Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to akurat jest wina PZM

 

Po 1- nie rozumiem tego blokowania Lokomotivu - machanie szabelką patriotyzmu w tym aspekcie jest dziwne. Zespół z Dyneburga powinien awansować i basta

Po 2 - Pozwalanie na to by Orzeł Łódź odmawiał awansu jest słabe. Powinni usiąść przedyskutować a tak to mamy taki trochę kadłubek. Z całym szacunkiem dla GKM czy CKM ale sportowo to oni spadli albo nie awansowali. Mamy nagięcie regulaminu i awans lub brak spadku nie wynikający z wyników sportowych

1. reguły były jasne od początku

2. sportowo to taki pieszczek czy huckenbeck by robili po 10 punktów w I lidze, sportowo liga by wyszła lepiej na zamknięciu niż na zapraszaniu orła łódź z ich liderem andersenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. reguły były jasne od początku

2. sportowo to taki pieszczek czy huckenbeck by robili po 10 punktów w I lidze, sportowo liga by wyszła lepiej na zamknięciu niż na zapraszaniu orła łódź z ich liderem andersenem

Zgadzam się, że liga powinna być zamknięta. Bo po pierwsze lidze powinno zależeć na stabilnych finansowo klubach. Gorsze lata, jak kiedyś Gorzów po miśku miał, ostatnio Leszno a teraz Toruń bywają ale te kluby potrafią się podnosić i powinny mieć na to szansę. A takie wiecznie zadłużone kluby jak Gdańsk i Czewa nie powinny mieć miejsca w lidze.

 

Odmowa awansu powinna być dożywotnia. Czyli rezygnujesz raz to już koniec szans na Eligę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. reguły były jasne od początku

2. sportowo to taki pieszczek czy huckenbeck by robili po 10 punktów w I lidze, sportowo liga by wyszła lepiej na zamknięciu niż na zapraszaniu orła łódź z ich liderem andersenem

A Ty myślisz, że oni by się nie wzmocnili? Włókniarz się wzmocnił - czemu zakładasz że Łódź by tego nie zrobiła?

A poza tym Szymona Woźniak trzepie w ekstralidze średnią 1,65 - ja bym tam nie wyjeźdżał kto by gdzie robił te punkty

 

A co do Łotyszy to podobno nie do końca było jasne. Są dwie historie i dwie prawdy.

 

EDIT- Miedziak 3 tygodnie rozbratu z czarnym torem

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKM ma połowę mniejszy budżet niż najlepsze kluby, nawet nie chce mi się sprawdzać jaki ma łódź, ćwierć tego? jaki jest sens zapraszania ich do eligi, żeby zbankrutowali po roku? najlepszym zawodnikiem 1 ligi jest mateusz szczepaniak (!!!), potem bjerre, andersen i mroczka (!!!) - więc nie pisz, że gkm by nie był w top 2 ligi, bo taki orzeł łódź to miałby problem z wygraniem jednego biegu z nimi. nie widzę przeciwwskazań, żeby nice pracowało na swoją markę, a najlepsze kluby nie ,,obawiały się", że mogą awansować i skończyć jak gniezno.

w ekstralidze nie możesz jeździć samymi stranieri, w nice ten punkt regulaminu brzmi inaczej, nie wiem gdzie tu dwie prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKM ma połowę mniejszy budżet niż najlepsze kluby, nawet nie chce mi się sprawdzać jaki ma łódź, ćwierć tego? jaki jest sens zapraszania ich do eligi, żeby zbankrutowali po roku? najlepszym zawodnikiem 1 ligi jest mateusz szczepaniak (!!!), potem bjerre, andersen i mroczka (!!!) - więc nie pisz, że gkm by nie był w top 2 ligi, bo taki orzeł łódź to miałby problem z wygraniem jednego biegu z nimi. nie widzę przeciwwskazań, żeby nice pracowało na swoją markę, a najlepsze kluby nie ,,obawiały się", że mogą awansować i skończyć jak gniezno.

 

w ekstralidze nie możesz jeździć samymi stranieri, w nice ten punkt regulaminu brzmi inaczej, nie wiem gdzie tu dwie prawdy.

 

Między Ekstraligą a Nice jest taka przepaść, że nawet nie ma, o czym rozmawiać. Nawet nie chcę przypominać, jakim wynikiem skończył się ostatni baraż o Ekstraligę.

