Skocz do zawartości

NBA Awards 16/17 by e-nba


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi to on może być ale chyba w D-League. Po prostu za grosz ludzie nie mają obiektywizmu, albo w ogóle nie oglądają NBA.

TOP 6(kolejność dowolna)

Harden, Wall, Russ, Lowry, Curry, I.T

Masz tu szóstke do której CP3 w tym sezonie nawet się nie zbliżył. Wg mnie jest jeszcze gorszy od Conleya, Dragica i Lillarda i Irwinga. Czyli CP3 poza top10.

o jakie brednie

 

pod wieloma względami Paul rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze (TS, 3pt%) PER ma niemal identyczny jak w poprzednich sezonach. Gdyby nie kontuzja to cały czas mówilibyśmy o top2pg, a tak to może trochę spadł, ale Lillard Dragić Irving???

 

o k****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wiem ,że trwa jeszcze RS ale zakładam ten temat aby można było spokojnie podyskutować jak widzimy nagrody dla graczy / trenerów , czy dany gracz powinien być uwzględniany czy też lepszy by był inny.

 

Oczywiście potem porównamy nasze poglądy z pooglądamy fachowców.

 

Mam nadzieję ,że po za suchym podaniem zawodników wywiążą się merytoryczne rozmowy.

 

Okej zaczynamy :

 

MVP  : Russel Westbrook #TeamRuss

 

Tak wiem wszystko już zostało omówione w oddzielnym temacie ale jestem coraz bardziej pełen podziwu dla tego graczu.

Koleś robi nie samowite show w spotkaniu i naprawdę uważam ,że nie powinno zbytnio uwzględniać bilansu drużyny przy tej nagrodzie.

 

Coach of the Year : Brad Stevens

 

Patrząc jakim składem dysponuje i jak gra jego drużyna uważam ,że to on powinien  zgarnąć tą nagrodę. Wiadomo Kerr ma lepszy bilans ale też zdecydowanie lepszy zespół , dodatkowo prowadził Wschód na ASG.

 

Defensive Player of the Year : LeBron James

 

Utrzymuje stały poziom obrony , jest jeszcze Leoanrd ale on coraz bardziej zaczyna się angażować w ataku niż w obronę.

 

Sixth Man of the Year : Eric Gordon

 

Tutaj najłatwiej było mi wskazać gracza , wystarczy spojrzeć na jego statystyki.

 

Most Improved Player : Giannis Antetokounmpo

 

Debiut w ASG mówi wszystko. Grek wskoczył na wyższy poziom i jest głównym motorem napędowym swojej drużyny. Jest bardzo uniwersalny , chociaż długo się zastanawiałem się nad Kentavious'em Caldwell-Pope'em.

 

All-NBA Team : 

CP3-Russel Westbrook-LeBron James-Kawhi Leoanrd-Anthony Davis

Stephen Curry-James Harden-Kevin Durant-Draymond Green-DeMarcus Cousins

Isiah Thomas-Kyrie Irving-Giannis Antetokounmpo-Blake Griffin-Kevin Love

 

Tutaj patrzyłem bardziej podłóg sympatii do danego zawodnika gdyż w moim odczuci wszyscy wyżej wymienni gracze prezentują zbliżony poziom.

 

All-Defensive Team:

Russel Westbrook-Kentavious Caldwell-Pope-LeBron James-Kawhi Leoanrd-DeAndre Jordan

Isiah Thomas-Giannis Antetokounmpo-Draymond Green-Marc Gasol-Rudy Gobert

 

Jest jeszcze Rookie of the Year i All-Rookie Team ale w tym obszarze się nie orientuje jak kto gra wiec pozostawiam to bez swoich nominacji.

 

mvp: lbj. to najbardziej efektywny gracz ligi. wysokie % celnosci + czolowka defensorow w izolacji...

 

coty: spoelstra. plaga kontuzji => czeste rotacje,sporo graczy 'na dorobku',a mimo to,es wciaz walczy z heat o 'po'! dla mnie ten gosc wykonal kawal dobrej roboty w tym sezonie... coacha 'szostek' wymienie jako 'wartego uwagi'...

 

dpoy: kawhi leonard...

 

spoy: tobias harris. niewatpliwie nie jest typem 'iskry z lawki',ale daje po trochu wszystkiego i jest bardzo regularny...

