Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym prowadził ekipy tak dobrze jak robiłem filmiki, to byłyby inne finały. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ile to pięknych historii @BMF mógł jeszcze opowiedzieć. Na końcu drugiego filmu była zapowiedź ekranizacji na którą wszyscy czekali..."Spółdzielnia: prawdziwa historia". 

Co się stało że emisję zablokowano? Czy przez ten film BMF musiał odejść? Komu było nie na rękę by świat poznał jak było na prawdę? Tego się już niestety nie dowiemy 😟

Edytowane przez LONGER01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, BMF napisał:

Jakbym prowadził ekipy tak dobrze jak robiłem filmiki, to byłyby inne finały. xD

Może skusisz się na Magic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Reikai napisał:

Może skusisz się na Magic?

eee, tu trzeba nakręcić biografię Alonzo skoro Magic wolne. 

,,Alonzo, człowiek, który został GM-em'' i ,,Alonzo, GM, który pozostał Alonzo''. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Informacyjnie

Już jestem po za kontrolą radnych gdyż minął okres ochronny

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawiłem kontrakt SGA. Coś mi nie pasowała kwota. Jeszcze rok temu miał wpisane to projected

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nuggets tymi podpisami teraz przekroczyli appron.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyskoczyło mi coś takiego, może komuś pomoże w przyszłości o ile tego nie znał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam wszystkich za 20-dniową nieobecność, ale miałem spore zawirowania z pracą, mieszkaniem i życiem rodzinnym i niezbyt miałem siły na ogarnianie wielu rzeczy, w tym BeGm, za co współgraczy jeszcze raz przepraszam. Teraz jak wszystko mam w miarę poukładane, wracam żeby i tu wszystko poukładać. Wiem, że opuściłem turę FA i jestem gotów ponieść konsekwencje

Przy okazji wspomnę, że w pełni biorę na siebie wszystkie negatywne skutki wymiany Lonzo-Josh, wszak sporo ryzykowałem, wiem o wszystkich ostatnich doniesieniach nt. jego zdrowia, przykro się to czyta, ale jak się ma własną wizję, to się powinno jej trzymać, zobaczymy jak to finalnie wyniknie, ale jestem dobrej myśli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Eryko napisał:

Przepraszam wszystkich za 20-dniową nieobecność, ale miałem spore zawirowania z pracą, mieszkaniem i życiem rodzinnym i niezbyt miałem siły na ogarnianie wielu rzeczy, w tym BeGm, za co współgraczy jeszcze raz przepraszam. Teraz jak wszystko mam w miarę poukładane, wracam żeby i tu wszystko poukładać. Wiem, że opuściłem turę FA i jestem gotów ponieść konsekwencje

Przy okazji wspomnę, że w pełni biorę na siebie wszystkie negatywne skutki wymiany Lonzo-Josh, wszak sporo ryzykowałem, wiem o wszystkich ostatnich doniesieniach nt. jego zdrowia, przykro się to czyta, ale jak się ma własną wizję, to się powinno jej trzymać, zobaczymy jak to finalnie wyniknie, ale jestem dobrej myśli

To czekamy szefie na decyzję rookie, bo już z tangiersem i fluberem chcieliśmy ingerować :)

Bane, Kispert i chyba ktoś jeszcze czeka na podjęcie opcji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

To czekamy szefie na decyzję rookie, bo już z tangiersem i fluberem chcieliśmy ingerować :)

Bane, Kispert i chyba ktoś jeszcze czeka na podjęcie opcji. 

Tam TO. Trzeba rookasów podpisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rado droga. Czas zaczyna pomalutku nas gonić. Przypomnę palace kwestie do rozstrzygnięcia:

1. Nuggets i IV tura. 

Denver podpisując Taylora i Reeda przekroczyli appron. Nie dostosowali się w odpowiednim terminie po IV turze finansowo. Wedle regulaminu oznacza to stratę obu tych graczy i ban na V turę FA. Taylor powinien wtedy trafić do Sixers. Trzeba podjąć decyzję co z Nuggets i Taylorem.