 

Kluby może awans "kupiły", ale Grudziądz po kupionym awansie nie spadł, Rybnik po kupionym awansie nie spadł, nie zapowiada się, żeby Częstochowa miała po kupionym awansie spaść, więc te kluby wcale nie jeżdżą w Ekstralidze na wyrost.

 

Szczepaniak akurat pojedzie o Grand Prix, więc w tym sezonie pokazuje, że jest dobry, no ale jeśli chodzi o resztę czołówki drugoligowców, to naprawdę nie ma o kim gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ekstralidze nie możesz jeździć samymi stranieri, w nice ten punkt regulaminu brzmi inaczej, nie wiem gdzie tu dwie prawdy.

Chodzi mi o to że Lokomotiv w momencie akcesu nie miał punktu w umowie, że nie może awansować do ekstraligi

 

Witkowski twierdzi co innego i blokował ich awans i to miałem na mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tym leci to przesadziłem bo jednak GKM bez Tomka i Włokniarz z beznadziejnym Zagarem nie byliby w TOP 2 1 ligi i jeden z nich przegra baraże z Łodzią ale Toruń jest w tragicznej formie. Tyle talentu

 

 

No i Częstochowa jako pierwsza pokonała Gorzów w tym sezonie, Toruń może mieć ciężko, żeby ich dogonić. Natomiast Wrocław jedzie bez Lebedeva w Toruniu, więc tutaj widzę szanse dla Get Well, bo Jędrzejak w tym sezonie nie zachwycał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 liga 1 liga A PA TOR!

 

Pocieszam sie, że za rok w tej 1 lidze powinniśmy mieć Dream Team na ichnie warunki.

Get Well nie spadnie. Nawet jakby zajął ostatnie miejsce, to by znaleźli jakiś sposób, żeby zostali :nevreness:  Następny mecz to wyjazd do Leszna...

 

Dobrze, że mają przerwę, ale nie wiem, czy Gajewski będzie ich jeszcze prowadził

 

Rybnik wygrywa z Gorzowem. Dzisiaj pewnie Częstochowa wygra z Grudziądzem. Toruń wyżej niż do siódmego miejsca nie podskoczy, bo nie widzę, jak miałby wygrać w Rybniku, czy Lesznie, prawdopodobnie skończą sezon z 4 wygranymi i 3 bonusami.

 

Grudziądz wywalczył punkt w Częstochowie. Niedobrze dla Torunia, jest wielce prawdopodobne, że ostatni mecz w sezonie będą jechać o utrzymanie ( i zapewne spokojnie wygrają )

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do ostatnich publikacji dotyczących mojej osoby, chciałbym oświadczyć, że są one dla mnie bardzo krzywdzące. Publikacje te spowodowały, że otrzymuję liczne negatywne opinie na mój temat, które źle wpływają na moją psychikę, w szczególności teraz, w okresie mojej rekonwalescencji związanej z wypadkiem. Jednocześnie bardzo dziękuję wszystkim osobom, które wspierają mnie w tych trudnych dla mnie chwilach. Chciałbym poinformować, że podjąłem kroki prawne zmierzające do oczyszczenia mojego dobrego imienia oraz pociągnięcia do odpowiedzialności osób odpowiedzialnych za opublikowane pomówienia. Ze sportowym pozdrowieniem.270c.png✌️️ Adrian Miedziński

 

Takie oświadczenie opublikował Miedziński na swoim fejsie:

https://www.facebook.com/miedziak.team/

 

Czy ktoś wie z kim on ma się zamiar procesować i o co? Z sędzią zawodów? Z szefem sędziów Demskim? Z trenerem kadry Cieślakiem? Gościu był dzisiaj w magazynie Ekstraligi i generalnie sprawia wrażenie, jakby nie wiedział o co chodzi i nie czuł się winnym spowodowania żadnego wykluczenia w tym sezonie, poza jednym przypadkiem w Częstochowie, gdzie sam z siebie wjechał w bandę. Co weselsze nie tylko uważa, że Doyle jest winny wypadkowi z ostatniego meczu, ale do tego sądzi, że Doyle od początku 14 wyścigu na niego polował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze CKM może spaść, ciężko im będzie o jakiekolwiek punkty do końca tego sezonu, może 1 z toruniem. gdyby tak było, to GKMowi wystarczą 2 zwycięstwa u siebie z kimś z trójki leszno, gorzów, rybnik. toruń nie spadnie.

a miedziński pewnie z ostafińskim

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze CKM może spaść, ciężko im będzie o jakiekolwiek punkty do końca tego sezonu, może 1 z toruniem. gdyby tak było, to GKMowi wystarczą 2 zwycięstwa u siebie z kimś z trójki leszno, gorzów, rybnik. toruń nie spadnie.

