Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Doyle drugi rok z rzędu pokazał ze Polska liga to tylko bankomat, co grand prix jest w finale a wczoraj mniej niż młodzieżowiec..

No ale silniki trza oszczędzać ...

 

Tak jak widziałem szanse mojej Unii przeciw Stali, tak nie widzę tego przeciw Sparcie. Może Drabik nie wróci na 1szy mecz i wtedy trza wykorzystać przewagę młodzieżowców, inaczej złoto raczej dla sparty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doyle drugi rok z rzędu pokazał ze Polska liga to tylko bankomat, co grand prix jest w finale a wczoraj mniej niż młodzieżowiec..

No ale silniki trza oszczędzać ...

 

Tak jak widziałem szanse mojej Unii przeciw Stali, tak nie widzę tego przeciw Sparcie. Może Drabik nie wróci na 1szy mecz i wtedy trza wykorzystać przewagę młodzieżowców, inaczej złoto raczej dla sparty..

 

Drabik będzie kluczowy, bo Smektała i Kubera pocisną ostro juniorów Wrocławia bez Drabika. Z drugiej strony zaraz po tak poważnej kontuzji to może nie być ten sam Drabik.

 

Wrocław wygrał oba mecze z Lesznem w tym sezonie. Drabik zdobył w tych dwóch spotkaniach 19 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>dwukrotny mistrz świata przeskakuje przez płot, żeby zbić pionę z pseudochuliganami

>właśnie udowodniłeś, że sportowcom śpiewy nie są do niczego potrzebne

 

Ale może tak konkretnie to powiedz mi gdzie były te śpiewy bo akurat fani Sparty do 9-10 biegu siedzieli cicho i dopingu prawie nie było

 

I co ciekawsze odpowiedz mi czemu zawodnicy Stali Gorzów nie przeskakiwali by podziękować swoim fanom za oprawę i za śpiewy

 

Bo kompletnie sobie nie zdajesz sprawy z tego ,że właśnie podałeś idealny przykład na to że oprawa nie ma żadnego znaczenia dla wszystkich poza tymi którzy ją robią

 

To fani Stali robili doping, śpiewy i oprawę. Fani Sparty czasem pomachali szalikami a większość meczu nie wierzyli w finał. To zawodnicy dali iskrę do większych emocji a nie fani Sparty dali iskrę dopingiem do większego zaangażowania

A  Tai przeskakiwał bo chciał z fanami być w chwili radości. Raczej nie dziękował im tam za doping po prostu roznosiły go emocje - naprawdę nie widać na jego ustach słowa thank you Tylko okrzyki dzikiej radości . Już nie wspominając ,że duża część przyjezdnych nie ma nic wspólnego z oprawami( na żużlu na wyjazdy jeżdżą zazwyczaj normalni kibice i przedstawiciele młyna są tam w mniejszości )

 

Bo to emocje sportowe się liczą a nie jakieś oprawy.

 

I nie ma żadnej przewagi dopingu w postaci opraw , młyna i śpiewów typu kto nie skacze ten jest za Cracovia nad zwykłymi emocjami w postaci klaskania, krzyków radości albo smutku. Każdy jest tak samo cenny

 

@ Ronnie

 

Akurat uważam, że Unia ma duże szanse z Wrocławiem. Zengota jest w sztosie. Juniorami zrobicie różnice. Zwłaszcza jeśli Drabika zabraknie

Milik o ile pamiętam toru w Lesznie nie lubi. Słąbo na nim wypada. Janowski też.

