: :grin: Równie dobrze mogą im powiedzieć wprost: nie startujcie, nie ma sensu. Jak w Gdańsku znajdą 7 mln, co przecież jest możliwe, to duży ośrodek i jest trochę czasu, to nagle wyjdzie, że mają kształt toru niewłaściwy.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ELidze nie dziwie się, że chce gwarancji na budżet po tym co pare lat temu bylo z Gdańskiem i Cze-wą.

Z drugiej czy jest jakiś zapis o tych 7 mln - czyli ligowej średniej?

Nie ma i to jest hipokryzja bo dobrali Czewę która olała tamte długi. Wybrzeże nie uciekło od odpowiedzialności i spłaciło 80% długów- teraz płacą na bieżąco - nie widze powodów by wymuszać na nich coś takiego - Jak chcą mieć budżet na 3 mln to niech mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.