Skocz do zawartości

paypal


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

siemka, sluchajcie potrzebuje porady

 

mam angielskie konto bankowe, z ktorego nie mam mozliwosci przelewac hajsu na zagraniczne konta a chcialem przelac rodzicom troche gotowki i teraz pytanie jak to zrobic z jak najmniejsza strata dla mnie [oplaty za przelew] oraz dla nich [przewalutowanie]?

 

sa niby te strony typu funcik czy cos takiego ale po pierwsze pobieraja calkiem niemala oplate, a po drugie to szczerze nie mam zaufania do takich stron [szczegolnie przy wiekszym przelewie]. dlatego pomyslalem, ze moze paypal bylby dobrym pomyslem? tylko nie orientuje sie, czy jest tam mozliwosc przelewow pomiedzy kontami w roznych krajach i wlasnie jak wyglada przewalutowanie oraz oplata za przelew? bo nigdy tego nie robilem pomiedzymi kontami paypal w roznych krajach, jesli to bylby dobry pomysl to rodzice musieliby dopiero zalozyc tam konto.

 

w kazdym razie co wy myslicie? czy paypal w ogole wchodzi w gre w mojej sytuacji? jest tu pewnie troche emigrantow bardziej doswiadczonych niz ja, ja jestem swiezak a chce zeby przelew byl pewniak ze dojdzie [najlepiej po niezlym kursie i z mala oplata dla mnie, no ale najwazniejsze zeby po prostu kasa dotarla do rodzicow, juz nawet kij z ta oplata].

 

dodam, ze rodzice maja konto w PKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pieniądze przez PayPal można wysłać tylko osobie, która posiada konto PayPal, w tym wypadku rodzice musieliby posiadać konto PP powiązane z rachunkiem w PKO.,Opłaty za przelew "send money to friends&family" w wypadku USA i Kanady nie są pobierane do Polski wynoszą 1%.,Za przewalutowanie jest stała groszowa opłata.,Zaletą PayPal jest to ,że pieniądze są na koncie odbiorcy w  tym samym momencie kiedy zlecisz przelew i koszty są niskie w porównaniu do Western Union czy Money Gram., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pieniądze przez PayPal można wysłać tylko osobie, która posiada konto PayPal, w tym wypadku rodzice musieliby posiadać konto PP powiązane z rachunkiem w PKO.,Opłaty za przelew "send money to friends&family" w wypadku USA i Kanady nie są pobierane do Polski wynoszą 1%.,Za przewalutowanie jest stała groszowa opłata.,Zaletą PayPal jest to ,że pieniądze są na koncie odbiorcy w  tym samym momencie kiedy zlecisz przelew i koszty są niskie w porównaniu do Western Union czy Money Gram., 

 

dzieki za odp. Paypal wydaje sie wlasnie najlepszym rozwiazaniem, bede probowal. Mam nadzieje ze nie bede bardzo stratny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.