Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.01.2023 o 00:06, Szulim napisał(a):

ORL

  1. Rayjon Tucker min
  2. Udonis Haslem min

cut: Tucker

(...)

 

Podpisy:

ORL: Tucker (and cut), Haslem min

 

Aż sobie obaczyłem @człowiek...morza o co tam chodzi w tym co cytujesz - a tam Dyzma BeGM :)

Rayjon Tucker dostał swoją $$$ ode mnie i to z bonusem. podczas tego sezonu - to tylko info dla GMów, którzy nie wiedzą o co chodzi. Inby dla 12-latków nie dla mnie. Bawcie się dobrze. 😘

Jak też chcesz na ignora to nie ma sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał(a):

Aż sobie obaczyłem @człowiek...morza o co tam chodzi w tym co cytujesz - a tam Dyzma BeGM :)

Rayjon Tucker dostał swoją $$$ ode mnie i to z bonusem. podczas tego sezonu - to tylko info dla GMów, którzy nie wiedzą o co chodzi. Inby dla 12-latków nie dla mnie. Bawcie się dobrze. 😘

Jak też chcesz na ignora to nie ma sprawy :)

po 3,5 roku dostał umowę- idąc tym tokiem rozumowani, jeśli Donwiddie dostanie ofertę od Suns latem 2026 to nie będzie już sk****synstwo, tylko normalna rzecz? 

Dyzma, nie Dyzma, ja mam i tytuł i zespół stworzony bez tanku, Ty masz zespół zbudowany na tanku i największym sukcesem jest final konferencji :) 

Chyba jednak nie za bardzo jesteś tutaj dla mnie rywalem pod względem dokonań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

„Throwback to this interview when Jaylen Brown said he’ll Have 5 rings by age 28.

He has two more years to win 5 championships. „
 

 

Powinien grać w Knicks w begm! :) 
@człowiek...morza swietnie byś się z nim dogadywał 😛

 

( tak żeby nie było że się uwziąłem na pablo, lafa i MC ) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

„Throwback to this interview when Jaylen Brown said he’ll Have 5 rings by age 28.

He has two more years to win 5 championships. „
 

 

Powinien grać w Knicks w begm! :) 
@człowiek...morza swietnie byś się z nim dogadywał 😛

 

( tak żeby nie było że się uwziąłem na pablo, lafa i MC ) 

no był wątek o którym mało kto pamięta, a w którym przecieły się moje losy i browna

mianowicie gdy w zaledwie 2 tygodnie znowu nalałem z pustego i stworzyłem potęge jazz i ów browna ściągnałem, tworząc skład cp3-lavine-brown-green-ayton-hayward.

jedna z głównych historii begm "co by było gdyby".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

no był wątek o którym mało kto pamięta, a w którym przecieły się moje losy i browna

mianowicie gdy w zaledwie 2 tygodnie znowu nalałem z pustego i stworzyłem potęge jazz i ów browna ściągnałem, tworząc skład cp3-lavine-brown-green-ayton-hayward.

jedna z głównych historii begm "co by było gdyby".

 

 

inna to co by było gdyby Minnesota nie zwolniła Cię z funkcji basenowego i nie pozwoliła na powrót do Knicks. 

Czy Woodenowi udałoby się zdobyć tytuł bez pomocy Człowieka Morza? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, LAF napisał(a):

EVAN FOURNIER jest dostępny. 
 

Jak ktoś widział mecz z Kanadą to wie w jakiej jest dyspozycji. Oddam półdarmo bo po jednym meczu nie ma co wyciągać daleko idących wniosków , ale jakby ktoś dostrzegł coś w nim to zapraszam na priv

pisz do @człowiek...morza , jest fanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

@Braveheart22 chełpiący się jaki to steal wyłapał z jego podpisem extension :P

Pokażesz jeden wpis, gdzie się tak niby mocno chwalę tym extension? Czy może od razu przeprosisz? ;)

Wyraźnie mnie z kimś pomyliłeś Marcusie. 

A sytuacja c***owa, bo może być, że martwe siano przez rok niestety w moim salary, bo skazany to tak czy siak raczej szybko nie będzie. Zobaczymy co na to liga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Pokażesz jeden wpis, gdzie się tak niby mocno chwalę tym extension? Czy może od razu przeprosisz? ;)

Wyraźnie mnie z kimś pomyliłeś Marcusie. 

A sytuacja c***owa, bo może być, że martwe siano przez rok niestety w moim salary, bo skazany to tak czy siak raczej szybko nie będzie. Zobaczymy co na to liga. 

On w RL tylko 1 rok ma gwarantowany w kontrakcie, takze pewnie go zwolnią i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.