 

roy: jaylen brown. gra odpowiedzialnie i inteligentnie...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP - Jeśli Spurs wyprzedzą GSW, zdecydowanie Kawhi. Jeśli nie wyprzedzą, i tak Kawhi.

 

MIP - Giannis

 

Rookie - Saric

 

COTY - Jeśli Spurs wyprzedzą GSW, zdecydowanie Kawhi Pop. Jeśli nie wyprzedzą, to niech będzie Mike.

 

6th Man - Gordon

 

DPOTY - Kawhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP - Jeśli Spurs wyprzedzą GSW, zdecydowanie Kawhi. Jeśli nie wyprzedzą, i tak Kawhi.

 

MIP - Giannis

 

Rookie - Saric

 

COTY - Jeśli Spurs wyprzedzą GSW, zdecydowanie Kawhi Pop. Jeśli nie wyprzedzą, to niech będzie Mike.

 

6th Man - Gordon

 

DPOTY - Kawhi

 

Z jakiegoś dziwnego powodu ludzie wstawiają LEonarda jako obrońcę roku

 

A mogę się zapytać o jakieś sensowne uzasadnienie?

Bo po pierwsze widać że Leonard w obronie jest spóźniony, średnio mu się chce przebijać na zasłonach, Rzadko się mu zdarza granie kiedy kogoś zamyka.

Pogarsza obronę Spurs o jakieś 7 pkt

 

Bo ani oglądanie meczu na żywo ani statystyki nie pokazują żeby Leonard był w tym roku dobry w obronie. Jako kandydat do MVP tak bez sekundy wahania ale obrońca? NAprawdę? Przecież on  nawet nie jest najlepszym obrońcą obwodowym w San Antonio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoy: tobias harris. niewatpliwie nie jest typem 'iskry z lawki',ale daje po trochu wszystkiego i jest bardzo regularny...

Harris grający do tej pory 40/66 spotkań w s5 nie ma szans nawet znaleźć się na liście kandydatów do nagrody najlepszego rezerwowego.

 

SPOY :D 

 

Ogólnie też nie rozumiem trochę za bardzo ustawiania Leonarda na najlepszego obrońcę. Chyba, że ktoś mocno chce mu dać jakąś nagrodę i w ten sposób wynagrodzić brak MVP, wtedy mogę to jeszcze jakoś zrozumieć. No-brainerem w tym roku jest MIP Giannisa. 

 

Wygranymi tegorocznego rozdania powinni być Rockets, jest spora szansa na trzy indywidualne wyróżnienia. 

A byłyby jaja, gdyby w ramach pocieszenia dali MIP Wesbrookowi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpazerniejszy:Brook

najlepsza pigułka antygwałtu (vel rezerwa, jeśli coś nie wyjdzie):Gordon/Williams

ten, który najlepiej zaczął władać nożem i widelcem:Giannis

najlepszy bramkarz w vanessie: Gobert

najgorsza część akademii policyjnej: Srarić

nagroda imienia Frantza Smudy: Łogolony wons

harden-brook-kawhi-durant-bron

paul-wall-giannis-gasol-gobert 

rodzyn-thomas-davis-towns-jokic

 

knicks zjebali 3rd team porzignisowi

catenaczio ligi: gobert,dray,kawhi,bradley,gary payton

pitbull team: beverly-bradley-giannis-dray-nogueira

mleczne wąsy team:papaginis,gnije,niang,bolomboy,siakam

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że przez lata Brooks robił za czołówkę wśród trenerskich pajaców, ale patrząc na to, jak grają Wizards, do jakiej poprawy doszło względem poprzedniego sezonu i jak tak naprawdę wygląda ich kadra (porządna, ale robią spory overachieving moim zdaniem) przy COTY postawiłbym na niego. Rok temu nie uwierzyłbym, że coś takiego w ogóle może wyjść z mojej klawiatury.

 

MVP: Kawhi

COTY: Brooks

MIP: Barnes/Nurkić (jeśli utrzyma to, co gra).

ROTY: JoJo

1st: Westbro, Harden, Kawhi, LeBron, Giannis

2nd: Wall, IT, Durant, Cuz, Joker

Edytowane przez Cornellius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.