Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Tecu napisał(a):

Absolutnie nie wierzę, że @january może być w to zamieszany.

Może mu się też włamali na konto?

skoro pousuwał posty z tego działu to raczej wątpliwe, że to przypadek i zrobił to ktoś inny 

ja nie czaje w ogóle po co miałby się włamywać na forumowe konto, co to niby miałoby dać?

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

I o tym piszę.

Dziekuje za zobrazowanie :)

tu tak zawsze było, nie zgrywaj świeżaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tecu napisał(a):

Absolutnie nie wierzę, że @january może być w to zamieszany.

Może mu się też włamali na konto?

Mnie i @RonnieArtestics się nie włamano ( odnośnie tego też). Ktoś jedynie próbował. Mamy przyblizona lokalizację sprawcy i czas ataku. 

Niewykluczone, że mógłby być to zbieg okoliczności że próbowano się włamać do mnie, Ronniego i jaśka po tym jak się odpalił w naszym kierunku a następnie haker celowo usuwał ważne posty niezbędne do dalszej gry w begm autorstwa januarego. Uważasz że ten scenariusz miał miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał(a):

Ale ja nie chcę by były przywracane, usuwam je od kilku dni z konkretnego powodu, a nie są w żaden sposób potrzebne do dalszej gry (rozliczenia finansowe są w arkuszu).

 

Gwoli ścisłości - wczoraj sam się nie umiałem zalogować nie pamiętając hasła (będąc akurat w innym miejscu, pewnie detektywi sobie z tym mógłbym siedzieć cicho) i sobie zablokowałem na 15 min logowanie, ale widzę oskarżenia grube - w skrócie, będąc zły, chciałem zrobić dodatkową złośliwość głupią od siebie i też na 15 minut wylogować flubera i ronniego z forum jak siebie, jak widać pięknie mi to wyszło.

[ten post też później usunę jak coś, ale sprawę wypadało mi jednak wyjaśnić]

No cóż, najwyraźniej jakiś haker z okolic Bytomia postanowił cię wrobić.

Czyli próbując doprecyzować: mówisz że jak admini sprawdza czy miałeś bana spowodowanego nieprawidłowymi logowaniami to okaże się że tak, ale nie dlatego że próbowałeś włamać się na inne konta tylko dlatego że zapomniałeś jak zalogować się na własne?

13 minut temu, january napisał(a):

ale widzę oskarżenia grube - w skrócie, będąc zły, chciałem zrobić dodatkową złośliwość głupią od siebie i też na 15 minut wylogować flubera i ronniego z forum jak siebie, jak widać pięknie mi to wyszło.

 

Na początku zrozumiałem ten wpis jako to że cię niesłusznie oskarżam. Czyli jednak miałem rację że te próby włamania były twojego autorstwa.

Pozwolę sobie darować epitety pod twoim adresem, bo każdy widzi co sobą reprezentujesz.

Nie wiem czy to do ciebie dociera, ale gdybyś niechcący trafił w hasło któregoś z nas, to są na to paragrafy, mamy tu prywatne wiadomości, można trafić za to do więzienia a ja bym ci na pewno nie odpuścił. 

I nie, ani ja ani ronnie nie mieliśmy zablokowanego konta, bo system potraktował to jako próbę włamania i kradzieży danych osobowych.

Polecam skorzystanie z usług odpowiedniego lekarza, zanim zrobisz sobie albo komuś krzywdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nie rozumiem nic

Bo to jest trudne

Generalnie to Jasiek próbował się włamać do mnie i do Ronniego bo na jego post o tym jak mogę mówić do mojej żony czy psa napisałem xd a ronnie to polubił.

I ja też tego nie rozumiem, nie jestem psychiatra.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Bo to jest trudne

Generalnie to Jasiek próbował się włamać do mnie i do Ronniego bo na jego post o tym jak mogę mówić do mojej żony czy psa napisałem xd a ronnie to polubił.

I ja też tego nie rozumiem, nie jestem psychiatra.

Ale po co miałby to robić i jak?

Jedyna opcja to gdybyś miał hasło fluber123, czyli jakieś 0.0001% szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał(a):

A mnie zacytował i w sumie nie wiem co napisał. Dziwne.

@january wszystkiego najlepszego, uwierz , że inni mają zdecydowanie gorzej.

Pozdrawiam i głowa do góry. Życie nie jest takie złe jak jeszcze jest.

Napisał dokładnie to co zacytowałem w pierwszym poście po Twoim wpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.