Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

shevcu bezkompromisowo ;)

Lakers - Ingram, DAR, Zubac, Randle, Young, Green i jeszcze kilku niezłych ten sam bilans co

Orlando - Noel, Gordon i w sumie nic ;)

A mój team, za co dziękuję w kontekscie tanku, tylko jedno zwycięstwo wiecej niz ta zbieranina w Orlando ;)

Absolutnie się nie czepiam, tylko komentuję ;)

Jak tak dalej pójdzie to Lakers bez wzmocnień w przyszlym sezonie max 25 zwyciestw skoro teraz typuje się im bilans 16 do 20 zwyciestw a wszyscy zdrowi.

Czekamy na następne głosy.

U mnie bylo 0-1 po kalendarzu. Albo w lewo albo w prawo. Nie trzeba sie ze mna zgadzac ale 76ers sie wzmocnili ale nie wydaje mi sie ze dmc w takiej organizacji z dnia na dzien by zmadrzal. Wcs za to jest przereklamowany. Orlando mimo wszystko mialo latwy terminarz wiec gdzies cos by ugrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando z Sacramento gra raz

Tak z ciekawości z kim jeszcze wyszło Ci, że tankujące Orlando wygra?

 

January - ogłoszenie o naborze kiedy planujesz? Bo przy drafcie może być z tym problem, kto za nich będzie draftował i co z osobami/drużynami, którzy się nie wyrobią w okreslonym czasie na wybór? Automatyczny pick wg jakiegoś mocka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co stoi na przeszkodzie by już teraz szukać? Więcej czasu to chyba lepiej a draftowanie przez gracza, który posiada inną drużynę to chyba niezbyt przejrzyste, co w sytuacji (mało prawdopodobne) gdy będziesz za Phoenix wybierał tuż przed swoim pickiem? Poszukałbym raczej kogoś spoza gry na chwilowe zastępstwo, najlepiej kogoś z dobrą wiedzą o drafcie, tak by uniknąć niejasności. Nie bierz tego do siebie, ale tak by było lepiej a najlepiej jakby ktoś był już tych drużyn managerem, dlatego jestem za jak najszybszą rekrutacją. Moim skromnym zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prośba by ktoś to zrobił.

Ja nie dam rady, bo jestem na urlopie (dlatego jest czas na zadawanie głupich pytań i stwarzanie problemów ;) ) i tylko z telefonu, poza tym jestem nikim na tym forum a większe przebicie miałby nabór ogłoszony przez kogoś poważnego ;)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to wyszlo mi przynajmniej raz z Nets w kwietniu, Kings, Detroit 12 kwietnia i w marcu ktorys mecz z Nyk lub Miami, srednio pamietam bo nie mam rozpiski przed soba ale te 4 mecze byly do zrobienia. Tak wytypowalem. W power rankingu u mnie bys byl ok. 27-29 miejsca i bilans po asg tylko to potwierdza. To jest jeden glos na kilka a widze ze masz mega cisnienie by po glosowaniu wyszlo ze Magic zjada nawet na drugi pick. January i tak wyciaga srednia wiec izzzi swoj pick w top5 bedziesz mial (Boston, pick LAL, Kings, Magic, Suns/Detroit) takie bottom 5 typuje.

 

Wg mnie january nie powinien wybierac graczy w drafcie dla innych ekip. Moze jakas ankieta wtedy. Trzeba to przemyslec. Co do oddanych glosow moze pod koniec ludzie sie uaktywnia ale 20 glosow w niedziele to bedzie sukces, niestety...

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie wyjdzie, że się czepiam, za duzo czasu na urlopie, ale jestem ciekaw jak w takim razie wyszło Ci Detroit 3 zwyciestwa, czyli mniej niż Orlando? W grafiku mieli po 2x Orlando, Nets, Knicks do tego bodajże Phoenix, 76ers. Całkiem łatwy zestaw, wydaje mi się, że łatwiejszy niż Orlando a i skład wg mnie dużo lepszy.

Bottom 5 na razie wychodzi chyba Boston, Orlando, Lal, Sac, Phoenix.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pieprzyc farmazony 3 po 3 wzielibyscie sie do roboty i oddali swoje glosy ;-) wyjdzie to z wiekszym pozytkiem dla wszystkich. Akurat LALki mi lataja, skoro gram Sota i mam ich za potencjalnych rywali. Ocenilem 4 ekipy dosc podobnie i jakos nie widze przegiecia. Mnie Detroit nie przekonuje swoim skladem a reszta to zblizony poziom. Moje typy moja sprawa. A co do Lakers to i tak zadecyduje losowanie we wtorek. Nie zdziwie sie jak ostatecznie tu i w realu straca pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to już przypadkiem nie jest czas, kiedy powinno się wręczyć bana dla kolegi będącego GMem Charlotte?

zgadzam się, co prawda i tak mamy braki ale po prostu Kucio chyba nie ma czasu, podobnei było z sesją RPG na forum która graliśmy

chęci był ale czasu brak 

 

założyłem temat, jak ktoś chce coś wiecej napisać o grze i drużyna które są do wzięcia do zaprasza :)

 

http://www.e-nba.pl/topic/5387-zosta%C5%84-gmem-dru%C5%BCyny-nba/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dalej nie ma skladow aktualnych eric bledsoe jes tw 2 teamach Pxoenix i Denver i musze szukac gdzie on jes tw wymianach, zeby ustalac te opisy itd

Eric jest w  Denver, tyle mogę odpowiedzieć.

Zresztą komisarz january w zrobił opis Phoenix i nie ma tam Erica:

http://www.e-nba.pl/topic/5331-begm-rs-1617-opisy-głosowanie/page-2

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja:

 


LAC 19-7 (+3)
Niby bez zmian ale część drużyn się osłabiła.No i usuwam frajerskie mecze.
 
UTA 14-11 (-12).
Zespół znacząco się osłabił gdyż Favors > Mirotic a reszta wymian nie jest wzmocnieniem dla tego zespołu.

 

Just sayin... rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, ale czytając ten opis nie wiem, czy to niewiedza na temat wymian i ligi + chęć wygrania czy jakieś żarty.

 

Wyjaśnienie, jeśli ten komentarz niejasny: Jazz w 2.części sezonu: Real NBA vs Nasza Gra:

Favors (zagrał tylko w kilku meczach) vs Mirotić (dobra forma w 2.części sezonu);

Withey (zapchajdziura) vs. Baynes (solidny ławkowicz, back-up dla Goberta);

Diaw (solidny grajek, ale bez przesady) vs. Booker (z ławki idealny fit według mnie, >Diaw ;))

Burks (prawie bez gry) vs. Ross (solidny strzelec, 12,5pkt/mecz w Magic)

Henderson + Chalmers vs. Mack + Neto - minus, ale też bez przesady - Mack i Neto to nie są gracze z najwyższej półki, bez nich gram więcej składami bez nominalnego PG - Ingles, Hayward, JJ sobie poradzą.

 

"usuwanie frajerskich meczy" - hmmm... każdy nietankujący by chciał sobie usunąć takie porażki - patrząc na kalendarz widzę jedną wtopę, której by w naszej grze nie było - mecz vs. Kings, natomiast skład LAC prawie bez zmian, więc nie widzę powodu do +3 ;)

 

#justsayin

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.