Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tecu napisał(a):

2wc mają waivers? Jeżeli faktycznie mają to jakie zastosowanie ma to co napisałeś w naszych realiach? Niższego kontraktu nie mogą podpisać.

Chyba tak, w każdym razie zwalniając gracza za pięć dwunasta minimalizujesz szansę, że znajdzie on pracę gdzieś indziej, bo większość ofert jest już wysłanych.

Ale ok, skoro rok temu były takie sytuacje, to w tym okienku jeszcze tak można będzie zrobić, ale od następnego koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał(a):

Chyba tak, w każdym razie zwalniając gracza za pięć dwunasta minimalizujesz szansę, że znajdzie on pracę gdzieś indziej, bo większość ofert jest już wysłanych.

Ale ok, skoro rok temu były takie sytuacje, to w tym okienku jeszcze tak można będzie zrobić, ale od następnego koniec.

Nie bardzo rozumiem dlaczego łączymy te dwie sprawy.

Jedna to nasza zasada robienia miejsca przed złożeniem oferty. Abstrahując od tego czy jest to dobra zasada czy też nie i czy nie mieliśmy od niej odejść to spełniłem ją i mam miejsce nie warunkowe.

Druga to kwestia tego czy istnieje jakiekolwiek zasada związana ze zwolnieniem gracza by w następnym okienku był dostępny. Podczas FA offseason, taki gracz mógł być zwolniony, po prostu nie mógł być podpisany w następnym, chyba, że z waivers. Tak było chyba ostatnio z TyTy.

Oczywiście mówimy o regularnym kontrakcie, bo ja szczerze, nigdy nie słyszałem, że ktoś zwolniony z 2wc musiał oczyścić waivers by móc z kimś innym podpisać.

Mogę to zrozumieć, ale w takim razie zwyczajnie nie są dostępni w tym okienku jeżeli się upieramy, że ma to znaczenie. Nie ma to żadnego jednak wpływu na pierwszą kwestię, bo mieć nie może.

Butler i Smart mogą być podpisani, jeżeli ktoś by chciał, bo nie sądzę, że ktoś chciałby im dać kontrakt normalny a jak nie to taki sam dostają z waivers. Identyczny, czy 2wc do końca sezonu.

I nie za pięć dwunasta a wczoraj.

Kluby NBA zwyczajnie podpisują gracza na 2 way jednocześnie zwalniając jego miejsce. Idiotyczne jest tylko to, że by podpisać trzeba zwolnić kogoś a jak się nie podpisze nikogo to zostaje dziura. Chyba, że będzie można później po prostu uzupełnić skład z tych co zostało, bo inaczej to jest trochę bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tecu napisał(a):

Kluby NBA zwyczajnie podpisują gracza na 2 way jednocześnie zwalniając jego miejsce. Idiotyczne jest tylko to, że by podpisać trzeba zwolnić kogoś a jak się nie podpisze nikogo to zostaje dziura. Chyba, że będzie można później po prostu uzupełnić skład z tych co zostało, bo inaczej to jest trochę bezsensowne.

+1

Można u nas wg mnie zmienić tu formułę na - Zwalniam X ale tylko jak kogoś podpisze z wysłanej listy. bo jaki interes ma klub zwalniając gracza jak nikogo na jego miejsce nie podpisuje? (tu robi się tylko problem jak tego zwolnionego X ktoś inny podpisze).

lub

Już po głosowaniu klub ma np 24h na dobranie sobie kogoś z wolnych FA (na zasadzie - kto pierwszy ten lepszy) lub w przypadku braku gracza(y) na standardowym kontrakcie do minimalnej dozwolonej liczby, dobiera mu go Rada po upływie tych 24h.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tecu napisał(a):

Nie bardzo rozumiem dlaczego łączymy te dwie sprawy.

Jedna to nasza zasada robienia miejsca przed złożeniem oferty. Abstrahując od tego czy jest to dobra zasada czy też nie i czy nie mieliśmy od niej odejść to spełniłem ją i mam miejsce nie warunkowe.

Druga to kwestia tego czy istnieje jakiekolwiek zasada związana ze zwolnieniem gracza by w następnym okienku był dostępny. Podczas FA offseason, taki gracz mógł być zwolniony, po prostu nie mógł być podpisany w następnym, chyba, że z waivers. Tak było chyba ostatnio z TyTy.

Oczywiście mówimy o regularnym kontrakcie, bo ja szczerze, nigdy nie słyszałem, że ktoś zwolniony z 2wc musiał oczyścić waivers by móc z kimś innym podpisać.

Mogę to zrozumieć, ale w takim razie zwyczajnie nie są dostępni w tym okienku jeżeli się upieramy, że ma to znaczenie. Nie ma to żadnego jednak wpływu na pierwszą kwestię, bo mieć nie może.

Butler i Smart mogą być podpisani, jeżeli ktoś by chciał, bo nie sądzę, że ktoś chciałby im dać kontrakt normalny a jak nie to taki sam dostają z waivers. Identyczny, czy 2wc do końca sezonu.

I nie za pięć dwunasta a wczoraj.

Kluby NBA zwyczajnie podpisują gracza na 2 way jednocześnie zwalniając jego miejsce. Idiotyczne jest tylko to, że by podpisać trzeba zwolnić kogoś a jak się nie podpisze nikogo to zostaje dziura. Chyba, że będzie można później po prostu uzupełnić skład z tych co zostało, bo inaczej to jest trochę bezsensowne.

Bo z perspektywy gracza zostawiasz go na 2 miesiące bez pracy, bo nie chciało Ci się go zwolnić dzień wcześniej. Nie ma tu analogii do reala, bo w realu nie ma turowego systemu. Od tej pory będzie tak, że zamykamy wszelkie zwolnienia przed startem składania ofert tak, żeby każdy wiedział kto jest dostępny. 

Możliwość dobrania graczy, którzy zostali bez pracy po głosowaniu wydaje mi się dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

czekam na przeprosiny w sprawie malika beasleya jakoby to był c***owy fit do mojego BIG3.

imo wszystko co mowiłem sprawdza się 🤷‍♂️

 

w sensie, że ludzie zaczęli go mylić z Devinem Bookerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.