Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem przeciwko zmianom nieodwolywalnych decyzji, a dodatkowo kwestionuje sens podpisywania przez zespoły bez GMa długich i wysokich kontraktów na FA. Uważam, że Rada powinna skupić się głównie na przedłużaniu dotychczasowych graczy w takim zespole. W przeciwnym wypadku na pewno beda pojawiac się pytania, dlaczego członkowie 'zarządu komisarycznego' postanowili sięgnąć po takiego a nie innego gracza, czy kogoś odpuścić. Poza tym to srednio wyszlo. W 1 turze skończyło się na ofercie dla Greena, który jak rozumiem, ma być back upem dla JJJ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał(a):

Cxy Ty Szulim jestes powazny, ze teraz w innym temacie piszesz ozzyemu by usunal QO przy NAWie tylko dlatego, bo GM Dallas się nie podoba że dostanie go na QO?

nie - napisałem mu żeby usunął QO ze wszystkich ofert które nie powinny mieć QO

Bo taka prawda - że każda z tych ofert powinna mieć albo propozycja albo odrzuca w tej turze - bez opcji QO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Szulim napisał(a):

true ;) pomyliły mi się tury ;) 

dlatego poprosiłem @ozzy110 o sprostowanie

pierwszy niech rzuci kamieniem ten kto uważa się za wszystkowiedzącego ;)

generalnie to od jakiegoś miesiąca nie wiem czy jakakolwiek decyzja, która zapadła z Twoim udziałem nie wymagała korekty i zmian.

Nie traktuj tego osobiście, po prostu jak się za coś bierzesz postaraj się o odrobine więcej dokładności, bo tyle fakapow coś zajebal w ciągu ostatniego miesiąca, to nowy rekord begm

59 minut temu, january napisał(a):

Cxy Ty Szulim jestes powazny, ze teraz w innym temacie piszesz ozzyemu by usunal QO przy NAWie tylko dlatego, bo GM Dallas się nie podoba że dostanie go na QO?

Oddajcie tytuł Januaremu, może i jest starym śląskim kutasiarzem, ale przynajmniej dbał o porządek w prowadzeniu BeGm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko, że nie podejmuje dezycję sam to raz

Dwa - nawet jeśli coś personalnie zawale to umiem się do tego przyznać i zastosować korektę

Trzy - możemy mieć też wyjebane na zmiany i nie robić nic i czekać aż gra umrze śmiercią naturalną

Każdy mądry może wystawić opinię, ale jak coś trzeba robić to już mało komu się chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Braveheart22 napisał(a):

@FatBaller jako nowy GM Suns powinien tu wjechać w stylu:

"@ignazz odpuszczę Ci Murraya jak załatwisz mi Giddeya" 😄

Powodzenia! 

Tez uważam ze deal Lonzo Giddy powinno się cofnąć. Czy nowe wcielenie marcusa cambusa zdaje sobie sprawę ze powinno się skasować tamta wymianę. 
 

Chyba ze zaakceptuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarta płyta - paru osobom które bardzo się burzyły jeszcze niedawno wysłałem screeny rozmów i przestali bo ogarneli że nie byłem strona która walczyła o ten Deal ;) 

jak ktoś jeszcze nie wierzy to niech napisze priv - chętnie wyślę cały przebieg rozmowy z ówczesnym GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.