Z drugiej strony Kołodziej był beznadziejny w sezonie we Wrocławiu a teraz ma mega formę. Odkąd Leszno wywaliło Pedersena i wszedł za niego Zengota to stanowią znacznie lepszy kolektyw. W Sparcie są trzy dziury - Lebiediew i dwaj juniorzy. A Milik w Lesznie nie poszaleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłem na tym meczu, nie badałem w którym biegu kibice Sparty kibicowali, a w którym nie, nie ma to znaczenia. nie mam informacji czy żużlowcy Stali podziękowali kibicom za doping. nie mam zdolności odczytania z ruchu warg czy Woffinden krzyczał thank you czy tylko dzikie okrzyki radości (LOL).

bottom line jest taki, że napisałeś że młyn to c*** i widzowie i sportowcy mają na niego wyjebane, to ci wkleiłem fotę, na której jeden z najlepszych żużlowców na świecie wchodzi do młyna żeby zbić piątkę, tyle.
a ty mi teraz piszesz, że ci łysi goście bez koszulek co wiszą na płocie, to nie stadionowe zwierzęta, tylko zwykłe janusze przecież. no trzymajcie mnie.
poza tym widzę, że nasze doświadczenia ze stadionów są zgoła odmienne, bo brałem udział we wielu meczach wyjazdowych i niemal za każdym razem większość publiczności stanowiły osoby z młyna, chyba że były to derby albo wyjazd oddalony o max 1h jazdy.
natomiast po meczach domowych niemal zawsze przynajmniej część żużlowców (nierzadko z trenerem, prezesem i innymi osobami funkcyjnymi) podchodziła do sektora kibiców dopingujących podziękować za doping, olewając pozostałą część stadionu.
 

Bo kompletnie sobie nie zdajesz sprawy z tego ,że właśnie podałeś idealny przykład na to że oprawa nie ma żadnego znaczenia dla wszystkich poza tymi którzy ją robią

tak, i dlatego co jakiś czas kibicowskie oprawy trafiają na łamy gazet czy serwisów internetowych niezwiązanych nawet nie z ruchem kibicowskim, ale w ogóle ze sportem. litości.

no i zdecyduj się, najpierw piszesz że doping to c*** i nie powinno go być na stadionach, a potem że jest tak samo cenny jak jakieś pojękiwanie janusza.

21617776_1440095082693966_48765035491350

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zajebał Pawlickim.

Milik byl pol motocykla z przodu i 3 pole bylo puste. Ja rozumiem ze sie sedziuje pod gospidarzy ale przy wykluczeniu wozniaka to byla klasyczna kanapka. Tutaj tez powinna byc powtorka w pelnym skladzie. Sytuacja z woffindenem tez dydkusyjna bo zengota stracil panowanie nad motocyklem

 

Juz nie mowiac o tym ze tej powtorki 15 wyscigu nie powinno byc tylko 4 punkty dla leszna i tyle.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milik byl pol motocykla z przodu i 3 pole bylo puste. Ja rozumiem ze sie sedziuje pod gospidarzy ale przy wykluczeniu wozniaka to byla klasyczna kanapka. Tutaj tez powinna byc powtorka w pelnym skladzie. Sytuacja z woffindenem tez dydkusyjna bo zengota stracil panowanie nad motocyklem

Nie no, sytuacja byla ciężka do oceny, ja się nie podejmuję, ale faktem, że Pawlicki trzepnął grubo.

Z tym upadkiem Taja to tym bardziej trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sytuacja byla ciężka do oceny, ja się nie podejmuję, ale faktem, że Pawlicki trzepnął grubo.

Z tym upadkiem Taja to tym bardziej trudno.

8 punktow dla leszna z wykluczeniem szymka i taia i bez drabika. Wynik finalu jest sprawa otwarta. Leszno nam nadzieje ze dostanie porzadne kary za to co sie teraz dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chciał zajebać Milikowi?

Nie wiem ale demskiemu jego wielkopolskie korzenie na mozg padly w studiu. 8bieg z kolodziejem jego zdaniem powinien byc powtorzony.

 

Ponoc piter pawlicki sie rzucil na milika. Chyba chcial dorosnac poziomem do tego co dzisiaj jego starszy brat pokazal

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale demskiemu jego wielkopolskie korzenie na mozg padly w studiu. 8bieg z kolodziejem jego zdaniem powinien byc powtorzony.

