Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Uwierz @FatBaller że wymiana była jeszcze gorsza z początku a ja zaproponowałem mniej ;)

potem jeszcze bardziej to zostało złagodzone i poddane pod głosowanie zanim w ogóle przeszło 

@Reikai racje masz choć szczegółów nie znasz ;)

po prostu brałem timing z negocjacji bo on był zaraz po naszym okienku koło allstar game - potem jeszcze pytałem czy na pewno chce tego deala ale potwierdził wiec był wrzucony w pierwszym dostępnym terminie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Czyli nie przeszedłby testów 

Możliwe - a może skończyłby jak Gary Payton i jednak przeszedł 

wróżenie z fusów ;) 

po to była ankieta - ja byłem gotów przyjac każda decyzje, a o Deal walczył bardziej GM suns niż ja - tak tylko przypomnę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał(a):

Możliwe - a może skończyłby jak Gary Payton i jednak przeszedł 

wróżenie z fusów ;) 

po to była ankieta - ja byłem gotów przyjac każda decyzje, a o Deal walczył bardziej GM suns niż ja - tak tylko przypomnę 

Payton nie przeszedł testów właśnie i deal by o włos o upadnięcie. Przeszedł tylko dlatego, że Payton grał wcześniej w Warriors i ci zdecydowali się przymknąć oko na to, że dostali wyruchani przez Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szulim napisał(a):

No tylko ja ani nie chciałem wyruchac suns, ani nie zgłaszałem się z lonzo ani nic z takich rzeczy 

nadal to wszytko była inwencja drugiego człowieka 

No nic, pewnie długo będzie to wisieć i tyle - biorę na klatę 

Oby teraz nie powtórzyła się sytuacja z Dejoute, który według regulaminu jak najbardziej powinien trafić do SUNS

 Dejounte to mój priotyter i kupię mu że swojego wynagrodzenia motorówkę z szoferem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FatBaller napisał(a):

Oby teraz nie powtórzyła się sytuacja z Dejoute, który według regulaminu jak najbardziej powinien trafić do SUNS

 Dejounte to mój priotyter i kupię mu że swojego wynagrodzenia motorówkę z szoferem 

Z ciekawości, jak trafiłeś na nasze forum?

Dość rzadka rzecz, fora odchodzą do lamusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Z ciekawości, jak trafiłeś na nasze forum?

Dość rzadka rzecz, fora odchodzą do lamusa.

Jak trafiłem? Szukałem slotu w fantasy NBA pisałem na różnych grupach na FB i ktoś mi napisał że mam spróbować na e-NBA i o to jestem  

16 minut temu, Szulim napisał(a):

@FatBallernie ma nic w Regulaminie na ten temat - głosowanie jest jawne i każdy składający ofertę ma te same szanse 

Chodzi mi o to że skoro oferta SUNS była najwyższa i według mnie najkorzystniejsza przez to że @ignazz jak sam pisał przespał, przeoczył kontrofertę to powinien Dejounte wylądować w Arizonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, FatBaller napisał(a):

Jak trafiłem? Szukałem slotu w fantasy NBA pisałem na różnych grupach na FB i ktoś mi napisał że mam spróbować na e-NBA i o to jestem  

Chodzi mi o to że skoro oferta SUNS była najwyższa i według mnie najkorzystniejsza przez to że @ignazz jak sam pisał przespał, przeoczył kontrofertę to powinien Dejounte wylądować w Arizonie 

 Z uporem maniaka twierdze ze Dejounte otrzyma lepsze oferty gdy odrzuci teraz wszystkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

 Z uporem maniaka twierdze ze Dejounte otrzyma lepsze oferty gdy odrzuci teraz wszystkie. 

Możliwe

Ale patrząc na obecną sytuację ma najlepsza ofertę od SUNS i np jak ja bym był zawodnikiem to bym.skorzystal z jak najlepszej oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FatBaller napisał(a):

Yyyy Polak mały. Bo nie wiem o co chodzi dokładnie. Danych ci nie powiem 

Byku, trafiłeś na forum przypadkiem i od razu ładujesz w begm, wiec brzmi to jakbyś był jakimś kolejnym pionkiem Szulima, albo multikontem- wyprowadź mnie z błędy zamiast smieszkowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Byku, trafiłeś na forum przypadkiem i od razu ładujesz w begm, wiec brzmi to jakbyś był jakimś kolejnym pionkiem Szulima, albo multikontem- wyprowadź mnie z błędy zamiast smieszkowac

Ok skoro na poważnie to już pisze jak to jest. 

To moje 1 konto na tym forum. 

Szukałem slotu w fantasy na różnych grupach na fb i ktoś mi podpowiedział że mam tu sprawdzić. 

Tu napisałem kilka razy i tak się znalazłem w beGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Byku, trafiłeś na forum przypadkiem i od razu ładujesz w begm, wiec brzmi to jakbyś był jakimś kolejnym pionkiem Szulima, albo multikontem- wyprowadź mnie z błędy zamiast smieszkowac

@ernie9005 był podobno niewiadomą i zobacz jak wyszło.

Sporo FatBaller z mną pisze na PW, także na moje nie jest to słup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FatBaller napisał(a):

Ok skoro na poważnie to już pisze jak to jest. 

To moje 1 konto na tym forum. 

Szukałem slotu w fantasy na różnych grupach na fb i ktoś mi podpowiedział że mam tu sprawdzić. 

Tu napisałem kilka razy i tak się znalazłem w beGM

wali c***em na kilometr, szukanie slotow. sfanatyzowane gdy masz tyle lig dookoła już śmierdzi.

Mam tylko nadzieje, ze Rada zgodzi się ze nie ma możliwości żadnych deali na linii FatBaller a Jazz/Bux przez najbliższe 2 sezony.

Juz nie będę drążył tematu, bo szanse ze nie jesteś kuzynem Szulima z Katowic są imo malutkie 

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

@ernie9005 był podobno niewiadomą i zobacz jak wyszło.

Sporo FatBaller z mną pisze na PW, także na moje nie jest to słup :)

Earnie na propsie, on i Reikai z tego nowego zaciągu klasa, szkoda ze Erniemu spierdolili eksperci z Rady rok temu FA bo mógłby mieć bdb team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.