Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

No w zeszłym sezonie to jeszcze Gollob wyprzedzał po bandzie, ale w tym sezonie to w meczach, co oglądałem było nudno, choć nie tak jak we Wrocławiu. Nsport czasem w transmisjach podaje ciekawe staty, jest do tego gdzieś dostęp? Fajnie by było sprawdzić. Twoim zdaniem, gdzie się wyprzedza rzadziej niż w Grudziądzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje najlepsze tory to Toruń, Częstochowa i Grudziądz (meczu w Grudziądzu z Apatorem nie ma co liczyć)

btw w Grudziądzu było najwięcej upadków w tym sezonie, a we Wrocławiu najmniej.
a wiesz na jakim torze odbywa się ,,bieg sezonu" od czasu jak GKM wszedł do ekstraligi?

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok z rzędu Wrocław nie może jechać Drabikiem w fazie półfinale, jak pech to pech. Gorzów raczej w finale.

 

Pech w ch....

Gorzów w finale nie raczej, tylko na pewno - nie widzę, żeby Sparta wyszła w tej sytuacji z 40 punktów. Zakontraktowali na szybko Larsa Skupienia z ROWu, żeby miał kto jechać w juniorskich. Przynajmniej nie będę miał złudzeń, że coś można było ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za meczysko w Gorzowie.

 

Bez Drabika, za którego pojechał Skupień zdobywając zero punktów, z liderem mistrzostw Europy, który zdobył w sumie 2 punkty, z wiceliderem cyklu Grand Prix, który zdobył w sumie 2 punkty, po wybuchu mistrzowskiego silnika mistrza Polski z Gorzowa, po wyniku 24-36 przed 11 biegiem, Wrocław odrabia wszystkie straty i w ostatnim starcie doprowadza do zwycięskiego remisu, awansując do finału właściwie we trzech, bo Woźniak, Milik i Woffinden zrobili we trzech 38 punktów i 2 bonusy.

 

SPARTA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sztos meczyk.

Raz, propsy dla Gorzowa za fajny tor.

Dwa, propsy dla Woźniaka i Dróżdża, bo to oni dali iskrę do walki.

Trzy, Profesor Woffinden i Dr. Hab. Vaclav Milik Prof. Nadzw. Toru Gorzów.

Cztery - Zmarzlik zawiódł i ma dołek formy (inna sprawa, że jego dołek formy to szczyt dla innych zawodników)

Pięć ide oglądać serial na polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gorzów w finale nie raczej, tylko na pewno - nie widzę, żeby Sparta wyszła w tej sytuacji z 40 punktów. 

Zajebiście czasem nie mieć racji :D. Ale mecz mega - spokojnie usiadłem przekonany o tym, że Sparta zgarnie oklep i do 11 biegu wszystko było zgodnie z planem. A potem się zaczęły nerwy... 

 

Ech, żeby tak we Wrocku chociaż w połowie można tak było po szerokiej jeżdzić... Na suchej gałęzi powinni powiesić gościa który to zrobił - nowy tor, a taki paździerz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, żeby tak we Wrocku chociaż w połowie można tak było po szerokiej jeżdzić... Na suchej gałęzi powinni powiesić gościa który to zrobił - nowy tor, a taki paździerz...

 

Nie na darmo Sparta dużo lepiej jeździ na wyjazdach niż u siebie. Dość powiedzieć, że średnio na wyjazdach zdobywali przed meczem w Gorzowie 46,3 punkta, a najgorszym spotkaniem było to w Zielonej Górze, w którym zdobyli 42 punkty. Ja wiem że wczoraj zabrakło Maksa ale mimo wszystko Gorzów musiał liczyć na to, że Sparta pojedzie najgorsze wyjazdowe spotkanie w sezonie, by wejść do finału.

 

btw. Tai od połowy zawodów wczoraj trafił kosmicznie z przełożeniami. Przecież w 15 biegu, gdyby nie oglądał się za szybkim przecież Milikiem, to wygrałby z przewagą prostej.

 

Finał zapowiada się ciekawie tylko z powodu tego, że to finał. Wielkich widowisk nie ma się co spodziewać, bo za dużo jest do stracenia by przejmować się kibicami. Zresztą dochodzi jeszcze sprawa tarć na linii Baron-Wrocław po poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka z dedykacją dla ely3 i reszty ekipy z tematu futbol europejski

 

 

21430161_10214343501724644_5328716197010

 

21371390_322711351533588_274794281804555

 

Dziękuje Tobie za ten przykład

 

Kto robił oprawę na stadionie? Kibice Stali

Kto siedział cicho i mało dopingował do 9 biegu - kibice Sparty

 

Komu dziękowali żużlowcy? Kibciom Sparty

 

Jeśli chciałeś udowodnić moją tezę , że kibice przychodza na stadion dla takich emocji a oprawy i śpiewy nie są do niczego potrzebne i że nawet sportowcom nie są one do niczego potrzebne to właśnie to udowodniłeś.

Żużlowcy i sportowcy są dla emocji sportowych a nie dla emocji na trybunach. Oni potrzebują kibiców a kibice ich by mieć z kim przeżywać takie chwile radości

 

Jak ktoś chce sobie robić oprawy to niech to robi ale niech w końcu przestanie pisać i twierdzić ,że bez niego nie ma widowiska.

 

Niech to będzie jak w Niemczech gdzie kilka tysięcy macha flagami śpiewa. Stadion sobie od czasu do czasu krzyknie gówno na wieść ,że niezbyt lubiany klub wygrywa ale każdy funkcjonuje sobie obok i nie narzuca drugiej stronie swojej wyższości - Kibice przyjezdni mogą sobie chodzić z szalikami wokół stadionu i nikt im niczego nie ukradnie

A same półfinały i mecz w Gdańsku coś niesamowitego

 

Już dawno nie widziałem jazdy w rzęsistym deszczu gdzie zawodnicy zrzucają gogle by cokolwiek widzieć i jechali z dłonią przy twarzy by nie dostrać szlaką

 

No to Fluber mój faworyt Unia Leszno spotyka się z Twoim czyli Spartą - szkoda, że 17 będzie rewanż w Gnieźnie bo z chęcią bym się do Leszna wybrał ( bo jeśli ma być walka i emocje na torze to niestety we Wrocku tego się chyba nie ujrzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.