2. Lamusy RFA z Bucks i Nuggets.

Tu mamy kwestię interpretacji. Nie zrzucili GMowie tych badziewnych ziutkow, ale podpisując ich na QO w V turze przekroczą nałożony przez właściciela HC. Trzeba podjąć decyzję co z Bucks, Nuggets i tymi ziutkami.

Nie możemy bez tego ruszyć dalej z końcówką offseason - 5 turą FA oraz wężykiem two-way.

@Szulim @LONGER01 @Ashigaru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@january odezwij się na priv do Longera j Ashi - może tez @ozzy110 pomoze

ja aktualnie pływam po morzu śródziemnym na katamaranie i internet mam raz na 3 dni - także pomóżcie ogarnąć i Radzie i Denver z Bux te kwestie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, january napisał:

1. Nuggets i IV tura. 

Denver podpisując Taylora i Reeda przekroczyli appron. Nie dostosowali się w odpowiednim terminie po IV turze finansowo. Wedle regulaminu oznacza to stratę obu tych graczy i ban na V turę FA. Taylor powinien wtedy trafić do Sixers. Trzeba podjąć decyzję co z Nuggets i Taylorem

Skoro regulamin przewidzial sankcje przy wystapieniu takiej okolicznosci to sprawa wydaje sie zamknieta? Osobiscie w tamtym roku tez przegapilem jakis termin na zrzucenie nonamow i musialem im placic. Wolne sloty Nuggets beda musial uzupelnic Forbesem czy Oni lub przez trade?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, tangiers napisał:

Skoro regulamin przewidzial sankcje przy wystapieniu takiej okolicznosci to sprawa wydaje sie zamknieta? Osobiscie w tamtym roku tez przegapilem jakis termin na zrzucenie nonamow i musialem im placic. Wolne sloty Nuggets beda musial uzupelnic Forbesem czy Oni lub przez trade?

Nie jest zamknięta, bo te wszystkie Reedy i Taylory wiszą w arkuszu Nuggets co jest dezorientujące dla ekip uczestniczących w V turze. Dopóki oni nie są oficjalnie cofnięci na free agency to jesteśmy w zawieszeniu. 

@LONGER01 @Ashigaru zróbcie coś wreszcie, bo przestajemy mieć czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, karpik napisał:

Nie jest zamknięta, bo te wszystkie Reedy i Taylory wiszą w arkuszu Nuggets co jest dezorientujące dla ekip uczestniczących w V turze. Dopóki oni nie są oficjalnie cofnięci na free agency to jesteśmy w zawieszeniu. 

@LONGER01 @Ashigaru zróbcie coś wreszcie, bo przestajemy mieć czas.

Rozumiem, natomiast rozwiazanie tej sytuacji przewidzial regulamin, wiec czekamy tylko na oswiadczenie Rady? Za bardzo nie ma nad czym debatowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, tangiers napisał:

Rozumiem, natomiast rozwiazanie tej sytuacji przewidzial regulamin, wiec czekamy tylko na oswiadczenie Rady? Za bardzo nie ma nad czym debatowac.

Debatować raczej nie ma nad czym, raczej po prostu czekamy aż V tura zostanie przeprowadzona jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, tangiers napisał:

Mają 14 graczy Nuggets.

7 minut temu, karpik napisał:

Debatować raczej nie ma nad czym

Akurat co zrobić z tymi waflowymi RFA z Bux i Nuggets na 5 turę przy hardcapach Bux i Nuggets to stricte decyzja Rady, nowa sytuacja w beGM i możliwość dwóch intwerpretacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie tez znać czy oferty na 5 ture są ważne, czy jedziemy od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Szulim napisał:

także pomóżcie ogarnąć i Radzie i Denver z Bux te kwestie

Zwróciłem uwagę na to z czym jest problem, ale decyzja należy do Rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi