Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

I tak po awansie do EL Lublin musi 4/7 składu zakupić. Na EL nadaje się tylko Jonsson, Lambert i młody Lampart. Reszta to poziom tylko 1 ligi. Starszego z braci wzięto i tak w pakiecie z młodym. Bober kończy wiek juniora i co najwyżej zostanie lokalnym matadorem.

Zielona spadnie więc pewnie będzie w ofercie Protas, a taki Walasek za kasę pojdzie wszedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z ludźmi z Ostrowa którzy znają rodzinę Tomka Jędrzejaka

On się od 3 lat leczył na depresję i w tym roku rzeczywiście przeżył załamanie ze względu na falę bluzgów w internecie po tym jak przeszedł do Rzeszowa

Co ciekawe na ulicy tego nie spotykał. Tam był uwielbiany w Ostrowie. Ale cięzko przeżywał falę hejtu internetowego

Przed zbliżającym się meczem ze Stalą to się kumulowało i pewnie coś w nim pękło

 

Niestety wątpliwe by ci co pluja jadem w internecie zrozumieli coś z tej lekcji ale fakt jest faktem ,że byli dużym jeśli nie jedynym czynnikiem smierci człowieka

Nigdy nie wiadomo czy ten z którego personalnie się wysmiewasz czy oblewasz jadem nie ma właśnie problemów z własna osobowością. I to zarówno osoba publiczna czy inny użytkownik tego forum czy internetu

 

Szkoda ,że kilku kilkunastu małych duchem ludzi doprowadziło do takiej tragedii..

 

A co do samego meczu , oprawy , tego co się działo przed to rodzina nie miała żadnych zastrzeżeń. Oni nie byli przeciwnikiem rozegrania jego. Do tego hołd składany Ogórowi te kilka dni przed meczem na stadionie. Potem pogrzeb i sam mecz był dla nich mocnych przeżyciem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z kim ten Lublin chce awansować jak nie ma Polaków w liczbie 4?

Jak nie ma?

Jest Jeleniewski który ma obecnie kontuzje,to samo Pieroń który jest juniorem i jechał nieźle jak na 1 raz.

Jeśli w Gnieźnie Motor obronił bonus jadąc w 6 przy tym zdobywając 43 pkt. to i może w PO się uda ;)

No na ekstralige niestety mamy tylko 3 zawodników ale sądząc po tym co mówi się (Bogdanka Azoty i Perła mają dać mase kasy jak będzie awans) jakoś o wzmocnienia się nie boje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma?

Jest Jeleniewski który ma obecnie kontuzje,to samo Pieroń który jest juniorem i jechał nieźle jak na 1 raz.

Jeśli w Gnieźnie Motor obronił bonus jadąc w 6 przy tym zdobywając 43 pkt. to i może w PO się uda ;)

No na ekstralige niestety mamy tylko 3 zawodników ale sądząc po tym co mówi się (Bogdanka Azoty i Perła mają dać mase kasy jak będzie awans) jakoś o wzmocnienia się nie boje.

słowo klucz 4 zdolnych do jazdy. Wg regulaminu Motor musi mieć przed meczem 4 Polaków. Teraz ma 3 i musi podpisać lub pożyczyć od kogoś 4 bo Jeleniewski na PO się nie wykuruje

jak nie masz 4 Polaków to masz walkower jak Rawicz w Bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak działa wypożyczenie z ekstra do nice ale wydaje mi się, że jest spora szansa że w Lublinie wyląduje Wojdylo że Sparty.

Również nie wiem, ale biorąc pod uwagę, że Toruń kończy w niedzielę (najprawdopodobniej) sezon, to może udałoby się wyporzyczyć Kaczmarka lub Kopcia, na 1 ligę powinni być obaj mocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie wiem, ale biorąc pod uwagę, że Toruń kończy w niedzielę (najprawdopodobniej) sezon, to może udałoby się wyporzyczyć Kaczmarka lub Kopcia, na 1 ligę powinni być obaj mocni.

Ale o czym Ty piszesz? Regulamin mówi jasno - wypożyczyć można zawodnika , który zdobył mniej niż 8 pkt z bonusami więc jaki Kaczmarek???

 

Co najwyżej Marcin Kościelski z Torunia może być wypożyczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym Ty piszesz? Regulamin mówi jasno - wypożyczyć można zawodnika , który zdobył mniej niż 8 pkt z bonusami więc jaki Kaczmarek???

 

Co najwyżej Marcin Kościelski z Torunia może być wypożyczony

Napisałem jasno, że nie wiem jak działaja wyporzyczenia to co się spinasz of razu. Nie to nie, mi akurat to lata kto awansuje do ligi, a tym bardziej lata mi rozwój Kaczmarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.