Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Tecu napisał(a):

Spokojnie, jak wysłałeś to na pewno jest w odbiorczej osoby do której wysłałeś. Tam poszukaj 😉

Napisałem do Januarego już w sprawie szkolenia jak przeglądać nieswojo pocztę. Poczekam z tym jak będę w okolicach Bytomia i wtedy wjadę na konta radnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 22:00, Tecu napisał(a):

Nie wiem. Ale po prostu nie wierzę, że @january byłby w stanie to zrobić.

Admin nie może przywrócić postów skasowanych? @ely3 @matek

Nie jesteśmy adminami. Moderator moze przywrócić usuniętą zawartość ale January usuwa maila od 12 wrzesnia. Jest tego ok 600 stron . Chyba usuwa wszystkie swoje maia bo widze usuwane nawet z 2010 roku. Nie wiem po co mielibyśmy to przywracać skoro on po prostu wymazuje swoją działalność na forum.

Więc tak mogę to przywrócić ale B - nie zrobię tego.. 

Te wszystkie wpisy zostaną usunięte trwale po 30 dniach od usunięcia a więc od 12 października po kolei pakietami będzie znikać historia wpisów Januarego i pewnie o to chodzi autorowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał(a):

Nie jesteśmy adminami. Moderator moze przywrócić usuniętą zawartość ale January usuwa maila od 12 wrzesnia. Jest tego ok 600 stron . Chyba usuwa wszystkie swoje maia bo widze usuwane nawet z 2010 roku. Nie wiem po co mielibyśmy to przywracać skoro on po prostu wymazuje swoją działalność na forum.

Więc tak mogę to przywrócić ale B - nie zrobię tego.. 

Te wszystkie wpisy zostaną usunięte trwale po 30 dniach od usunięcia a więc od 12 października po kolei pakietami będzie znikać historia wpisów Januarego i pewnie o to chodzi autorowi

A jakieś konsekwencje za włamywanie się na cudze konta przewidujesz czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta cała schiza dlatego że głosowaliście na LBSa w ostatnim finale?

czy była jeszcze jakaś drama która mnie ominęła? xD

14 minut temu, fluber napisał(a):

A jakieś konsekwencje za włamywanie się na cudze konta przewidujesz czy nie bardzo?

a jakie modzi z forum X mogą wyciągnąć konsekwencje wobec usera który chce całkiem zniknąć z forum x? 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

ta cała schiza dlatego że głosowaliście na LBSa w ostatnim finale?

czy była jeszcze jakaś drama która mnie ominęła? xD

a jakie modzi z forum X mogą wyciągnąć konsekwencje wobec usera który chce całkiem zniknąć z forum x? 🙃

Np dać mu perma żeby nie mógł sobie dalej postów usuwać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał(a):

Zasadniczo to jest słabe ale z tego co widzę to raczej się nie włamał 

Jakby się włamał to bym nie gadał z Tobą tylko z policją. 

Czyli próba złamania hasła innemu userowi to nie jest wystarczające żeby zabrać komuś uprawnienia moderatorskie?

A z czystej ciekawości czy mogę złożyć wniosek o udostępnienie danych teleinformatycznych źródła ataku na moje konto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał(a):

Jakby się włamał to bym nie gadał z Tobą tylko z policją. 

Czyli próba złamania hasła innemu userowi to nie jest wystarczające żeby zabrać komuś uprawnienia moderatorskie?

A z czystej ciekawości czy mogę złożyć wniosek o udostępnienie danych teleinformatycznych źródła ataku na moje konto? 

xD

genZ histeryk vs drama-queen boomer

KTO WYGRA TO STARCIE?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał(a):

Jakby się włamał to bym nie gadał z Tobą tylko z policją. 

usiłowanie jest tak samo karalne :P

i cyk uczestnicy begm sobie pojezdza do plokulatury w bytomiu jako swiadkowie rotfl

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

usiłowanie jest tak samo karalne :P

Z tego co wiem to w przypadku mediów społecznościowych czy forów dyskusyjnych konieczne jest zalogowanie się na czyjeś konto. 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

 

i cyk uczestnicy begm sobie pojezdza do plokulatury w bytomiu jako swiadkowie rotfl