 

a miedziński pewnie z ostafińskim

CKM nie przegrał meczu u siebie, to czemu Twoim zdaniem w ostatnich trzech domowych spotkaniach ma nie zdobyć punktu? 

 

GKM jedzie w tym momencie już tylko bez Golloba, więc 3 wygrane u siebie be bonusa są jak najbardziej realne.

 

A Toruń a pewne wygrane u siebie z Częstochową i Grudziądzem, pewną porażkę z Lesznem i pewny przynajmniej bonus z Rybnikiem ( stawiam, żę jednak w Rybniku przegrają). Bonus z Częstochową niepewny. Wątpię, żeby przed meczem z Grudziądzem Toruń był pewny utrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z całego serca życzę Apatorowi spadku. Wcale nie z zasady, bo nawet ich lubię, ale jak przy jakimś niesamowitym cudzie ruina Polonii utrzyma się w 1 lidze to znów byłyby derby :triumphant:  Niestety to jest jedyna szansa na to, bo klub z S2 już się rozkłada. Życiem to ciężko nazwać, to aktualnie jest jakieś zombie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z całego serca życzę Apatorowi spadku. Wcale nie z zasady, bo nawet ich lubię, ale jak przy jakimś niesamowitym cudzie ruina Polonii utrzyma się w 1 lidze to znów byłyby derby :triumphant:  Niestety to jest jedyna szansa na to, bo klub z S2 już się rozkłada. Życiem to ciężko nazwać, to aktualnie jest jakieś zombie.

Ale mimo wszystko Polonia to zbyt duża tradycja by tak zniknęła. Pewnie Tomek za jakiś czas się w to zaangażuje finansowo

 

Kiedyś dno szorował ROW i się podniósł. Myślę , że Bygoszcz stać na dobry klub żużlowy tylko chyba na razie pomysłu na niego brak

 

Pomimo, że nigdy fanem Polonii nie byłem to jednak byłby żal gdyby zniknęła z mapy bo tor ma jeden z najlepszych do walki

 

Mam wrażenie ,że sędzie trochę przekręcił Gorzów w 14 biegu bo jednak Woryna wybił z rytmu Iversena przez co ten stracił panowanie nad motocyklem... I zamiast 2:4 zrobiło się 5-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o balet ale Woryna ewidentnie trafił Iversena..przez co ten stracił panowanie nad motocyklem - z drugiej strony zazwyczaj zawodnicy jakoś panują nad motocyklem w takiej sytuacji

W podobnej sytuacji wykluczono juniora Gorzowa( tam kontakt był mocniejszy ale sama akcja podobna ) i jeszcze dostał żółtą kartkę choć jakiegoś tam ostrego zajeżdżania nie było

 

Gorzów nadal dla mnie faworytem do tytułu a GKM do spadku ale zobaczymy bo w końcu zaczęło się coś dziać w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam wrażenie ,że sędzie trochę przekręcił Gorzów w 14 biegu bo jednak Woryna wybił z rytmu Iversena przez co ten stracił panowanie nad motocyklem... I zamiast 2:4 zrobiło się 5-1

 

Nie wiem co rozumiesz poprzez wybicie z rytmu, ale Woryna nawet go nie dotknął, a takie wybijanie z rytmu masz w każdym wyścigu na pierwszym łuku. Bez żartów.

 

 

W Toruniu ludzie nie doceniają, że gdyby nie Karkosik, który najpierw uratowal Apator, a potem gdy sie go pozbywał znalazł osobiscie Termosa i przekonał go do inwestycji. Teraz ludzie chcą aby Termos odszedł i jak kolo się wkurzy to nie patrzac sie na nic po prostu sie wycofa i dopiero ludzie się zdziwia.

 

W Toruniu kibice są dość fanatyczni i trudno im znieść, że walczą w tym roku o utrzymanie, chociaż w Lesznie ostatnio kibice gwizdali nas swoich już po pierwszym biegu, więc i tak Toruń nie ma źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.