Skocz do zawartości

NBA Awards 16/17 by e-nba


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

tak już niestety działają sporty zespołowe :( - bycie elementem lepszego zespołu > bycie elementem gorszego zespołu

i ja też wolę nagradzać za lepszych teammates niż za większy hype

 

Ja myślę, że należy nagradzać za to, za co jest dana nagroda, tzn. prezentowanie wyższego poziomu indywidualnego.

 

 

a może to dzięki jego obecności tych paru średniej jakości grajków prezentuje poziom startera w NBA?

 

Wszystkich mieliśmy okazję latami obserwować bez Jokica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że należy nagradzać za to, za co jest dana nagroda, tzn. prezentowanie wyższego poziomu indywidualnego.

 

a w sytuacji kiedy poziom indywidualny jest bardzo zbliżony sięgamy po inne rzeczy - jak np, wyniki zaespołowe

 

Wszystkich mieliśmy okazję latami obserwować bez Jokica.

 

i co takiego zaobserwowaliśmy? :smile:

 

Gallo i Chandler - po 2 serie PO jak do tej pory

Nelson - trochę więcej, ale leciał na plecach prime-Dwighta (+ 1 raz all-star na siłę)

 

raczej nic ciekawego jak dla mnie

 

no i zdefiniujmy może co to znaczy 'poziom startera NBA' - bo starterem NBA był zarówno Michael Jordan jak i Smush Parker :>

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sytuacji kiedy poziom indywidualny jest bardzo zbliżony sięgamy po inne rzeczy - jak np, wyniki zaespołowe

 

 

i co takiego zaobserwowaliśmy? :smile:

 

Gallo i Chandler - po 2 serie PO jak do tej pory

Nelson - trochę więcej, ale leciał na plecach prime-Dwighta (+ 1 raz all-star na siłę)

 

raczej nic ciekawego jak dla mnie

 

błagam cie

co ma do rzeczy to w ilu rundach PO grali?

 

Jak rozumiem KAT czy Porzingis są kiepskimi zawodnikami bo nie grali w playoffach nigdy

 

indywidualnie Gallo i Chandler to są byli/są bardzo dobrzy zawodnicy, z czy bez Jokicia.

 

 

Natomiast co do meritum, to mogli dać ROTY im obu, jak niegdyś Kiddowi i Hillowi, ale jako że to Lebron był the chosen, namaszczony przez MJ, przyszły władca ligi więc dzielenie nagrody z kimś innym kiepsko by wyglądało.

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam cie

co ma do rzeczy to w ilu rundach PO grali?

 

w sporcie gdzie wejście do PO i wygranie tam finału jest celem to chyba sporo?

 

Jak rozumiem KAT czy Porzingis są kiepskimi zawodnikami bo nie grali w playoffach nigdy

 

a ile lat grają KAT/Porzingis a ile zawodnicy o których pisałem?

 

indywidualnie Gallo i Chandler to są byli/są bardzo dobrzy zawodnicy, z czy bez Jokicia.

 

Kwestia definicji znowu - każdy grający w NBA (poza jakimiś mega ekstremami typu Trybański lol) to bardzo dobry zawodnik. Jednak w skali NBA dwóch bdb zawodników już powinno dawać dobry core do walki o PO - Gallo i Chandler grają razem już tyle lat a od nomen-omen odejścia Carmelo (z przerwa na wyskok w 12-13 - kiedy to grał tam faktycznie bdb zawodnik - Iggy) nic Nuggets nie ugrali, nawet specjalnie perspektyw na to nie mieli - teraz się to zmieniło.

 

Natomiast co do meritum, to mogli dać ROTY im obu, jak niegdyś Kiddowi i Hillowi, ale jako że to Lebron był the chosen, namaszczony przez MJ, przyszły władca ligi więc dzielenie nagrody z kimś innym kiepsko by wyglądało.

 

Dobrze, że chociaż co do meritum się zgadzamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jako, ze do swojego niedzielnego skrotu robilem druzynki all-nba i pierwsza all-def pomyslalem ze wrzuce tutaj te grafiki, a co. u mnie wyglada to tak

 

all-nba 1st

post-2096-0-60802700-1491001836_thumb.jpg

 

all-nba 2nd

post-2096-0-25974700-1491001856_thumb.jpg

 

all-nba 3rd

post-2096-0-23637300-1491001872_thumb.jpg

 

i all-def

post-2096-0-82366400-1491001888_thumb.jpg

 

w sumie najtrudniej mialem z tym all-def czy dac CP3 czy nie, troche tak za zaslugi jak kiedys Kobas no ale tak to czasem juz jest :smile:

 

po za tym jak widac, dalem Davisa jako C bo sporo tak gra i wahalem sie czy all nba 1st dac Goberta czy wlasnie Davisa, padlo na Davis w 1, Gobert w 2. 

 

snuby z druzynek all-nba -> paul george, draymond green i john wall (gdyby lowry sie nie kontuzjowal to tez by byl problem, a tak nie mam wyrzutow sumienia)

 

 

edit:

wrzucilem for fun na reddita i jestem jechany za Beala over Wall/DeRozan

 

troche racja, ale mialem juz w guardach 4 PG + Hardena... wiec tez w tym sezonie PG i nie chcialem z tego powodu Walla w sumie no i kocham Beala, to w sumie nie musi byc super obiektywna lista, bo jest moja i taka mi sie podoba

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.