Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

No i Tarnów mający furę szczęścia w Ekstralidze, niepotrzebnie Łęgowik się kładł bo wyglądałoby to inaczej.Jakoś nie widzę tego Tarnowa w Elidze, stadion bez remontu, perspektywy na skład w przyszłym roku też są mizerne. Ciekawy jestem jak to się skończy.

Myślicie ,że Gdańsk ma szansę z Toruniem?

Raczej nie ma.

 

Do tarnowa powinien wrócic kołodziej. Ale czy wróci to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Tarnów mający furę szczęścia w Ekstralidze, niepotrzebnie Łęgowik się kładł bo wyglądałoby to inaczej.Jakoś nie widzę tego Tarnowa w Elidze, stadion bez remontu, perspektywy na skład w przyszłym roku też są mizerne. Ciekawy jestem jak to się skończy. 

Myślicie ,że Gdańsk ma szansę z Toruniem?

Przez głupotę Łęgowika bo inaczej tego się nie da nazwać Wybrzeże przegrało ekstraligę bo było 3-3 a Thomsen był tego dnia kozacki

Te 2 pkt to właśnie tyle o ile przegrali wygraną. Plus fatalny tor który kreował trochę wypadki i przypadkowość losu

 

Głupota jednego zawodnika

 

Gdyby Wybrzeżę było zdrowe to by miało szansę z Apatorem bo te ma kryzys i jeden Holder jest w formie ale tak to nie widzę ich

 

Choć chciałbym by te baraże wygrało Wybrzeże i Lublin pokonał Rzeszów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

Kołodziej zdaje się, że jest pokłócony z niektórymi osobami z Tarnowa, chyba chodzi o jego szkółkę ale nie jestem w 100% pewien bo nie za bardzo zagłębiałem się w tym temacie.Z Rybnika to tak : Fricke i Woryna zostają Lindgren w Grudziądzu Musielak do Częstochowy. Dla Tarnowa nic nie zostaje, przyjdzie pewnie Madsen i to wszystko chyba,że może powalczą o Iversena. Reszta prócz Bjerre to nie jest poziom Ekstraligi niestety. 

 

Przez głupotę Łęgowika bo inaczej tego się nie da nazwać Wybrzeże przegrało ekstraligę bo było 3-3 a Thomsen był tego dnia kozacki

Te 2 pkt to właśnie tyle o ile przegrali wygraną. Plus fatalny tor który kreował trochę wypadki i przypadkowość losu

 

Głupota jednego zawodnika

 

Gdyby Wybrzeżę było zdrowe to by miało szansę z Apatorem bo te ma kryzys i jeden Holder jest w formie ale tak to nie widzę ich

 

Choć chciałbym by te baraże wygrało Wybrzeże i Lublin pokonał Rzeszów

Widać ,że Łęgowik nie objeżdżony w tym sezonie, zabrakło mu tego cwaniactwa. Tarnów miał jeszcze szczęście w tym,że zawody w Gdańsku nie zostały dokończone, myślę że z 3 punkty więcej Wybrzeże by dorzuciło.

 

Tak BTW 

Oglądał ktoś z Was kuchnię w meczu Leszno-Wrocław którą pokazali dzisiaj w studiu?Może mi ktoś powiedzieć co robi lekarz zawód w żużlu?Jak byk było widać ,że Pawlicki ledwo się trzymał oni go wsadzili tak naprawdę na motor.Lekarz powinien go nie dopuścić do jazdy i tyle. A co było gdyby Pawlicki coś by komuś zrobił na torze , niestety mądry polak po szkodzie...

 

Edytowane przez ŁukaszNBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz jest niestety osobą opłacaną przez klub i generalnie poza sytuacjami 100% gdzie zawodnik ma wymioty albo objawy wstrząsu mózgu ( bo złamań nie liczę) to puszcza

 

Pamiętam taki finał brytyjski albo interkontynentalny gdzie Kenny Carter jeździł po upadku z obtartą noga i co bieg wylewał krew z buta

Albo Wiggins jadący ze złamaną nogą usztywnioną. Czy Crump swego czasu czarnym plastrem usztywniającym obojczyk

 

W takich sytuacjach jak z Pawlickim lekarz musi stwierdzić czy jest wstrząs mózgu czy nie ma ( a przynajmniej tak było kilka lat temu kiedy znałem lekarza Startu Gniezno) i pyta się czy czuje się na siłach. Oni raczej nie przeszkadzają ale kogoś ze wstrząsem nie dopuszczą bo tu jest za duże ryzyko że zemdleje w kolejnym biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej niz na ktorymkolwiek z meczow we wroclawiu w tym sezonie

Wiem wiem

 

Ale ten tor odstaje na minus nie tylko w ekstralidze. No moze tor w Poznaniu też jest słaby i ten w Tarnowie ale tam raczej to wynika z jakości nawierzchni i dziur które się tworzą

 

A Wrocław jest nudniejszy od mega wąskiego w Grudziądzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy drużyna z 4 miejsca powinna mieć możliwość jazdy o złoto? zapraszam do dyskusji

 

Co za głupie pytanie, wyczuwam ból dupska do kwadratu. Czy 8 drużyna zachodu ma prawo brać udział w 1 rundzie PO? Zapraszam do dyskusji...

Na tym chyba polega faza play off, żeby wyłonić najlepszego spośród najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.