Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię w beGM teorie spiskowe. Przecież to ja jestem twórca teorii potwierdzającej istnienie Spółdzielni ;)

Tu jak na razie wpisy GM to raczej bym nazwał Alibi Rady na ofertę Dejounte a sam GM znalazł się w grze po tym jak zaatakowałem sensowność oferty klubu bez GM dla Dejounte. Nawet bym nazwał to wspólna inicjatywą Panów Sz & MC. 
 

To bardzo niebezpieczna gra bo na tym koncie moim zdaniem wisi przyszłość beGM. Jeżeli to sztuczka aby przepchać Dejounte do Suns zarządzanych Radnymi to wiem co będzie.  

Na razie nic a nic mnie nie przekonuje obecna sytuacja a zbieg okoliczności KOSMICZNY. WRĘCZ co do sekundy. A zbiegi okoliczności ze nowa dusza uwielbia oferty w ciemno Rady wcześniej to już w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Byku, trafiłeś na forum przypadkiem i od razu ładujesz w begm, wiec brzmi to jakbyś był jakimś kolejnym pionkiem Szulima, albo multikontem- wyprowadź mnie z błędy zamiast smieszkowac

Zwróć uwagę, że FatBaller to anagram od Tal Flaber. Może to moje szachowe alter ego

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał(a):

Lubię w beGM teorie spiskowe. Przecież to ja jestem twórca teorii potwierdzającej istnienie Spółdzielni ;)

Tu jak na razie wpisy GM to raczej bym nazwał Alibi Rady na ofertę Dejounte a sam GM znalazł się w grze po tym jak zaatakowałem sensowność oferty klubu bez GM dla Dejounte. Nawet bym nazwał to wspólna inicjatywą Panów Sz & MC. 
 

To bardzo niebezpieczna gra bo na tym koncie moim zdaniem wisi przyszłość beGM. Jeżeli to sztuczka aby przepchać Dejounte do Suns zarządzanych Radnymi to wiem co będzie.  

akurat z Murrayem to sam spierdoliles, wiec tu się nie doszukuj spisków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

wali c***em na kilometr, szukanie slotow. sfanatyzowane gdy masz tyle lig dookoła już śmierdzi.

Mam tylko nadzieje, ze Rada zgodzi się ze nie ma możliwości żadnych deali na linii FatBaller a Jazz/Bux przez najbliższe 2 sezony.

Juz nie będę drążył tematu, bo szanse ze nie jesteś kuzynem Szulima z Katowic są imo malutkie 

Earnie na propsie, on i Reikai z tego nowego zaciągu klasa, szkoda ze Erniemu spierdolili eksperci z Rady rok temu FA bo mógłby mieć bdb team

@Qcin_69 nie wiem co masz do mnie, ale przestan sie bawic w Jamesa Bonda chlopie. Nie jestem tym za kogo mnienuwazasz. Jestem tu nowy i nie muszę z Tobą robić interesów 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FatBaller napisał(a):

@Qcin_69 nie wiem co masz do mnie, ale przestan sie bawic w Jamesa Bonda chlopie. Nie jestem tym za kogo mnienuwazasz. Jestem tu nowy i nie muszę z Tobą robić interesów 😉

Byku nie mam nic do Ciebie o ile Ty to Ty.

Po prostu martwię się ze na forum na którym regularnie udziela się całkiem sensowna liczba zweryfikowanych userow pojawia się ktoś zupełnie obcy i z miejsca trafia do beGM gdzie już historia nauczyła, ze większość tych meteorytów znika po zrobieniu pierwszego dealu ze swoim kolega. 

@MarcusCamby to ze ktoś z nikad od razu pisze z Tobą tez jest nieco zastanawiające, w sumie przez kogo wejść najłatwiej do gry jak nie przez nieskazitelnego Pelikana?

/

Dalej, ponawiam petycje- zero deali przez 2 lata z Jazz i Bux i luz, nie draże dalej tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

Byku nie mam nic do Ciebie o ile Ty to Ty.

Po prostu martwię się ze na forum na którym regularnie udziela się całkiem sensowna liczba zweryfikowanych userow pojawia się ktoś zupełnie obcy i z miejsca trafia do beGM gdzie już historia nauczyła, ze większość tych meteorytów znika po zrobieniu pierwszego dealu ze swoim kolega. 

@MarcusCamby to ze ktoś z nikad od razu pisze z Tobą tez jest nieco zastanawiające, w sumie przez kogo wejść najłatwiej do gry jak nie przez nieskazitelnego Pelikana?

/

Dalej, ponawiam petycje- zero deali przez 2 lata z Jazz i Bux i luz, nie draże dalej tematu

Nie znam tu nikogo @Qcin_69 fajnie się zapowiada ta liga i oby tak było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał(a):

Ooo @MarcusCamby witaj w klubie szpiegów, multikont, multizespolow by dr Qcin 🤣

apropo @Qcin_69 - nie ja znalazłem tego GMa tylko @ernie9005 wiec twoja teoria jebie na kilometr ale dzień bez wspomnienia ze prowadzę 10zespolow w beGM jest dniem straconym ;) 

Szulim nie bądź bezczelny xd kto ma wiedzieć ten wie xd screeny są :D 

18 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Nie obrażaj mojej inteligencji, przyjacielu :)

Oj Marcusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Ty powinieneś mieć dożywotniego bana na deale z Wizz i Hornets w takim razie. Mam screeny z BDG i Torunia.

 

 

przecież miałem roczny ban na deale z Lafem xd

 

6 minut temu, LAF napisał(a):

Z Tobą też w takim razie 

Mam screeny ze Szczecina 

Hue hue

no LBS to ma tyle wspólnego ze Szczecinem co Włocławek z turystyka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

no LBS to ma tyle wspólnego ze Szczecinem co Włocławek z turystyka

Przecież się tam urodziłem.

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

przecież miałem roczny ban na deale z Lafem xd

 

widocznie za krótko, trzeba naprawdę mieć coś nie tak z podzespołami by z miejsca połączyć Ballera z Szulimem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Alonzo napisał(a):

 

Jedną z zasad z którymi się fundamentalnie nie zgadzam jest łamanie danego słowa - nienawidzę takiego sk****syństwa.. 

 

W dniu 9.01.2020 o 15:05, Alonzo napisał(a):

U mnie - tak jak pisałem - jeżeli Rayjon wybierze Magic - będzie grał w 3T, gdzie będę chciał bardziej ogrywać moją młodzież. Podpisując go  myślą nie tylko o tym sezonie, ale przede wszystkim o przyszłości - stąd nie składałem ofert takim graczom jak McRea, czy Wanamaker. Liczę na to, że gracz przekona mnie do swojej gry (w realu widać w jego grze sporo podobieństw do Mitchella, u boku którego gra w rl Jazz) - stąd jego podpisanie jest dla mnie tak istotne. 

 

W dniu 25.11.2020 o 16:13, Alonzo napisał(a):

Dlatego Rayjon Tucker dostanie nową propozycję kontraktu

 

 

IMG_0264.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.