Od razu zrobimy zlot, świetny pomysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy. Zlot uczestników BeGM 

https://www.sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-w-bytomiu

datę i godzinę każdy otrzyma w osobnej wiadomości zapewne poleconym 

;)

@fluber weź już się trochę opanuj z tym wymachiwaniem kijem 

Jestem ostatnim który chciałby trywializować przestrzeganie reguł prawa ale już tak nie dociskaj z tymi tekstami o policji. Takie rzeczy załatwiamy we własnym gronie chyba ze jakaś krzywa akcja spotkałaby Ciebie w ipko gdyby się okazało ze wszędzie masz to samo hasło - ale to lepiej zmień za wczasu 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał(a):

Ruszamy. Zlot uczestników BeGM 

https://www.sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-w-bytomiu

datę i godzinę każdy otrzyma w osobnej wiadomości zapewne poleconym 

;)

@fluber weź już się trochę opanuj z tym wymachiwaniem kijem 

Jestem ostatnim który chciałby trywializować przestrzeganie reguł prawa ale już tak nie dociskaj z tymi tekstami o policji. Takie rzeczy załatwiamy we własnym gronie chyba ze jakaś krzywa akcja spotkałaby Ciebie w ipko gdyby się okazało ze wszędzie masz to samo hasło - ale to lepiej zmień za wczasu 

Ależ ja jestem całkowicie opanowany. Nie czuję się jednak komfortowo z tym że można być nadal moderatorem mimo próby popełnienia przestępstwa na forum i ewidentnych objawów jakiej choroby. Czułbym się bezpieczniej gdyby to konto zniknęło z forum jak również wiedział kto i skąd dokonał ataku na moje konto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio Spurs G Devin Vassell has agreed on a five-year, $146 million contract extension, Andrew Morrison, Rich Beda and Mitch Nathan of @CAA_Basketball tell ESPN. Vassell lands rookie scale extension as part of 2020 Draft class and solidifies himself as a Spurs cornerstone.

@karpik daje więcej bo jaka tam oferta była? Moim zdaniem jeżeli nawet niższa to i tak ok

Są inne okoliczności w zespole bo rl spurs maja więcej cap space i nie musza utrzymywać droższych graczy. Dla mnie ok 

Wyglada świetnie. Trenował 5 tygodni i moim zdaniem jest w formie niespotykanej wcześniej. 
The San Antonio Spurs and Devin Vassell have agreed to a five-year, $146 million extension, which includes no options and is guaranteed for $135 million with $11 million in bonuses, league sources told

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignazz napisał(a):

karpik daje więcej bo jaka tam oferta była? Moim zdaniem jeżeli nawet niższa to i tak ok

120/5. Nie wiem po co uprawiasz tutaj tak karkołomną gimnastykę logiczną. Prawda jest taka, że daliście dupy z extension Vassella, pewnie głównie dlatego, że nikt nie ogląda tutaj Spurs poza Tobą (ale i tak byłeś na tak). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tu nic nie uprawiam. Po prostu wskazałem ze nawet jeżeli podpis w spurs jest wyższy ( 11.000.009 to bonusy wiec podstawa i tak bliżej twojej kwoty) to rozumiem u Ciebie przy innej sytuacji niż spurs nizszy kontrakt który gracz zrozumiał i podpisał. Tu nie było nic z ataku czy krytyki. 

I mocno mnie ciekawi to ze od razu tłumacząc swój podpis atakujesz rl spurs ze dali dupy. 

Moim zdaniem co dałem w głosowaniu twoje extension jest ok mimo ze gracz rl dostsl lepiej 

135:120 gdzie spurs maja dokładny wgląd jak gracz przepracował lato i jakie postępy uczynił. U nas jest wart tyle ile dałeś. Ale jest moim zdaniem lepszy. 
Widocznie czego głośno się nie mówi z kolanem nie było tak złe gracz w imię tanku wyleczył je i zrobił postępy „na sucho”. Oczekiwania podobno wśród młodych są ogromne. 

Na fotach w spurs jedynie Keldon miał niewyraźna mine ;)

Chyba ze ta krytyka z daniem dupy to atak i śmiech z głosujących ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.