Skocz do zawartości

NBA Awards 16/17 by e-nba


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem, że Lebeon jako DPOTY wygra zawody ale Thomas w 2nd all-def przebił wszystko :)

 

mvp: Kawhi

 

coty: MDA

 

mip: Giannis, drugi Jokić ;)

 

dpoty: Gobert

 

6man: ciężko, nie mam zdania

 

roty: Embiid/Sarić

 

1st - Wess Harden Kawhi Lebron Durant

 

2nd - Curry cp3 Giannis AD Gobert

 

3rd - Wall Thomas Green Marc Jokić

 

1st def - cp3 bradley green marc gobert

 

allrooks - Brogdon Murray Brown Sarić Embiid

 

generalnie ciężko, musiałem wyjebać Lowrygo co same w sobie jest średnio bystre, no i chyba coś z podziałem na pozycje nie tak, ale chciałem zmieścić Joka :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory LAF ale kcp ani do mip sie nie zbliża ani do 1st all nba defensive. Widzę, że ostatnio bardzo ci się spodobał, sam jestem jego dużym fanem ale c'mon, gość jest chimeryczny, szczególnie w ataku. Prędzej AB się zalapie do all nba defensive niż kcp. Thomas jest słabym obrońcą co juz wielokrotnie pisano na forum. A brak kogos z WW (Beal) to kryminał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory LAF ale kcp ani do mip sie nie zbliża ani do 1st all nba defensive. Widzę, że ostatnio bardzo ci się spodobał, sam jestem jego dużym fanem ale c'mon, gość jest chimeryczny, szczególnie w ataku. Prędzej AB się zalapie do all nba defensive niż kcp. Thomas jest słabym obrońcą co juz wielokrotnie pisano na forum. A brak kogos z WW (Beal) to kryminał.

tak źle z tym KCP, serio? Beala nie masz jak wstawić, uwierz próbowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k****, zapomniałem o Butlerze, to się Orzeł ucieszy :/

 

Jusuf pokaż panu gdzie może wyjść za bramę...

 

maxresdefault.jpg

 

 

MVP: Harden (zaraz za nim Leonardo Kawhiosa)

COTY: Pringels ale jeżeli Wizz utrzymają motor w dupce to nawet bym posypał głowę popiołem i wskazał palcem Brooksa

DPOY: Gobert

ROTY: Embiid

MIP: Giannis/Barnes (z przewagą tego pierwszego)

6MOY: Erick "Szklanka" Gordon 

 

1st Westbrook-Harden-Kawhi-LeBron-Durant

2nd CP3-Curry-Butler-Antek-Gobert

3rd Thomas-Wall-DeRozan-Davis-KAT

 

1stD CP3-Bradley-Giannis-Wojownik Green-Gobert

2ndD nie wiem i nie chce mi się myśleć :) 

 

allR : Brogdon-Brown-Saric-Hernangomez (ten lepszy z Knicks)-Embiid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP Harden

COTY MDA/Brooks - bardzo blisko jak dla mnie

DPOY Gobert

ROTY Embiid

MIP Giannis

6th E.Gordon

 

1st Westbrook-Harden-Kawhi-Durant-Gobert

2nd Thomas-Curry-Lebron-Giannis-Davis

3rd CP3-Wall-Butler-George-KAT

 

1stD CP3-Bradley-Kawhi-Durant-Gobert

 

 

allR : Brogdon-Brown-Saric-Chriss-Embiid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

All-NBA Team : 

CP3-Russel Westbrook-LeBron James-Kawhi Leoanrd-Anthony Davis

Stephen Curry-James Harden-Kevin Durant-Draymond Green-DeMarcus Cousins

Isiah Thomas-Kyrie Irving-Giannis Antetokounmpo-Blake Griffin-Kevin Love

 

Tutaj patrzyłem bardziej podłóg sympatii do danego zawodnika gdyż w moim odczuci wszyscy wyżej wymienni gracze prezentują zbliżony poziom.

 

All-Defensive Team:

Russel Westbrook-Kentavious Caldwell-Pope-LeBron James-Kawhi Leoanrd-DeAndre Jordan

Isiah Thomas-Giannis Antetokounmpo-Draymond Green-Marc Gasol-Rudy Gobert

 

Jak możesz mieć Paula w 1st team przed Hardenem, skoro Paul jest gorszym obrońcą niż Isaiah Thomas? :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k****, zapomniałem o Butlerze, to się Orzeł ucieszy :/

Nie ma szans by Butler dostał się do którejś z piatek. Od dobrych 6 tygodni gra przeciętnie. Od 1 lutego chyba jego średnia nie przekracza 20 pkt. Chicago wylatuje z PO ( moim zdaniem zarówno Miami jak i Milwaukee mają większe szanse) - o ile w pierwsze dwa miesiące Butler był gwiazdą o tyle obecnie nie załapie się na All NBA nawet trzecią piątkę. Nie przy tej konkurencji na obwodzie. To już prędzej Beal czy George

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon jeszcze trwa więc pozwolę sobie w pewnych miejscach na podanie 2-3 kandydatur, bo jeszcze coś może się pozmieniać. 