Ja tego pajaca przestałem sluchać po 3 kolejce. Na finał chciałem się przemóc i zobaczyć, ale Ostafiński w studio mnie zniechecił.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego pajaca przestałem sluchać po 3 kolejce. Na finał chciałem się przemóc i zobaczyć, ale Ostafiński w studio mnie zniechecił.

Ja sluchajac go ktorys sezon wiem coraz mniej o zasadach wykluczania.

 

Dobrucki mnie zdziwil tym wystawieniem janowskiego jako taktyczna jak wozniak mial dwa wyscigi wygrane z rzedu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milik byl pol motocykla z przodu i 3 pole bylo puste. Ja rozumiem ze sie sedziuje pod gospidarzy ale przy wykluczeniu wozniaka to byla klasyczna kanapka. Tutaj tez powinna byc powtorka w pelnym skladzie. Sytuacja z woffindenem tez dydkusyjna bo zengota stracil panowanie nad motocyklem

 

Juz nie mowiac o tym ze tej powtorki 15 wyscigu nie powinno byc tylko 4 punkty dla leszna i tyle.

Akurat wykluczeniue Woźniaka słuszne bo on jednak zmienił tor jazdy i zakładał się już na Zengotę będąc za nim czego konsekwencją było że tłumik Zengoty go podciął. I potem poszło domino . Niemniej cała akcja została sprokurowana przez Woźniaka

 

Mecz  w Gnieźnie był mega szczęśliwy bo tak naprawdę gdyby Jeleniewski się nie wyłożył sam z siebie będąc na drugim miejscu to Lublin by dociągnął te 8 pkt porażki a tak to z 5-1 dla Motoru zrobiło się 0:5. Nie podejmuje się ocenić czy tan Bertnzon miał kontakt z Miesiącem czy nie. Ta porażka jest pechowa dla Lublina no ale jak się wywracają w prostych sytuacjach

Sam mecz lepsze widowisko niż finał Ekstraligi bo praktycznie w 10 biegach były mijanki na dystansie. Motor jest lepszym zespołem od Stali Rzeszów i powinien wygrać baraże.

Dużo kibiców z Lublina siedziało na trybunie. Ogólnie duże emocje . Świetne widowisko i tak szczerze mega szczęsliwe zwycięstwo Startu - te zespoły są na bardzo zbliżonym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wykluczeniue Woźniaka słuszne bo on jednak zmienił tor jazdy i zakładał się już na Zengotę będąc za nim czego konsekwencją było że tłumik Zengoty go podciął. I potem poszło domino . Niemniej cała akcja została sprokurowana przez Woźniaka

 

Mecz w Gnieźnie był mega szczęśliwy bo tak naprawdę gdyby Jeleniewski się nie wyłożył sam z siebie będąc na drugim miejscu to Lublin by dociągnął te 8 pkt porażki a tak to z 5-1 dla Motoru zrobiło się 0:5. Nie podejmuje się ocenić czy tan Bertnzon miał kontakt z Miesiącem czy nie. Ta porażka jest pechowa dla Lublina no ale jak się wywracają w prostych sytuacjach

Sam mecz lepsze widowisko niż finał Ekstraligi bo praktycznie w 10 biegach były mijanki na dystansie. Motor jest lepszym zespołem od Stali Rzeszów i powinien wygrać baraże.

Dużo kibiców z Lublina siedziało na trybunie. Ogólnie duże emocje . Świetne widowisko i tak szczerze mega szczęsliwe zwycięstwo Startu - te zespoły są na bardzo zbliżonym poziomie

Sytuacja z wozniakiem i zengota oraz milikiem i pawlickim jak dla mnie identyczne. W obu zaczepienie o tlumik spowodowalo upadki.

 

A co myslisz o sytuacji zengota woffinden?

 

Gniezno mnie zaskoczylo. Bylem pewien ze lublin to dowiezie

Kto chciał zajebać Milikowi?

Z tego co czytam to pawlicki rabnal milika w parku maszyn. Zobaczymy czy bedzie jakas reakcja ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.