Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

On w RL tylko 1 rok ma gwarantowany w kontrakcie, takze pewnie go zwolnią i po problemie.

Na razie go nie zwolnią. Jeśli zostanie skazany to liga może unieważnić ten kontrakt. Zatem, pewnie poczekają, bo nikt mu nie będzie kilkunastu milionów za darmo płacił. Pytanie, czy go odsuną na razie od zespołu do czasu wyjaśnienia sprawy i dalszych decyzji. Pewnie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Regis napisał(a):

A dlaczego Bagley nie jest u mnie? 

Jako jedyny złożyłem mu ofertę w 3. turze, byłem pewien że trafił do mnie. Czy to zwykłe przeoczenie?

Cytat

Czy oferta dla Bagleya Rockets jest prawidłowa?

Dali mu 5 mln prawdopodobnie z non birda, ale moim zdaniem nie mieli takiej możliwości z poprzedniego kontraktu.

by @MarcusCamby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, tzn. w tamtym czasie na forum raczej nie zaglądałem,  miałem ważne sprawy przez które nie złożyłem reofert i w zasadzie przegrałem tym to FA. Ale jak już wszedłem na forum to nie kojarzę, abym był oznaczony/cytowany ws Bagley'a, jakoś pewnie bym się odniósł. I czy musi być napisane z jakiego wyjątku? 

Podobnie jak nie było oznaczenia i informacji ws wyrównania Aldamy, który bym RFA i standardem było danie czasu na decyzję - tutaj tego zabrakło. 

A z Koloko co jest nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał(a):

Nie przypominam sobie, tzn. w tamtym czasie na forum raczej nie zaglądałem,  miałem ważne sprawy przez które nie złożyłem reofert i w zasadzie przegrałem tym to FA. Ale jak już wszedłem na forum to nie kojarzę, abym był oznaczony/cytowany ws Bagley'a, jakoś pewnie bym się odniósł. I czy musi być napisane z jakiego wyjątku? 

Podobnie jak nie było oznaczenia i informacji ws wyrównania Aldamy, który bym RFA i standardem było danie czasu na decyzję - tutaj tego zabrakło. 

A z Koloko co jest nie tak? 

Z Koloko Cię oznaczałem, bo do końca trzeciej tury miałeś czas na decyzje w sprawie jego podpisu, co na szczęście zrobiłeś w ostatniej chwili.

Z Bagleyem temat był wspominany kilkakrotnie, temat o tym, że mogło to być też full MLE zapodał dopiero ozzy już po kontrofertach, a ja już przy ofertach omawiałem temat.

Z Aldamą to już pytanie nie do mnie w kwestii jego wyrównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Dobry deal w realu dla wszystkich? U mnie Nurkic z nowa motywacja w dobrym teamie, a caleb martin dalej jest drugim najlepszym graczem obwodowym w Real Heat :) 

ernie i longer pewnie tez szczęśliwi. Karpik chyba najmniej. 

Jrue poleci gdzieś na bank dalej, pytanie gdzie.

Może do Bulls lub Pels? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Jrue poleci gdzieś na bank dalej, pytanie gdzie.

Może do Bulls lub Pels? ;)

Blazers niekoniecznie musza tankować jak już wzięli aytona. Imo Jrue-Anfernee-Grayson-grant-Ayton to całkiem całkiem team, a na ławce jeszcze scoot i Sharpe.. mogą chcieć np najpierw zbudować trochę wartosc Jrue czy jeramiem, a dopiero w trade deadline pomyśleć co dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Blazers niekoniecznie musza tankować jak już wzięli aytona. Imo Jrue-Anfernee-Grayson-grant-Ayton to całkiem całkiem team, a na ławce jeszcze scoot i Sharpe.. mogą chcieć np najpierw zbudować trochę wartosc Jrue czy jeramiem, a dopiero w trade deadline pomyśleć co dalej. 

Raczej nie wyobrażam sobie scenariusza w którym Henderson z miejsca nie jest franchise playerem i że mialby wchodzić z lawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ignazz na serio definitywnie i ostatecznie opuszcza Spurs, to jestem zwolennikiem objecia zespolu przez innego zadeklarowanego kibica tego zespolu, czyli Pablo. Ewentualnie przeniesienia jego zespolu pod szyld SAS, jesli to mozliwe.

Sledze watek Spurs na forum i widze jego aktywnosc, poza tym gralem i gram z Pablo w wielu ligach na Yahoo i wszedzie nawet po nazwie jego zespolu widze, ze to wierny kibic Spurs. Stary chlop a chce mu sie ustawiac nazwy typu Pop's team itp. W fbx2 i simce tez prowadzi SAS. Doslownie wszedzie deklaruje przywiazanie do tej organizacji.

Wiec teraz, skoro sam Pablo wyszedl z taka inicjatywa to postanowilem go wesprzec.

Przeciez tak naprawde chodzi o to, zeby ta zabawa dawala ludziom jak najwiecej radosci, a chlop sie pali do objecia Spurs. Sam nie kibicuje szczegolnie jakiemus jednemu zespolowi, wiec odpowiada mi Cavs, jak pewnie odpowiadalaby mi kazda inna druzyna. Ale wiem, ze dla innych ma to znaczenie. Alonzo, Czlowieku morza i inni, czytacie to xd

Widze, ze sa argumenty przeciwne, ze Randle, ze inne kontrakty...ale nie do konca do mnie przemawiaja. Pablo nic nie zepsul na tyle, zeby nie podarowac mu troche wiecej frajdy 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.