MVP: Harden, bo indywidualnie ma performance na top 3, a rekord o wiele lepszy niż się wydawało przed sezonem. Nawet ta duża liczba strat, która dla mnie jest jak drzazga w fiucie (tak, jestem purystą) nie rażą aż tak, skoro wyniki są dobre.

Za nim w kolejce Kawhi, bo ostatnie tygodnie wreszcie trochę przycisnął i znalazł kulki + jest szansa na 1szy seed. 
 

COTY:w tym momencie DAntoni- zebrał bandę niechcianych znaków zapytania, stworzył nowego Hardena, a to wszystko w drużynie, która rok temu była mentalnym rakiem. Ale Brooks i Stevens też robią imponujące rzeczy. Wizzards po słabym początku są on fire, a Stevens tradycyjnie z role playerów, z karłem i bez centra teoretycznie jest w grze o pierwsze miejsce na wschodzie. 
 

DPOTY: nie Leonard  :( Rudy Gobert. Tutaj chciałbym wrzucić honourable mention - Avery Bradley, bo przy kimś takim jak IT i bez centra musi mocno zasuwac. Szanuję. 
 

ROTY: yy, Embiid na pewno wypadł najlepiej swoją grą, wszedł w ligę z buta, ale szybko wyleciał. Nie wiem, niezależnie czy dostanie on czy ktoś inny np. Saric nie będę miał obiekcji. Jeśli chodzi o same umiejętności i to, co wnieśli rookies do swoich drużyn to Embiid nie ma konkurencji, ale rozumiem, że zagrał mało spotkań i niektórym może to nie pasować.
 

MIP:zawsze imponuje mi bardzo to, jak ktoś ze szczytu sięga jeszcze wyżej. Jak rok temu bardzo chciałem tej nagrody dla Stephena. W tym roku Harden wpisuje się w te narrację. Ale jednak nagroda w ręce...Otto Portera! Zastanawiałem się tu nad Giannisem, ale ostatnio spuścił trochę z tonu, drużyna z początkowej wizji możliwych PO się wykoleiła, a Grek wciąż nie rzuca za 3 na choćby znośnym poziomie. Z drugiej strony Porter rzuca trójki na poziomie 46 % (!) co jest poprawą o prawie 10 względem ubiegłego roku. Zdobywa więcej punktów, na lepszej skuteczności, no i jest ważnym elementem drużyny z TOP 4 konferencji.

 

6th man: Eric, który jeszcze się nie skontuzjował, Gordon! Bez zaskoczenia.

 

All NBA 1st: Westbrook-Harden-Kawhi-LeBron-Durant

2nd: CP3-Curry-GreekFreak-Anthony Davis-Gobert

3rd: IT-DDR-George-Draymond-Cousins

 

1st def: CP3-Kawhi-Durant-Draymond-Gobert trochę się pozycje rozjechały, ale gra przeciw takiej piątce byłaby katorgą dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP - Harden


COTY - D'Antoni


DPOY - Gobert


ROTY - Sarić


MIP - Giannis


6MOY - E.Gordon


 


1st Westbrook - Harden - Kawhi - LeBron - Durant


2nd Wall - I.Thomas  - DeRozan - Giannis - Gobert


3rd CP3 - Curry - Hayward - Davis - Draymond


 


1stD CP3 - Kawhi - Giannis - Draymond - Gobert


2ndD Rubio - Bradley - Durant - Davis - Jordan


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP - Kawhi Leonard

COTY - Mike D'Antoni

ROTY - Dario Saric

DPOTY - Rudy Gobert

6th man - Eric Gordon

MIP - Antetokounmpo

 

1st NBA

Westbrook, Harden, Kawhi, Durant, LeBron

 

2nd

Wall, DeRozan, Giannis, Davis, Gobert

 

3rd

Thomas, Curry, Hayward, Green, DMC.

 

1rst Def

CP3, Bradley, Kawhi, Green, Gobert

 

Rookies

Brogdon, Hield, Ingram, Saric, Embiid.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.